Biuro Promocyjne czcionki, "fonty", grafiki artystyczne za darmo

@Nitrogene, mógłbyś mi wyjaśnić, o co tutaj kaman:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Czy ja dobrze rozumiem, że 10, czy ponad 50 dolców płaci się za jedną tylko czcionkę FF Good? 400$ za pakiet 8 fontów?
Tak! To typowa cena za komercyjne fonty wyższej jakości. Dla niektórych polskich gazet sprowadzałem kiedyś różne fonty w znacznie wyższych cenach a dodatkowo w licencjach wielostanowiskowych.
 
Kurde drogo, jak dla mnie, prowadzę lokalną gazetkę, ponad 1,6 tys. za rodzinę czcionek to zdecydowanie za dużo jak dla mnie, dla korporacji pestka, no nic, poszukam czegoś tańszego, w ostateczności zostanę przy darmowej, dziękuję Ci za poświęcony czas, pozdrawiam serdecznie
 
@Grandalf, nie widzę problemu, chętnie postawię, zarówno adminowi jak i fachowcowi;), może kiedyś gdzieś się stykniemy, póki co świeżak dziękuje jeszcze raz za poradę, dobrej nocy
 
@Grandalf, nie widzę problemu, chętnie postawię, zarówno adminowi jak i fachowcowi;), może kiedyś gdzieś się stykniemy, póki co świeżak dziękuje jeszcze raz za poradę, dobrej nocy
@rafibanek Od tego jest właśnie forum, byśmy sobie wzajem pomagali. Nikt z nas nie musi wiedzieć wszystkiego. Czasem również warto poznać kilka różnych opininii na ten sam temat.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Spring Round Sign Bundle​

2024-02-01-Spring-Round-Sign-Bundle-3.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Back
Do góry Bottom