Nowy teścik programów IS - wykrywanie dynamiczne

A

Anonymous

Faktycznie ciekawe-pierwsza czwórka bez niespodzianek ale już piąte miejsce Vipre-tak :ok Kasprzak,ESET i Avast-słabiutko.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
Ashampoo Anti-Malware 1.21 równe NIS 2012 i lepsze od Kaspra, F-SIS czy G-Daty? Co to za test? :szydera
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Comodo IS Premium na 2 miejscu..Sam go uzywam i jest naprawde dobry ale czy az tak? Do takich testow trzeba podchodzic ostroznie...ale i tak jestem bardzo zadowolony ze jeden z moich ulubionych pakieto jest w czolowce :)
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Co to za test ???? hehehehehehe chyba robiony przez jakiś studentów w Rosji :wariat nigdy dotąd nie słyszałem o tej stronce
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Ten test chyba po pijaku robiony. Jakby jeszcze polegał tylko na skanie on- demand to jeszcze jeszcze bo na tak małej ilości sampli można się nie wstrzelić jak dziennie 70 k malware powstaje , ale dynamiczny? Kaspersky bardzo dobrze radzi sobie na podstawie wykrywania dynamicznego , tymi klockami zajmowali się już od wersji 6-7. mają ogromne doświadczenie , pierwsi zajęli się tym i niby taka wtopa?? Inne produkty co go wyprzedzają wtedy nie rozwijały tej metody, bazowały wyłącznie na sygnaturach :dziwak Tak samo F-Secure, prężnie rozwija metody proaktywne i też nisko? Dużo też zależy od metodologi testu , metodologia nie jest równa innej, poza tym środowisko testowe , testy w laboratoriach różnią się od tego realnego, wszystkiego nie przewidzą, nie opracują w testach.
 
A

Anonymous

fanatico69 napisał:
Co to za test ???? hehehehehehe chyba robiony przez jakiś studentów w Rosji :wariat nigdy dotąd nie słyszałem o tej stronce

Dlaczego przez studentów?Czyżby dlatego że kasperski na 18 miejscu?
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
byku81 a czy ja pisze coś o kasperskim??? widzisz jakiegoś posta który by sugerował, że jestem jego fanatykiem ????? Pisze ogólnie, że stronka jakaś nie teges. Dla mnie wiarygodne testy prezentowane są na:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


To moje skromne zdanie :jezyk
 
A

Anonymous

Nie pisze że coś sugerujesz ale wydaje mi sie że test i strona nie będzie się podobać wielu osobom ze względu na to że Comodo (program wątpliwej reputacji) i Kasperski (przereklamowany) nie jest na pierwszym miejscu.
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Akurat testy AV-Comparatives i AV-Test.org wedlug mnie sa coraz mniej wiarygodne i trzeba szukac alternatyw, jak ten test. Wyniki dla mnie nie sa zaskoczeniem. Kaspersky wg. mnie od jakiegos czasu prezentuje gorsza slutecznosc, a swietne wyniki w dwoch w/w testach mnie nie przekonuja...
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
kamil10506 napisał:
Akurat testy AV-Comparatives i AV-Test.org wedlug mnie sa coraz mniej wiarygodne i trzeba szukac alternatyw, jak ten test. Wyniki dla mnie nie sa zaskoczeniem. Kaspersky wg. mnie od jakiegos czasu prezentuje gorsza slutecznosc, a swietne wyniki w dwoch w/w testach mnie nie przekonuja...

Gdzie prezentuje i na czym?
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wow !
Całkiem fajnie , mój ulubiony Comodo Internet Security Premium na 2 pozycji .
:klawik.
 
A

Anonymous

Pokażcie 10 takich testów to może uwierzę (choć wątpię) że Kasperski jest tak kiepski w wykrywaniu dynamicznym :szydera K wcale nie jest przereklamowany jak inne, to solidny soft bez dwóch zdań :sarkazm

@Likwis
Gdzie prezentuje i na czym?
Na SG :klawik.
 
A

Anonymous

marsellus napisał:
Pokażcie 10 takich testów to może uwierzę (choć wątpię) że Kasperski jest tak kiepski w wykrywaniu dynamicznym :szydera K wcale nie jest przereklamowany jak inne, to solidny soft bez dwóch zdań :sarkazm

@Likwis
Gdzie prezentuje i na czym?
Na SG :klawik.

Kasperski to przereklamowany szajs mi starczy mój własny test na 20 000 malware,nie dość ze skanował 6 godzin to jeszcze nie zakończył skanowania bo sie zawiesił i pomógł tylko twardy restart a syf pozostał na dysku,eset,emsisoft nie miały z tą paczką problemu skanowanie usuwanie i po problemie.

Jeszcze support wysłanie do nich malware które na VT ma wskazanie np.30/43 i według nich plik jest clean (dużo takich przypadków mam)

I jeszcze wykrywalność poniżej poziomu choćby takiego avasta co tak wszyscy na niego jadą

Pozdrawiam i czekam na atak fanatyków kacpra :fakolec :jezyk :D
 
Do góry