Slimjet obsługa cookies

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Co do zakładek to możesz też sobie te zakładki po prostu eksportować a potem importować.

Dostosowywanie i kontrolowanie Slimjet -> Zakładki -> Menadżer zakładek -> Organizuj (z prawej strony 3 pionowe kropki) -> Eksportuj zakładki
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo
wyszukiwarka dobreprogramy :szydera:kupa
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
@OXYGEN THIEF - a jaki masz z tym problem? To akurat nie wyszukiwarka, tylko skrót do strony, bo jak już pisałam, mam tam też skróty
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Skróty do strony masz w wyszukiwarkach :myśli2:mistrzunio
A czemu nie? W Firefox po prostu miałam słowa kluczowe do stron w zakładkach, ale w Slimjet nie ma takiej opcji, więc obeszłam to w taki sposób.
Poza tym mi jest tak wygodniej. Każdy sobie ustawia, jak mu pasuje i nie wiem co Ci do tego... Lubisz się wyzłośliwiać?
 
Ostatnia edycja:

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
@d0r0t@ a co do tematu wyszukiwarek, to odpowiedź nie była zawarta w tym temacie: https://programyzadarmo.net.pl/threads/slimjet-konfiguracja.34454/post-243717:??

Nie korzystam z Slimjet pod Linuksem. Zainstalowałem specjalnie dla Ciebie żeby zobaczyć tę możliwość eksportu/importu zakładek. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie, ponieważ na lisku mam naprawdę dużo tego a takie rozwiązanie daje mi możliwość "przełączania" się pomiędzy różnymi "zestawami" zakładek.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Oki, w takim razie już zanotuję sobie teraz to wszystko w jednym miejscu na przyszłość :)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Skróty do strony masz w wyszukiwarkach :myśli2:mistrzunio

Nie probuj zrozumiec logiki... tancz...:yahoo

Na ile rozumiem problem (a zapewne moje zrozumienie jest dalekie od idealu) sytuacja wyglada tak ze zakladki, skroty i co tam jeszcze zostaly wywalone do lokacji "gdzie badz".

@d0r0t@ : nikt nie ma problemu z tym gdzie co pchasz.
Odpowiedz na Twoje pytanie jest prosta, i czesciowo odpowiedzial Ci @Grandalf : poniewasz dokonujesz takich a nie innych wyborow, dane ktorych potrzebujesz sa rozstrzelone po roznych plikach bedacych na ogol bazami danych sqlite.
W celu ich backupu, zainstaluj sobie dowolny edytor baz danych tego formatu, wyeksportuj interesujace Cie dane i wklej do odpowiednich plikow baz danych nowego profilu.

"Każdy sobie ustawia, jak mu pasuje i nie wiem co Ci do tego.." - nic nam do tego. Tak sobie ustawilas, tak masz i jesli chcesz to przenisc - no coz, sama tak wybralas i nikomu nic do tego.
Milego dnia :)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Zakładki mam w zakładkach. Jedynie skróty do najczęściej odwiedzanych stron mam razem z moimi wyszukiwarkami i to wszystko, jeśli chodzi o nietypowe lokalizacje. A i tak przecież moje wyszukiwarki potrzebuję sobie skopiować do nowego profilu, więc co za różnica?
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Zakładki mam w zakładkach. Jedynie skróty do najczęściej odwiedzanych stron mam razem z moimi wyszukiwarkami i to wszystko, jeśli chodzi o nietypowe lokalizacje. A i tak przecież moje wyszukiwarki potrzebuję sobie skopiować do nowego profilu, więc co za różnica?

No to kopiuj. Pozwole sobie zacytowac: "Poza tym mi jest tak wygodniej. Każdy sobie ustawia, jak mu pasuje i nie wiem co Ci do tego... Lubisz się wyzłośliwiać?"
Skoro tak Ci jest wygodniej, po prostu wyedytuj sobie bazy danych i po temacie. Poniewaz masz to juz tlumaczone drugi raz, mniemam ze ze 100% pewnoscia tak Ci wygodniej, jak pszesz powyzej.

JEstes pewna ze w ogole masz problem skoro tak Ci wygodniej?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Nie jest mi tak wygodniej przenosić na inny profil, tylko korzystać z przeglądarki na co dzień. Raczej nie zmienia się profilu co drugi dzień ani nawet raz na miesiąc, więc nie będę do tak rzadko wykonywanej czynności dostosowywać takich rzeczy.
Ogarnianie jakiejś edycji baz danych też jest uciążliwe, jeśli korzysta się z tego raz na ruski rok i za każdym razem trzeba sobie na nowo przypominać. Wolę po prostu przekopiować pliki :p
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Nie jest mi tak wygodniej przenosić na inny profil, tylko korzystać z przeglądarki na co dzień. Raczej nie zmienia się profilu co drugi dzień ani nawet raz na miesiąc, więc nie będę do tak rzadko wykonywanej czynności dostosowywać takich rzeczy.
Ogarnianie jakiejś edycji baz danych też jest uciążliwe, jeśli korzysta się z tego raz na ruski rok i za każdym razem trzeba sobie na nowo przypominać. Wolę po prostu przekopiować pliki :p

Brawo. Wiesz oczywiscie ze kopiujac pliki kopiujesz cala baze ustawien, efektywnie przenoszac to co spowodowalo ze zachcialas nowego profilu (problem) na tenze nowy profil?
Najlepiej skopiuj caly katalog ze starego profilu na nowy. I zapytaj ponownie co zrobic bo sie znowu krzaczy... :szydera

PS: Tak, oczywiscie ze niewygodne jest przenoszenie jednego ustawienia za pomoca bazy danych, bo wygodniej jest po prostu te pare stron ustawic w nowym profilu jako nowe ustawienie. Ale jak ktos woli spobie przenosic stary problem do nowego profilu kopiujac ustawienia... podajcie mnie chipsy prosze :gwizdek
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
@spamtrash - ale ja żadnych ustawień nie chcę przenosić. Tylko zakładki, hasła i wyszukiwarki. Nie spodziewałabym się, że takie rzeczy są w plikach razem z jakimiś ustawieniami, a tym bardziej ze śmieciami dodanymi przez rozszerzenia. Raczej powinny być w osobnych plikach, czyż nie?
Doskonale zdaję sobie sprawę, że gdzieś w profilu siedzi jakiś bubel, ale podejrzewam o to rozszerzenia i pliki z nimi związane.
Jeśli np. w Firefoxie coś mi się napsuło w profilu, to nigdy jakoś tego na nowy profil nie przeniosłam. Jednak tam te pliki były bardziej czytelne i zawsze wiedziałam, co dokładnie kopiuję
 
Do góry