dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Niestety, ale instalatory nie są takie same. Różnią się zawartością, a konkretnie plikiem wykonywalnym "ScanPapyrus.exe", dlatego instalatora nie należy pobierać ze strony domowej programu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(bo w tym wypadku klucz nie zadziała), ale ze strony
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Dzięki za linki, Od dawna korzystam z programu i jest ok. Natomiast dzisiaj miałem problem przy ściąganiu z dolnego linka. Weszło dopiero z linka w mailu. Po instalacji działa Tylko zapis do PDF. Ciekaw jestem ,czy inni mają też z tą promocją problem. Instalowałem na Win 10.
Na drugim komputerze z Win7 również wersja dla ubogich tj. bez -importu z pliku; - exportu do DjVu, TIFF i Microsoft Word'a i - możliwości drukowania
p.s. Scanpapyrus Team na forum SoS potwierdza że ta promocja to wersja mocno okrojona. I to by było na tyle.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Szkoda, ze to wersja okrojona. Ja z jednej z poprzednich promo posiadam wersję full i stwierdzam, że soft jest rewelacyjny zwłaszcza do skanowania materiałów z książek gdzie często powstaje problem "wybrzuszenia" (nie wiem jak to nazwać). ScanPapyrus bardzo ładnie redukuje wówczas te ciemniejsze pola. Jak komuś nie przeszkadzają te ograniczenia (nie sprawdzałem) to warto zassać.
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Zgadza się, coś im się chyba zacięło bo wkoło wraca to punktu wyjścia
 
Do góry