Biuro Promocyjne czcionki, "fonty", grafiki artystyczne za darmo

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1689
Reakcje/Polubienia
1785
@Nitrogene, mógłbyś mi wyjaśnić, o co tutaj kaman:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Czy ja dobrze rozumiem, że 10, czy ponad 50 dolców płaci się za jedną tylko czcionkę FF Good? 400$ za pakiet 8 fontów?
Tak! To typowa cena za komercyjne fonty wyższej jakości. Dla niektórych polskich gazet sprowadzałem kiedyś różne fonty w znacznie wyższych cenach a dodatkowo w licencjach wielostanowiskowych.
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
33
Reakcje/Polubienia
1
Kurde drogo, jak dla mnie, prowadzę lokalną gazetkę, ponad 1,6 tys. za rodzinę czcionek to zdecydowanie za dużo jak dla mnie, dla korporacji pestka, no nic, poszukam czegoś tańszego, w ostateczności zostanę przy darmowej, dziękuję Ci za poświęcony czas, pozdrawiam serdecznie
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
33
Reakcje/Polubienia
1
@Grandalf, nie widzę problemu, chętnie postawię, zarówno adminowi jak i fachowcowi;), może kiedyś gdzieś się stykniemy, póki co świeżak dziękuje jeszcze raz za poradę, dobrej nocy
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1689
Reakcje/Polubienia
1785
@Grandalf, nie widzę problemu, chętnie postawię, zarówno adminowi jak i fachowcowi;), może kiedyś gdzieś się stykniemy, póki co świeżak dziękuje jeszcze raz za poradę, dobrej nocy
@rafibanek Od tego jest właśnie forum, byśmy sobie wzajem pomagali. Nikt z nas nie musi wiedzieć wszystkiego. Czasem również warto poznać kilka różnych opininii na ten sam temat.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38081
Reakcje/Polubienia
34024

Spring Round Sign Bundle​

2024-02-01-Spring-Round-Sign-Bundle-3.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry