Slimjet obsługa cookies

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
No właśnie klikałam i nic się nie działo
Ehh, człowiek chyba ślepnie :) Na filmie był pokazany ZHPCleaner i on naprawia. ZHPDiag robi diagnostykę i raport można zamieścić pewnie na forum. Więc wypróbuj najnowszy ZHPCleaner ;)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Ze wszystkiego, co znalazł ZHPCleaner, to nie znam tylko tego:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Co to może być? W podanej lokalizacji niczego takiego nie widzę, chociaż włączyłam widok ukrytych plików i folderów
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
W takim razie żadnych szkodników ten program nie znalazł. Muszę po prostu przenieść się na nowy profil w Slimjet, bo tylko na tym takie cuda wianki odchodzą
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
W takim razie żadnych szkodników ten program nie znalazł. Muszę po prostu przenieść się na nowy profil w Slimjet, bo tylko na tym takie cuda wianki odchodzą
To chyba najlepsze rozwiązanie. Usunąć SlimJeta doszczętnie, zainstalować, poustawiać, wgrać dodatki i .... ZROBIĆ KOPIĘ ;)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
A może mi jeszcze ktoś napisać, w których konkretnie plikach/folderach w profilu są hasła, zakładki i wyszukiwarki, żebym sobie mogła przekleić do nowego profilu?
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
A może mi jeszcze ktoś napisać, w których konkretnie plikach/folderach w profilu są hasła, zakładki i wyszukiwarki, żebym sobie mogła przekleić do nowego profilu?

Nie mam slimjeta wiec nie powiem ktore to dokladnie pliki, ale powinno to by na logike po nawzach... sprawdz co masz tu: C:\Users\[REPLACE WITH LOGGED IN USER NAME]\AppData\Local\Slimjet\User Data


PS:
lub wklep w adres: slimjet://open_profile_folder
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
@spamtrash Ja wiem, gdzie jest folder z profilem, ale nie wiem które to pliki/foldery zawierają hasła, zakładki i wyszukiwarki ;)

@Jarom - dzięki, zapomniałam o tym poście, no ale to tylko hasła, a jeszcze potrzebuję wyszukiwarki i zakładki
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
A może mi jeszcze ktoś napisać, w których konkretnie plikach/folderach w profilu są hasła, zakładki i wyszukiwarki, żebym sobie mogła przekleić do nowego profilu?
Wszystko jest w katalogu \Default
"Login Data", "Bookmarks", "Shortcuts", "History" itd.

Ja mam Portable, więc u mnie to jest \SlimJet\Default. U ciebie może to być w UserData\Default lub podobnie.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Shortcuts to będą wyszukiwarki? Bookmarks jakoś nie umiałam wcześniej wypatrzeć i myślałam że nie ma, ale faktycznie jest :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
Shortcuts to będą wyszukiwarki? Bookmarks jakoś nie umiałam wcześniej wypatrzeć i myślałam że nie ma, ale faktycznie jest :)
Shortcuts to szybki dostęp do stron - tam są linki. Wyszukiwarki być może są w Preferences, ale pewności nie mam.
Te pliki możesz otworzyć np. w Notepad++ i zobaczyć co i jak.
 
Do góry