Security Shadow Defender za darmo !

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
zarówno jak klikam 2x czy prawy klik i otwórz mam to samo; próbowałem odinstalować total uninstallerem , ale bez zmian;
windows 7+zemana antilogger+ webroot
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
SD używam przeważnie na żądanie, ale zdarzyło mi się że system miał permanentny tryb wirtualizacji przez kilka-kilkanaście dni. Nie było mowy o wykluczaniu czegokolwiek z dysku systemowego, włączając to katalogi innych zabezpieczeń np. AV - jeśli była taka potrzeba, to zwyczajnie na kilka minut przechodziłem w stan rzeczywisty, robiłem konieczne aktualizacje, porządki po jakiś śmieciach tymczasowych i znów do Shadow Mode.
Jeśli chodzi o inny dysk, na którym mam np. pobrane pliki czy programy do testowania oraz własne dane...ten dysk przełączam do wirtualizacji tylko podczas próbnych instalacji...pliki instalacyjne startują z tego dysku, a zapisują się na systemowym...zmiany niepożądane się więc nie zapiszą się więc w żadnej lokalizacji.
Pamiętać trzeba, że SD oferuje poza wykluczeniami także polecenie "Commit now", więc raz że można jaką lokalizację tam dołączyć i zapisywać w razie potrzeby, dwa - w opcjach SD można zaznaczyć włączenie menu kontekstowego z PPM...kliknięcie prawym klawiszem na jakiejś lokalizacji da nam polecenie "Commit by Shadow Defender". Oczywiście takie polecenie będzie możliwe tylko dla dysków w danym momencie zwirtualizowanych.
Jeśli ktoś bardzo chce wykluczać foldery AV z powodu aktualizacji może zrobić za pomocą np. System Explorer migawkę przed aktualizacją, następną po, a potem je porównać - wyjdzie w tedy dokładnie, które lokalizacje podlegały zmianom...SE jest po polsku i od niedawna ma swoją stronę w j. polskim.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
mavio napisał:
jak wejść w ustawienia programu, bo ja mam z tym problem, tzn. ikonka programu znajduje się z zasobniku, otwieram z uprawnieniami administratora, ale ekran programu pokazuje się na 1 sek. i znika?
czy pomoże ktoś?
odinstaluj. wyczyść rejestr i zainstaluj ponownie
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
odinstaluj. wyczyść rejestr i zainstaluj ponownie
jakim programem wyczyścić rejestr, bo do tej pory używałem tylko total uninstallera?
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
andyxa napisał:
mavio napisał:
odinstaluj. wyczyść rejestr i zainstaluj ponownie
jakim programem wyczyścić rejestr, bo do tej pory używałem tylko total uninstallera?

CClaner

Jeśli CClaner jednak nie usunąłby wszystkich pozostałości, to możesz wybrane pozycje w rejestrze spróbować wyszukać i usunąć za pomocą Registry First Aid Platinum (tylko tutaj już patrz na to co usuwasz, bo Registry First Aid w sumie czyści dość dokładnie. Wyniki możesz filtrować sobie według poziomu bezpieczeństwa usuwania wpisu). Wersja standard chyba nie oferuje już wyszukiwania konkretnych pozycji w rejestrze oraz ich usuwania a jedynie samo wyszukiwanie. Umożliwia także czyszczenie i naprawę całości znalezionych w systemie problemów (bez wyszukiwania po nazwach).
Pozdrawiam.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
U mnie SD odpalony na okrągło na wszystkich dyskach i bez żadnych wykluczeń, kompek pracuje dzień lub kilka a potem reset + aktualizacje + zmiany które maja zostać na stałe i znów przechodzę w tryb SM
....jeśli mam czas i ochotę to nawet gry instaluje w trybie SM i zapisuje tylko sejwy :yhy
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
eśli CClaner jednak nie usunąłby wszystkich pozostałości, to możesz wybrane pozycje w rejestrze spróbować wyszukać i usunąć za pomocą Registry First Aid Platinum
dzięki za porady ; zainstalowałem właśnie wersje trialową registry first platinum i działam dalej; dam znać, czy zabieg ten pomoże
ps. jeśli dysponuje ktoś niepotrzebną licencją Registry First Aid Platinum byłbym bardzo wdzięczny, gdyż program skanuje nie po nazwie tylko cały system i już ma ponad 1000 problemów :(
pozdr
 

andrzej1970

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Grudnia 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
miałem ten sam problem.
przy pierwszym uruchomieniu shadow defendera musisz wyłączyć webroota.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
mavio
Mogłeś najpierw wyłączyć wszystkie zabezpieczenia i zobaczyć jak wtedy zachowa się SD a nie robić rewolucje w systemie usuwając ponad tysiąc błędów Zresztą sam wspomniałeś że deinstalacja TU nic nie dała ....nie wierz w cuda że czyszczenie pomoże ( ....o ja człowiek słabej wiary :dziwak )
Zemana może Ci blokować lub jak wspomniał andrzej1970 webroot
Edit też mam zemane i SD śmiga .. up chodziło mi raczej o regułę blokującą :yhy
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Ja też mam Zemanę i u mnie wszystko normalnie działa. Pewnie to z Webrootem pewnie masz jakiś konflikt.



Po pobraniu spolszczenia ze strony shadowdefender.com:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

u mnie w programie nie wszystkie polskie znaki są wyświetlane, np:

63837388774055322618.jpg


Mnie osobiście razi to w oczy więc wstawiłem do spolszczenia zamiast pytajników polskie literki. Gdyby ktoś potrzebował, to link jest tutaj:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

11722087846952745652.jpg
 
A

Anonymous

Dzięki Ponury Rumcajs, ale nie potrzebnie się w to bawiłeś, też tak miałam z tym polskimi znakami - do pierwszego ponownego uruchomienia komputera, później już wszystko było dobrze
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
A mi sie przydały te poprawki od Ponury Rumcajs tez znaki mi sie nie pokazywały wszystkie dzieki kolego dobra robota
 
Do góry