Konkurs ! TuneUp Utilities 2011 ! Giveaway

Status
Zamknięty.

RadekM

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Marzec 2011
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Wydaje mi się, że mój laptop (w miarę nowy) nie potrzebuje takich 'dopalaczy', dlatego tym chetniej bym to przetestował i używał. Ciekawe ile by zyskał na wydajności?
Pozdrawiam.
 

TurboDymoMan

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
126
Reakcje/Polubienia
0
Wiadomo ten soft to LEGENDA. Chyba najlepszy przyspieszacz. Ten program to dla mnie marzenie ;) Nie zepsuje kompa i czyści tak jak powinien. ;)

Bardzo chciałbym ten program, oby się udało :D
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Najbardziej ciekawą funkcją TuneUp 2011 jest TuneUp Program Deactivator, który jest nową funkcją - zamiast odinstalować oprogramowanie można je tylko wyłączyć. Pozwoli to znacznie odciążyć system w bieżącym użytkowaniu. Z tego co wiem żaden z producentów podobnego oprogramowania do optymalizacji nie wpadł na pomysł "zawieszenia działania" programów, które są rzadko używane w systemie /a czasem nadal działają w tle/. Ta właśnie innowacja stawia potencjalną konkurencję" daleko w tyle. Nie znam lepszego programu do kompleksowej optymalizacji systemu. Jest prosty w użyciu, szybki, skuteczny. Nowa wersja /2011/ pokazuje na bieżąco status optymalizacji i posiada funkcję oceny zainstalowanego oprogramowania /ocenia programy przez innych użytkowników i informuje Nas poprzez opis o przydatności - co warto a co nie wyłączyć/. Dodatkowo program jest spolszczony. Po prostu nie ma się do czego "przyczepić". Jest rewelacyjny. Wygranie takiego programu można porównać z wygraną w "totka" i to nie tylko dlatego, że są do zdobycia tylko 2 licencje.
Życzę powodzenia innym uczestnikom i dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym konkursie. :D
 

Kubala95

Wygadany
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
0
Korzystam z tego pakietu od wersji 2006, wypróbowywałem też inne , ale żaden nie potrafił go zastąpić. Czyści całkowicie bez ryzyka i na dodatek można nim zmieniać wygląd systemu. Myślę, że warto go mieć.
 

sanecki

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
TuneUp to nie koń na biegunach,
nie zwykła zabawka, nie mała huśtawka,
lecz każdy powinien go mieć :dziwak

Znakomity program do konserwacji systemu. Używam od wersji 2008 i nie raz uratował życie mojemu PC.
 
V

vhick

I like to win Tuneup Utilities because I trust it and I prove its performance since version 2004. Great set of utilities that keep your computer run smooth and stable.

Thanks fro the giveaway!
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Moim zdaniem to numer 1 jeśli chodzi o optymalizację systemu. Używałem wersji 2009 ale niestety nie jest zgodna z Windows 7 więc cieszyłbym się z licki na tą najnowszą wersję jakby udało mi się wygrać.....
Programów do optymalizacji jest dużo, ale niektóre z nich potrafią mocno namieszać w systemie (nieraz aż do tego stopnia że trzeba robic reinstalkę). Ten program jest skuteczny, a przy tym bezpieczny...
 

caxton

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
3471
Reakcje/Polubienia
8
Miasto
Tbilisi, Georgia
first of all thanks a lot for this great giveaway!!! Really very interesting and needful program. Windows is a great operating system, but it has a few problems. How can we correct them? The answer is very simple-- we can correct them with a good utility program. But where we can find it? --- The answer is very simple too--- at you forum! Finally, I can say that Tuneup utilities is a great program for cleaning windows errors and so on. Now I am using Tuneup utilities 2010, and I am satisfied with it, but I want to upgrade to the latest version very much, and now I have this opportunity. Thank you again. Your unbelievable offers are very useful for me.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Jestem użytkownikiem TuneUp 2010 i jestem z niego bardzo zadowolony uważam że to najlepszy program.Przydała by się ta wersja.
 

hubiX

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
131
Reakcje/Polubienia
0
TuneUp Utilities jest jednym z najlepszych programów optymalizacyjnych, ponieważ wykonuje zaawansowane czynności typu czyszczenie,defragmentowanie rejestru i dysku twardego oraz optymalizuje komputer i ten cudowny tryb Turbo Zacząłem go używać od wersji 2006. Potrzebuję licka na TuneUp 2011,ponieważ ma ulepszonych wiele funkcji oraz nowe funkcje typu kontrola autostartu poprzez deaktywowanie zbędnych programów. Jest wspaniałym asystentem dla ludzi
 

koll77

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Pochwalam program TuneUp za czynnosci oraz opcje jakie w nim wystepuja. Mianowicie dobre czyszczenie rejestru doglebne wrecz bym napisal i bezpieczne. Opcja przyspieszenia tzw: Tryb Turbo bardzo dobrze dopracowany do potrzeb kazdego uzytkownika ( mozna samemu sobie wybrac jakie fukncje moga wchodzic w tzw: tryb turbo ) . Czyszczenie za pomoca 1 klikniecia bardzo dobra uwaga oraz pomysl aby jednym ruchem doprowadzic komputer do stanu uzywalnosci oraz poprawic wydajnosc poszczegolnych aplikacji jak i calego systemu. Jednym slowem polecam z pelna odpowiedzialnoscia zakup i uzywanie tego Programu . Z pozdrowieniami user internetowy !!!!!!!!
 

kpiotr67

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Marzec 2011
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Program w mojej żelaznej paczce do instalowania zaraz po windzie. Próbowałem innych programów, jednak ten jest dla mnie nr 1, a korzystam z niego od wersji 2006. Nistety teraz mam już trochę archiwalną wersję (2008). Swieżutka tym bardziej by się przydała.
 

Marcin

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Co tu więcej napisać? Zgadzam się z "przedmówcami". Jest to najlepszy program do optymalizacji, defragmentacji i konserwacji komputera. Do tej pory nie znalazłem żadnego innego programu, który by się tak dobrze sprawdzał w działaniu jak TuneUp Utilities. Jest to program, który należy u mnie do grupy tzw. "niezbędników". Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w konkursie. Życzę wszystkim powodzenia.
 

prz3m3k84

Świeżak
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Co tu dużo mówić... jest to najlepszy program do optymalizacji systemu. Z racji tego, że dokonuję dużo zmian w swoim komputerze, to program na pewno by mi się przydał:)
 

adio

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Nie będę wychwalał owego programu, jako kolejny użytkownik, gdyż moim zdaniem jest to zbędne.

Każdy zainteresowany zna doskonale program, jego zalety oraz wady.

Chciałbym zdobyć licencję, gdyż potrzebuje dobrego programu do optymalizacji systemu Windows 7 Starter w moim Netbook'u.
 
Status
Zamknięty.
Do góry