Nowy teścik programów IS - wykrywanie dynamiczne

A

Anonymous

E tam Kamil nawet się nie rymuje :p
Gdy ci smutno gdy ci źle odpal kisa poskanuj se
:szydera nieprawdaż że ładnie brzmi :scratch :szydera

BTW.
Nie ma co robić urabura z powodu jednego testu :p Jak każdy by tak łykał wszystkie testy to dopiero byłby cyrk :dziwak
 
A

Anonymous

Byku & Kamilek-bronicie tego SG jak niepodległości :dziwak za dużo tam siedzicie i przesiąkliście N I E O M Y L N O Ś C I Ą Waszego szefa.Nie używam,żadnego AV bo jadę od dawna na HIPS-ach ale Kasprzak jako pakiet to nr.1 czy nr.2 więc nie bzdurkajcie powołując się na skaniki z SG,jak chcecie dojechać Kasprzaka to dawać tu linki z testami poważnych organizacji.
A co do skuteczności wykrywania na standardowych i maksymalnych ustawieniach to cóż to za argument ?? Po to są przysłowiowe suwaki w AV,żeby podnieść skuteczność antyvirka-a jeśli ktoś tego nie potrafi to przecież może zapytać Panią w przedszkolu jak to zrobić :szydera
 
A

Anonymous

Hornet napisał:
Byku & Kamilek-bronicie tego SG jak niepodległości :dziwak za dużo tam siedzicie i przesiąkliście N I E O M Y L N O Ś C I Ą Waszego szefa.Nie używam,żadnego AV bo jadę od dawna na HIPS-ach ale Kasprzak jako pakiet to nr.1 czy nr.2 więc nie bzdurkajcie powołując się na skaniki z SG,jak chcecie dojechać Kasprzaka to dawać tu linki z testami poważnych organizacji.
A co do skuteczności wykrywania na standardowych i maksymalnych ustawieniach to cóż to za argument ?? Po to są przysłowiowe suwaki w AV,żeby podnieść skuteczność antyvirka-a jeśli ktoś tego nie potrafi to przecież może zapytać Panią w przedszkolu jak to zrobić :szydera

Co tak po czasie?Czyżbyś chciał sie komuś podlizać broniąc kacpra :szydera :szydera :szydera

Co ja ci dziecko będę linki przedstawiał,nie czytałeś całego tematu widocznie!
 
A

Anonymous

KIS jechał z heurystyką na średni, a avast- wysoki. A i tak gorzej wypadł- może z tego zrobimy aferę :szydera

BTW.
Widzieliście żeby ktoś na wildersach przejął się tym testem, bo ja nie :sarkazm Nie widziałem też żeby ktoś pisał po jednym teście na 500 próbkach że jeden soft dał się wyprzedzić innym o lata :sarkazm . A nie widziałem dlatego że nikt tego do siebie nie bierze i się tym nie przejmuje, trzeba mieć dystans a nie robić od razu nie wiadomo jakiej afery z błachego powodu :D

BTW2.@Byku
Wszyscy jesteśmy po jakiejś tam części dziećmi :szydera
 
A

Anonymous

byku81 napisał:
Co tak po czasie?Czyżbyś chciał sie komuś podlizać broniąc kacpra

Co ja ci dziecko będę linki przedstawiał,nie czytałeś całego tematu widocznie!

@Byku-Po czasie ? Myślisz,że każdy jest no-lifem który 24 godziny na dobę idiocieje przesiadując na internetowych forach ? Zaglądam tu jak mam czas i ochotę.Ale przejdźmy do meritum sprawy-większej wazelinki niż na SG to świat nie widział-tam wszyscy nawzajem się "liżecie" :p, więc jeżeli chcesz prowadzić rzeczowy dyskurs to dobieraj słowa o adekwatnym znaczeniu do poruszanego tematu :)
Widzisz Chłopcze-logika nie jest Twoją mocną stroną-zarzucasz mi "nieumiejętne czytanie tematu" a sam nie przeczytałeś nawet mojego postu-po co miałbym bronić Kasprzaka-skoro go nie używam ??

BTW.Czy Ty jesteś tym samym @Bykiem81-który na Avirze\SG przechwalał się,że jest karkiem wyciskającym na siłce 180 kilosów ? Jeśli-tak-to wszystko jasne :szydera
 
A

Anonymous

Hornet jak ci ze starą nie wyszło w nocy to musisz się mnie czepiać,nie chce mi się już dyskutować na tym forum i wgl.z tobą i z tymi co im dupę liżesz.

Pozdro :fakolec
 
A

Anonymous

Byku-widzę,że zabolało-takim byłeś pewniaczkiem a teraz język Ci się plącze.
Nie czepiam się,tylko przedstawiam Ci fakty-masz rację "ze starą mi nie wyszło"-bo po pierwsze : jest w Polsce,a po drugie : jest 6 lat ode mnie młodsza-więc w ogóle "starej" nie posiadam :szydera
Tak samo jak i ja mam rację pisząc,że : "wraz z nadmiernym przyrostem masy mięśniowej kurczy się mózg" i człowieka "puszcza" czego żywym dowodem są Twoje epitety pod moim adresem :dziękuję
Widzę,że masz praktykę w 'lizaniu" skoro się tak autorytatywnie o tym wypowiadasz :)
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Panowie, chyba zboczyliście z tematu... Moze takie rzeczy to na PW? :)
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Panowie jak macie zamiar na siebie szczekac to robcie to prywatnie , np. na gg. Nie zasmiecajcie jadem forum.
Za takie obrazanie jeden drugiego mozna dostac kaganiec...namordnik...knebelek...itp :)
A tak serio okazcie wobec siebie troche szacunku i zamknijcie jadaczki ..OT co :)
 
Do góry