Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Wejdź
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
wybierz Windows 10 Home. Następnie instalacja niestandardowa. Gdy pojawi się układ dysku z partycjami, usuń przede wszystkim partcję zastrzeżoną przez system i partycję systemową na której masz zainstalowaną siódemkę. Zaznacz miejsce nieprzydzielone i kliknij Dalej . Instalator sam utworzy potrzebne partycje i zainstaluje w ciągu kilkunastu minut Windows 10. Po instalacji aktywuj system kluczem z twojej siódemki. Będziesz miał nowy, czysty i 64 bitowy Windows 10 Home dożywotnio na tym komputerze.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Już poszło. Zmieniłem system na Windows 10 Home Premium 64 bit. Aktywacja poszła z naklejki COA bez problemu. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19203
Reakcje/Polubienia
55885
Właśnie uaktualniłem kumplowi Win 8 do 10 21H1 i przyjął aktywację z ósemki bez problemu. Aktualizację robiłem bez asystenta, poprzez setup.exe z botowalnego pędraka.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37795
Reakcje/Polubienia
33938
Właśnie uaktualniłem kumplowi Win 8 do 10 21H1 i przyjął aktywację z ósemki bez problemu. Aktualizację robiłem bez asystenta, poprzez setup.exe z botowalnego pędraka.
Proces darmowej aktualizacji do Windows 10 był legalny do 29 lipca 2016 roku.
Wszystkie uaktualnienia muszą zostać ukończone i osiągnąć poziom ekranu powitalnego do godziny 23:59 czasu UTC-10 (Hawaje) w dniu 29 lipca 2016 r.; jest to termin ogólnoświatowy.
Jest nadal możliwy ale nielegalny.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Zacznij od siebie.
Alez ja nie wpieram innym ze dzialanie wspierane przez wlasciciela praw autorskich oprogramowania ma cechy piractwa. Moze uzasadnij z czego wnosisz ze je konsumuje. Z czego ja wnosze - napisalem powyzej.
Ale powtorze ponizej:
Publiczne usprawiedliwianie ,pochwalanie piractwa jest tak samo traktowane jak nawoływanie do popełnienia przestępstwa.
Sadzisz zatem ze popelniam niniejszym przestepstwo "nawolywania do popelnienia przestepstwa". Wiesz o tym oczywiscie bo sam o tym piszesz. Czy juz zlozyles zawiadomienie do prokuratury czy zamierzasz odpowiadac za ukrywanie przestepstwa?
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Daj spokój @spamtrash , nie męcz się z tłumaczeniem spraw oczywistych bo osobnik nie chce Twoich poprawnych wykładni -ma swój punkt widzenia-rozumienia i taki mu pasuje:) złe jest w tym tylko to(!) że nie zadzwonił do działu M$ by upewnić się czy jego wiedza na temat powyższy jest taka jak tu opisuje i nakazuje, a zamiast tego "straszy" pozostałe osoby czytające ten temat że są "piratami"...na info był miły pan i po ichniemu (angielski się kłania) wyoślił piknie że sposób aktywacji opisany powyżej nadal jest aktywny poprzez ten kanał jak było na początku i nadal jest-w końcu każdy pozyskany klient to sukces ciągle trwającej kampanii i zachęty do Win 10 a za chwilę może i do Win 11.Tak na marginesie "prawo może zabić" i kolega moralista według prawa(?) ma swój udział w niezgłoszeniu przestępstwa na jakie pozwala "niecny proceder Małego-miękkiego" nieskazitelna opinia tego by wymagała co nie :)....na infolinii z M$ wytłumaczą i pokierują tylko trzeba najpierw tam zadzwonić a potem dopiero toczyć "pianę"- o sorry- boje o prawdę :)...
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37795
Reakcje/Polubienia
33938
Daj spokój @spamtrash , nie męcz się z tłumaczeniem spraw oczywistych bo osobnik nie chce Twoich poprawnych wykładni -ma swój punkt widzenia-rozumienia i taki mu pasuje:) złe jest w tym tylko to(!) że nie zadzwonił do działu M$ by upewnić się czy jego wiedza na temat powyższy jest taka jak tu opisuje i nakazuje, a zamiast tego "straszy" pozostałe osoby czytające ten temat że są "piratami"...na info był miły pan i po ichniemu (angielski się kłania) wyoślił piknie że sposób aktywacji opisany powyżej nadal jest aktywny poprzez ten kanał jak było na początku i nadal jest-w końcu każdy pozyskany klient to sukces ciągle trwającej kampanii i zachęty do Win 10 a za chwilę może i do Win 11.Tak na marginesie "prawo może zabić" i kolega moralista według prawa(?) ma swój udział w niezgłoszeniu przestępstwa na jakie pozwala "niecny proceder Małego-miękkiego" nieskazitelna opinia tego by wymagała co nie :)....na infolinii z M$ wytłumaczą i pokierują tylko trzeba najpierw tam zadzwonić a potem dopiero toczyć "pianę"- o sorry- boje o prawdę :)...
Proces darmowej aktualizacji do Windows 10 był legalny do 29 lipca 2016 roku.

Wszystkie uaktualnienia muszą zostać ukończone i osiągnąć poziom ekranu powitalnego do godziny 23:59 czasu UTC-10 (Hawaje) w dniu 29 lipca 2016 r.; jest to termin ogólnoświatowy.

Jest nadal możliwy ale nielegalny.
Aktywacja a legalność to są dwa różne pojęcia
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry