alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
PiotrN72 napisał:
Myślę że nie trzeba się zrażać do tego softu po wypowiedzi alco

Całkiem nie to miałem na myśli. Oczywiście że nie ma co się zrażać, program całkiem ciekawy, dodatkowo opcja montowania wirtualnych dysków. U mnie zwyczajnie nie zdaje egzaminu, kto to wie dlaczego.

Tak dla przykładu:
mcYC3Jh.png
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35836
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo
a spróbuj alco na czas robienia kopii tym QILING Disk Master Pro wyłączyć antywirusa, może stąd takie spowolnienie.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
OXYGEN THIEF napisał:
wyłączyć antywirusa, może stąd takie spowolnienie.
Nie korzystam. Myśle że to wina systemu. Tak czy inaczej mniejsza, nawet nie będe wnikał. :piwko
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35836
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo
Poczytałem trochę i w sumie bardzo nafaszerowany jest ten program (to dobrze) bo poza standardowymi dla tego typu programów narzędziami do kopii ma jeszcze RamDisk, SecureDisk i masę innych fajnych.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Jeszcze raz go dzisiaj na chwilę wrzuciłem i po ustabilizowaniu, bo przez jakiś czas prędkość przekraczała 70 MB/s:

XnS5a24.jpg

alco może mieć taką sytuację jak u mnie kiedyś. Zadziwiłem się parę lat temu szybkością niemieckiego programu do tradycyjnego backupu - Drive SnapShot, który parę razy zrobił mi kopię p.systemowej /30 GB/ w 6 minut przy działającym Windowsie. Po pół roku, gdy już miałem inne programy na kompie, to ponowna kopia /też ok.30 GB/ zajmowała mu 3 razy dłużej czasu. Taki układ :guma
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
OXYGEN THIEF napisał:
Poczytałem trochę i w sumie bardzo nafaszerowany jest ten program (to dobrze) bo poza standardowymi dla tego typu programów narzędziami do kopii ma jeszcze RamDisk, SecureDisk i masę innych fajnych.
No i zrobił pozytywne wrażenie, między innymi opcją zapisu zawartości RamDisk - dzięki niej po restarcie zawartość dysku nie zostaje wyczyszczona.
Jest też jedna ważna sprawa, program u mnie wygląda na zupełnie pozbawiony zapotrzebowania na zasoby systemowe.
Pozostanie (jak sądzę) znacznie dłużej, niżli tylko na pobieżny teścik :mistrzunio
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55842
QILING Disk Master Pro 4.3.7
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Dobrym pomysłem jest wygenerowanie sobie klucza aktywacji offline:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Przyda się w razie reinstalacji (ale tylko na tym samym komputerze) po terminie promocji.

Potrzebny do tej operacji jest klucz otrzymany przy rejestracji i "HardwareId".
"HardwareId" można znaleźć w pliku C:\Program Files\QILING\Disk Master\log\DiskMasterUI.log
Szukać frazy "vDiskTask -- > Id=xxxxxxxxxxxxxxxxx (zamiast x-ów będzie wasz "HardwareId")
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Dobrym pomysłem jest wygenerowanie sobie klucza aktywacji offline:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Przyda się w razie reinstalacji (ale tylko na tym samym komputerze) po terminie promocji.

Potrzebny do tej operacji jest klucz otrzymany przy rejestracji i "HardwareId".
"HardwareId" można znaleźć w pliku C:\Program Files\QILING\Disk Master\log\DiskMasterUI.log
Szukać frazy "vDiskTask -- > Id=xxxxxxxxxxxxxxxxx (zamiast x-ów będzie wasz "HardwareId")
Komunikat
Serial number has exceeded the number of activations, please contact technical support:
Niestety, aktywować się już nie da. Triala mam na miesiąc więc może się jakieś promo w międzyczasie trafi.
 
Do góry