UWAGA - Nowe zasady uczestnictwa w konkursach

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Mathew Mixon napisał:
Wprowadzcie rangę Vip za opłatą sms i będziecie meli elitarne grono. A kasę przeznaczcie na opłaty za miesjce na serwerze w ten sposób może pozbędziecie się reklam.
Nie wiem czy to by był taki rewelacyjny pomysł. To chyba tylko wygląda z boku tak ciekawie, a rzeczywistość jest nieco inna. Należałoby sobie zadać pytanie, ile procent z tego SMS'a dotrze do administracji forum? To są zwykle szczątkowe grosze, reszta idzie na obsługę serwisu SMS. Nie moja to rzecz, ale gdyby wysłanie SMS'a i zgoda z regulaminem miała skutkować wysyłaniem mi reklam i badziewia w stylu "Wróżka Luna" :ireful etc., to osobiście wolałbym chyba po prostu zrobić zwyczajny przelew :dziwak
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Dokładnie, wysłanie SMSa = podanie komuś numeru telefonu + odbieranie gównianych pseudo konkursów SMSowych.Idealnego rozwiązania nie ma :(
 

Mathew Mixon

Świeżak
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Sms to tylko propozycja, która tak mi sie nasunęła, są jeszcze inne formy płatności, ale nie przesadzajcie to lepiej telefon położyć na tory tramwajowe,przecież każdy ma tam opcję filtrowania numerów.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Ciekawa propozycja. Od kiedy poznałem tą stronę i forum nie bardzo chce mi się rejestrować gdzie indziej. Jeśli mam problem to znajdę z dużym prawdopodobieństwem na tym forum. Nawet gdy są konkursy na innych forach "konkurencyjnych" to nie biorę udziału z prostej przyczyny - nie chce mi się rejestrować żeby napisać jakiś jeden post, wolę poczekać na konkurs na forum Programyzadarmo. Mój wkład nie jest z pewnością tak zaawansowany jak wielu innych użytkowników. Ale jako wasz sympatyk pomysł popieram.
PS.
Lubię też portal dobreprogramy.pl ale tamtejsze forum jakoś zupełnie mnie nie zauroczyło.
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Zasady jak widać są przejrzyste, sprawiedliwe, nie krzywdzące z pewnością. Coś chcesz dostać to też choć trochę trzeba dać od siebie , inicjatywa jak najbardziej trafna :ok
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
A ja własnie zastanawiałem się co z tym pomysłem się dzieje. A tu już widzę, że mamy kilku zasłużonych! Oczywiście jak już wcześniej wspominałem, popieram ten pomysł :ok Gratulacje Panowie i Panie!
PS. Ja bym zrobił osobny podział dla ankiet, bo się trochę porobi burdel.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
OXYGEN THIEF napisał:
Dodam że jeśli nie będzie chętnych to nie będzie konkursów dla wszystkich, dalej myślę nad wykasowaniem wszystkich użytkowników mających 0 - 10 postów i zablokowanie im działu "programy z promocji"

W sumie nie głupi pomysł z tym usuwaniem. A posty to czasami bardzo łatwo można nabić choćby i przez składanie życzeń forumowiczom :jezyk
 
A

Anonymous

Dokładnie kazfron, właśnie takich darmozjadów jak Ty chcemy się pozbyć :)
 
A

Anonymous

kazfron napisał(a):
Za pomysł ...

ban.gif

Nie będzie troll tutaj trollolować. I tyle w temacie.
:hi
 

Mathew Mixon

Świeżak
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Może zamknijcie obecne Forum a otwórzcie nowe z nowymi zasadami, może wówczas nikt pretensji nie będzie miał.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
już za późno Kazforn czy jak mu tam zarezerwował mi miejsce na Powązkach więc postaram się przed wydaniem ostatniego tchu tam zgłosić, :p .Ogromnie dziękuję Kazfron za pamięć :dziękuję a i jak ci się nie podoba to wypier...... :yhy
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Mathew Mixon, Bez przesady, nie widzę osobiście potrzeby żeby zamykać forum, po to by tworzyć coś od nowa... trzeba przyciąć uschłe gałęzie tylko. Jeśli widać, że ktoś zagląda tu raz na miesiąc, czy nawet rzadziej, to ewidentnie nie powiedziałbym o takiej osobie, że czuje się ona swobodnie i dobrze w tym gronie. Często są to osoby, które tylko korzystają, a nic z siebie nie dają. Owszem, sam biorę udział w konkursach, ale staram się nie być jedynie pijawką. Gdy tylko mam coś sensownego do powiedzenia, czy jakoś pomóc, to z przyjemnością to robię :) Częściej korzystam z pomocy innych, bardziej doświadczonych, bo uczony z nieba nie spadł, ale na pewno nie loguję się tylko po to by "brać".
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Popieram nowe reguły w całej rozciągłości :ok
 
Do góry