Revo Uninstaller Pro - Konkurs tylko dla zasłużonych

OXYGEN THIEF 18 Pażdziernik 2015

View Users: View Users
  1. OXYGEN THIEF

OXYGEN THIEF Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    482
    Mam 1 licencję na Revo Uninstaller Pro wygraną tutaj na forum w konkursie guardiana Make us laugh photo caption i jej nie używam także jak ktoś chce niech się wpisze, ja będzie więcej niż 1 osoba to rozlosuję.

Zaznaczam że mogą zgłaszać się userzy tylko z rangą zasłużony :guma , wpisy mają dotyczyć tylko konkursu, jakiekolwiek miauczenie będzie kasowane.

2. Zeno

Zeno Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    291
    Dawno nie widziałem tu konkursu z takim wymogiem. :scratch
    OXY generalnie nie bierzesz udziału w konkursach i masz jedną licencję na Revo - aż głupio wyciągać rękę z prośbą o licencję.... :scratch
    Skoro jednak ma być bez miauczenia i mój tymczasowy kolor ( :)) się zgadza, to się zgłaszam. Dotychczas nie poszczęściło mi się w konkursach na ten soft. Do śledzenia instalacji i odinstalowania używam SoftOrganizer v. 4.13 z promo. Program jest dobry. Posiadana przeze mnie wersja ma jednak tą nieszczęsną przypadłość, że o ile na początku monitorowanie zmian w celu zakończenia instalacji trwało na tyle długo, że mogłem znieść jajko, to teraz trwa na tyle długo - że mogę znieść jajko i jeszcze ugotować je na półtwardo... :do bani
    Mam nadzieję, że przy Revo niczego znieść nie zdążę. :zaciesz
    Dzięki OXY za ten nietypowy konkurs. :dziękuę :england

3. To ja jednak za pozwoleniem zamiauczę :zawsty : brać udział w rozgrywce bo Revo oprócz TU to najlepszy deinstalatorek ! A potem długo nic nie ma...
    To taka luźna uwaga.Mnie proszę nie uwzględniać.

4. ArekS

ArekS Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Jakoś dotąd nie miałem szczęścia w konkursach na Revo, ani na PZD, ani na innych forach. Póki co, używam Ashampoo UnInstaller, ale że Revo jest bezkonkurencyjny (w sensie: the best of the best), zgłaszam się. Dzięki za ten nietypowy konkursik, OXY. :dziękuę

5. OXYGEN THIEF

OXYGEN THIEF Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    482
    Ok rozlosowałem choć wpisywanie wszystkich nicków trochę czasu zabrało ale jest ogłaszam wynik

Jakby ktoś chciał posądzać o jakiekolwiek manipulacje podczas losowania to przyznam się, Tak, Tak, Tak edytowałem obrazek gdyż wymazałem kawałek IP

Licencje wysyłam do wygranego na PW

6. artoor

artoor Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    0
    Manipulacje? O to może posądzić chyba tylko Lord Comander :szydera

7. Zeno

Otrzymane Polubienia:
    291
    :hura :suuper :suuper :suuper
    OXY bardzo dziękuję :dziękuę
    Ze swej strony chciałbym sie jakoś zrewanżować, więc jakby Ci Szefie było niezręcznie wystartować w jakimś konkursie, to postaram się przyłożyć i coś dla Ciebie wygrać. :)
    :scratch Tymczasem w rewanżu przyjmij moje solenne zapewnienie, że przez miesiąc nie wrzucę żadnego nowego posta w "Kontrowersyjnych...". Chociaż tyle... :zawsty
    Szacun
    :england

8. ArekS

ArekS Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Słusznie! :ok :sarkazm Nieustraszony tropiciel spisków oraz, przede wszystkim, multikont... ale tylko cudzych. :p

Gratki zeno06! :piwko

Ja nadal do konkursów z Revo jakoś nie mam szczęścia... :scratch :zaciesz

9. al

al The janitor Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    184
    Nie wiem Zeno czy Cię to ucieszy ale popatrz dokładnie na screena z losowania. Dokładnie spójrz w miejsce wtyczek do przeglądarki. Jak widzisz jest tam taka jedna i jest napisane 34m oznacza to czas w jakim Twoja licencja pobierze się z warezów. Miłego użytkowania :buziakk

10. Zeno

Otrzymane Polubienia:
    291
    Al patrzę Ci w oczy na avatarze i widzę, że jak nic mnie wkręcasz. Pewnie dlatego, że nie chcesz, abym w spokoju obejrzał meczyk :lanie i możliwe również, że to kara za to, że zapomniałem Ci powiedzieć, że Olympiakos też wczoraj wygrał. Wybacz. :yes master :zaciesz
    OXY :scratch by pewnie powiedział coś w stylu: że wtyczka 3 jest na lewe ucho, a wtyczka 4 na - prawe. :yhy
    Dzieki ArekS. Ja sobie w takich chwialch przywołuję złotą myśl mojego kumpla: "Kto nie ma szczęścia w miłości......- ten i tak nie ma szczęścia w ogóle". :hippie

11. ArekS

ArekS Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    No, niestety, w tym wypadku nawet powtórne losowanie mi nie przyniosło szczęścia. :facepalm
    Btw - dzięki, Al, za zwrócenie uwagi na screen z losowania. :dziękuę
    Dzienks OXY! :sarkazm

Ładuję...