Prośba o wybór zabezpieczenia.

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Securitas napisał:
Co do skutecznosci polecam lekture na

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Niechcesz nie uzywaj ale obwinianie za wszystko miska jest zdecydowanie niesluszne.

Chyba jestem człowiekiem małej wiary :scratchjeśli chodzi o 100% skuteczność Pandy :dziwak.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36275
Reakcje/Polubienia
25392
Miasto
Trololololo
bla bla bla bla bla @Filozof straszne bzdury wypisujesz, raz że piszesz o wątpliwej skuteczności Pandy a przecież według testów detekcja jest bardzo dobra (poczytaj testy na forum) i Panda w chmurce dobrze chroni kompki co sam mogę potwierdzić jak i znajomi którym ten program już od dawna polecam i jeszcze nie zdarzyły się żadne lamenty typu mam wirka czy padł mi system.Panda w nowej odsłonie (3) jest jeszcze lżejsza co cieszy.Nie ma i nie będzie programów idealnych i takie zachowania jak u ciebie mogą się zdarzyć z innymi programami AV ponieważ jak zapewne wiesz producenci AV nie mają możliwości przetestowania swoich produktów na każdej konfiguracji komputera, fizycznie jest to po prostu nie możliwe.Skoro miałeś problemy z Pandą to wystarczyły skontaktować się z ich supportem i pomóc im jak i sobie w rozwiązaniu problemu.

W testach skuteczności, tez nie zachwyca.
Zachwyca co potwierdzają testy, wystarczy poszukać

Specjalnie tak złośliwie ci jej programiści działają, tak że jak ktoś odinstalowuje ich produkt, to mu się system wywala.

Tak, a ja dziś widziałem misie polarne na wrotkach :szydera

a co do reszty, przed zainstalowaniem jakiegokolwiek AV warto zrobić sobie kopię jakimś ISR'em żeby nie było później tego biadolenia.
 
A

Anonymous

Filozof napisał:
Ja się staram ludziom pomóc, a tu mnie taka wdzięczność spotyka, czuję się rozżalony. Panda była przynajmniej kiedyś bardzo niebezpieczna i mało skuteczna.
Bredzisz Filozof :wariat jakie to ma znaczenie jaka była kiedyś Panda ?? Liczy się to jaka jest dzisiaj.A dzisiaj jest skuteczna,przejrzysta w ustawieniach i lekka (przy szybkim łączu).I to jest meritum sprawy.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
CZeść,

Chciałbym prosić o pomoc w dobraniu zabezpieczeń do lapka.

W7 64
Obecnie mam zakupiony BitDefender IS i zastanawiam się czym mógłbym dopełnić ten program.

Wszelkie rady mile widziane,

Do 200zł jestem skłonny kupić program (najchętniej z licką lifetime :D)

Dzięki

Edit:
Myślałem nad Malwarebytes Anti-Malware bo obecnie jest w promocji za 22$
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Nie rozumiem jaki jest sens dokładania do jakiegokolwiek pakietu IS, a tym bardziej do Bitdefender Internet Security innego programu zabezpieczającego. Nie popadajmy w paranoję, nie zawsze im więcej zabezpieczeń, tym lepsza ochrona. Często instalując inne softy zabezpieczające można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.
Podsumowując, program typu Internet Security + zdrowy rozsądek w zupełności wystarczy.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Dziękuję za odpowiedź. Czyli jednak nie jest źle ;)
 
A

Anonymous

Fanatyk napisał:
Nie rozumiem jaki jest sens dokładania do jakiegokolwiek pakietu IS, a tym bardziej do Bitdefender Internet Security innego programu zabezpieczającego.
Fanatyk-luknij sobie na stronki gdzie ludzie zapodają logi do sprawdzenia,wtedy zrozumiesz jaki jest sens dokładania do pakietów IS dodatkowego softu.
Wacek_1984 -kup se AG i po problemie.
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Hornet napisał:
Fanatyk-luknij sobie na stronki gdzie ludzie zapodają logi do sprawdzenia,wtedy zrozumiesz jaki jest sens dokładania do pakietów IS dodatkowego softu.
Raczej nie zrozumiem.. Sam na jednym komputerze (dosyć starym) nie posiadam nawet zwykłego antywirusa i od 2 lat jakoś nie mam problemu z wirusami. Ludzie łapią wirusy na własne życzenie ściągając programy/gry z jakiś dziwnych źródeł, wchodząc na dziwne strony, lub nawet celowa wyłączają antywirusy, bo im blokują jakiś program, czy też zamulają system, a potem tylko "płacz" na różnych forach i logi do sprawdzenia...
 
A

Anonymous

No to jak nie rozumiesz...to już nie zrozumiesz :dziwak.A co to są dziwne strony i jak je rozróżniasz ?? Na normalnej też można złapać virka.Ale niech każdy robi co chce.
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Dziwne strony to np. takie na których znajdują się cracki i tym podobne oprogramowanie. Na normalnych stronkach owszem można złapać wirusa, ale dziwne, że mi się to jeszcze nigdy nie udało. Mnie po prostu śmieszy np. instalowanie dwóch antywirusów na jednym systemie. Gdzie tu sens? Nie lepiej trochę pomyśleć podczas używania internetu i zaoszczędzić te cenne zasoby systemowe (ram, procek itp.)? Tak jak już wspomniałeś, niech każdy robi co chce, nie moja sprawa. ;)
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
wacek_1984 popieram zainstaluj AG jak radzą

Fanatyk
Mnie po prostu śmieszy np. instalowanie dwóch antywirusów na jednym systemie

AG to nie antywirus
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
andyxa napisał:
wacek_1984 popieram zainstaluj AG jak radzą

Fanatyk
Mnie po prostu śmieszy np. instalowanie dwóch antywirusów na jednym systemie

AG to nie antywirus

A czy ja gdzieś napisałem, że AG to antywirus? Sam mam ten program na jednym z komputerów, co nie zmienia faktu, że jest nieco kłopotliwy w użytkowaniu. Szczególnie, gdy chcemy zainstalować jakąś aktualizację. Ciągłe wyłączenie go przy tej czynności może nieco irytować, ale co kto lubi. ;p
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Super,

Mail do AG poleciał, zobaczymy czy przyleci zniżka ;)


A teraz kolejne pytanie,

Komp:
w7 64
Microsoft Seciurity Essential
I tu jest sedno problemu, bo to służbowy i pracodawca nie zapewnia nic poza darmowym softem :D Macie jakieś kombinacje godne polecenia, niestety większość darmówek ma zapis że tylko do celów domowych.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
wacek_1984 napisał:
A teraz kolejne pytanie,

Komp:
w7 64
Microsoft Seciurity Essential
I tu jest sedno problemu, bo to służbowy i pracodawca nie zapewnia nic poza darmowym softem :D Macie jakieś kombinacje godne polecenia, niestety większość darmówek ma zapis że tylko do celów domowych.

360 IS, a MSE do kosza
 
Do góry