Konkurs - YAMICSOFT WinXP Manager v8.0.1

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13734
Reakcje/Polubienia
46298
Dzięki życzliwości panu Steven z firmy YAMICSOFT - któremu dziękuje
mam dla Was 3 licencje na WinXP Manager v8.0.1

Program nie jest już rozwijany , ale myślę że wielu ma jeszcze Windows XP-
także program na pewno się przyda !

Strona domowa:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


WinXP Manager v8.0.1
Kompletne rozwiązanie do optymalizacji, dostrojenia, naprawy i czyszczenia systemu Windows XP
WinXP Manager jest narzędziem typu "wszystko w jedno" dla systemu Microsoft Windows XP, zawiera ponad czterdzieści różnych narzędzi, które optymalizują, poprawiają, usuwają, przyspieszają i naprawiają system Windows XP, ułatwiają szybsze działanie systemu, eliminują usterkę systemu, zwiększają wydajność Stabilność i bezpieczeństwo, personalizację kopii systemu Windows XP i spełnienie wszystkich oczekiwań.


fullscreen-300x215.png


Informacja
Pobiera szczegółowe informacje o systemie i sprzęcie, pomaga poznać klucz produktu Micrsoft, taki jak Microsoft Windows i Microsoft Office; Pokazuje i zarządza wszystkimi uruchomionymi procesami i wątkami; Centrum napraw pomaga diagnozować i naprawiać różne problemy z systemem; Czyści system tylko jednym kliknięciem; Kreator optymalizacji jest przydatny dla użytkownika, który nie jest zaznajomiony z komputerem.

Optymalizator
Dostosowuje system do poprawy wydajności i szybkości; Zarządza i konfiguruje menu startowe systemu Windows według własnych preferencji; Program Startup Manager steruje wszystkimi uruchomionymi programami z uruchomieniem systemu Windows, sprawdza i naprawia zaawansowane elementy starup, aby przywrócić złośliwą zmianę przez wirusy; Zarządza i optymalizuje usługi systemowe i sterowniki w celu poprawy wydajności.

Odkurzacz
Analizator dysków może analizować i wyświetlać wykorzystanie przestrzeni dyskowej wszystkich programów, plików i folderów, które wykrywają miejsce zajmowane przez użytkownika i wyświetlane na wykresie; Smart Uninstaller może całkowicie usunąć programy z systemu bez resztkowych plików i wpisów rejestru; Przeszukuje i usuwa pliki śmieci, aby zaoszczędzić miejsce na dysku i poprawić wydajność; Przeszukuje i usuwa zduplikowane pliki, aby zaoszczędzić miejsce na dysku; Registry Cleaner przeszukuje rejestr, aby dowiedzieć się i usunąć nieprawidłowe pozycje; Rejestr Defrag przebudowuje i ponownie indeksuje rejestr, aby skrócić czas dostępu do rejestru, a tym samym poprawić wydajność aplikacji i wyeliminować błędy i korupcję w rejestrze.

Dostosowywanie
Dostosowuje parametry systemu zgodnie z preferencjami, konfigurując Eksplorator plików, pulpit, menu Start, pasek zadań i obszar powiadomień; Zarządza menu kontekstowym, klikając prawym przyciskiem myszy plik, folder itp .; Dostosowuje wygląd swojego systemu; Edytuje i dodaje skróty, które zostały wykonane w oknie dialogowym Uruchamianie.

Bezpieczeństwo
Dostrajanie systemu, składników, ustawień logowania, dostosowywanie różnych ustawień i ograniczenie dostępu do napędów i programów w celu poprawy bezpieczeństwa systemu; Ochrona poufnych plików i folderów, szyfrowanie plików, przenoszenie folderów systemowych do bezpiecznych lokalizacji; Privacy Protector zapewnia prywatność i chroni wrażliwe informacje, eliminując utwory.

Sieć
Optymalizuje i ulepsza połączenie internetowe i ustawienia sieciowe; Dostosowuje i dostosowuje program Internet Explorer; Przełącznik IP może łatwo przełączać się między różnymi ustawieniami sieci.

Inne Narzędzia
Tworzy zaplanowane zadania lub monitorowanie uruchamiające zadania; Wyświetla i uruchamia użyteczną kolekcję narzędzi, które są wbudowane w system Windows; Podziel plik na kilka mniejszych plików lub łączy się z pierwotnym plikiem.

Download:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu
1.Napisz komentarz , dlaczego do Ciebie ma trafić WinXP Manager v8.0.1
2.Komentarz w języku ojczystym !
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !
4.Zakończenie konkursu 06.08.2017


Osoby które otrzymają licencje , zostaną wylosowane przez portal random
i będą miały 48 godz na potwierdzenie wygranej na PW
Uwaga:
Konkurs przedłużam do 06.08.2017 ze względu na małe zainteresowanie programem i okresem urlopowym .

 
Ostatnia edycja:

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
Я хочу выиграть WinXP Manager v8.0.1 потому, что до сих пор использую на ПК операционную систему Windows XP SP 3 и программа будет помогать в оптимизации и увеличит безопасность системы.
А так-же позволит иметь информацию о системе и оборудовании, управлять, диагностировать и ремонтировать операционную системы.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
132
Miasto
Wrocław
Chciałbym wygrać ten program, gdyż posiadam jeszcze Windows Xp i chciałbym spróbować kolejnego świetnego programu do optymalizacji systemu. A ponieważ chciałbym wyciągnąć z Xp jak największą wydajność to program jak najbardziej mi się przyda. Dziękuję bardzo za konkurs.
 

Jerzy53

Świeżak
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
11
Reakcje/Polubienia
1
Mam jeszcze do czynienia z XP-ekiem. Myślę, że ten program pozwoliłby mi ułatwić współpracę z tym "staruszkiem".
Dzięki za konkurs - pozdrawiam
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13734
Reakcje/Polubienia
46298
Koniec konkursu ,obyło się bez losowania:facepalm - dziękuje za udział w konkursie :smutek
licencje otrzymują @kubik67, @Tomnord15, @Jerzy53
Gratulacje !!
Proszę potwierdź wygraną na PW
 
Do góry