UWAGA - Nowe zasady uczestnictwa w konkursach

OXYGEN THIEF 17 Marzec 2013

View Users: View Users
  1. remool

remool Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    1
    Przypomnij sobie komu z forum podawałeś mejla ( konkursy , wymiana licek itp ) ...potem zawęź grupę do osób z małą ilością postów i typuj ....

2. Spoko, spoko, była to luźna wymiana poglądów z Adminem w nocy o północy. Nikogo nie oskarżam... :dziękuę dopóki nie złapię za rękę.:pala Dzisiaj też się z tego pośmiałem, zwłaszcza po przeczytaniu wszystkich postów. :dziwak Przyznaję, Anonymus ma łeb jak „Cube 3D i jaja jak dwulitrowe termosy u słonia”. :okk Takie są wilcze prawa każdego forum.

Dzięki za radę. :dziękuę Pamiętam jeszcze starą zasadę KGB: „ufaj i sprawdzaj”. Dzisiaj krąg podejrzanych został rozszerzony o znajomych z reala. To jajcarze. Oni wiedzą, że ja jestem na tym forum, ale czy oni tu są, nie wiem. Lubią wkręcać. Zobaczymy, prędzej czy później powiedzą.

Dobre, dobre, od początku wiedziałeś, że mięso armatnie pójdzie na odstrzał. Biedacy nie wiedzą, że ich dni są policzone. :szydera O kurna chata!!! Dopiero teraz dotarło do mnie, że być może to ja jestem dodany na próbę. Niezbadane są wyroki Admina. Spadam i znikam z oczu.

Pozdrawiam Wkręcających i Wkręcanych
    :england

3. antbil007

antbil007 Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    0
    Prosiłbym o odpowiedź, czy to są obowiązujące na dzień dzisiejszy zasady uczestnictwa w konkursach?

4. OXYGEN THIEF

OXYGEN THIEF Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    91
    Tak jeśli chodzi o konkursy organizowane przez moją jakże szlachetną osobę :wariat :dziwak , natomiast nie mam prawa dyktować warunków innym osobom organizującym konkursy

5. antbil007

Otrzymane Polubienia:
    0
    Czyż zatem Jego Szlachetność nie mogłaby zafundować jednolitych zasad, tak aby kontenci byli wszyscy użytkownicy Forum?

6. OXYGEN THIEF

Otrzymane Polubienia:
    91
    Prawdę rzekłszy skromność mojej szlachetności jest tak wielka że pomimo wielkich chęci nie odważę się na ów czyn.Organizujący sami decydują co i jak, może jak poczytają ten temat to zmienią zdanie.

7. antbil007

Otrzymane Polubienia:
    0
    OK. Zatem otwórzmy dialog w tej kwestii. Czy Jego Szlachetność poprzez moją uniżoną skromność nie mogłaby dokonać otwarcia tegoż jakże gorącego tematu?

8. OXYGEN THIEF

Otrzymane Polubienia:
    91
    @antibill007 to nie tak, można coś zasugerować organizującym ale nie można im tego narzucić, do tego dochodzi jeszcze to co powie na to producent który daje licki.Nie raz się zdarzyło tu na forum że był jakiś "mądrala" który pisał do producenta jak nie wygrał że konkurs był ustawiony :szydera , albo że konkurs jest tylko dla wybranych.Na szczęście producenci olewają takie kombinowane intrygi.

Ja proponuję dogadać się z organizującymi, i zawrzeć jakiś kompromis.

9. antbil007

Otrzymane Polubienia:
    0
    OK. Może coś wymyślę.

10. Akurat konkursy to jest mały pikuś i zgadzam się z tym, że to organizujący powinni ustalać zasady uczestnictwa..Problem jest w multikontach. Bez sensu jest to, że w regulaminie jest ich zakaz, a okazuje się, że "Modzi" nie mają na to wpływu. Więc po co jest ten zapis w regulaminie jak nie ma możliwości/narzędzi by ten przepis egzekwować? Powstają puste przepisy jak w polskim prawie :dziwak

11. tofana

tofana Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    22
    No właśnie!. Zakaz jest po to, żeby się do niego stosować. Jednak wielu Polaków (tak, to takie polskie) ma to "o wiele niżej i z tyłu". Myślą: co tam prawo, to dobre dla jeleni. W tym jest problem. Nie z przepisami prawa, tylko z niechęcią do stosowania się do niego.

12. A myślicie że ktoś jest na tyle głupi żeby zakładać drugie konto z tego samego IP. Dzisiaj to nie problem mieć inne IP bez proxy i tym podobnych "wynalazków". A tylko przypuszczenia to za mało żeby zadziałać :jezyk

13. Wiesz, z tym, że to takie polskie bym się nie zgodził..Takie zachowania to jest polskość z importu, przywieziona dawno temu ze wschodu a teraz wyssana z mlekiem matek..Prawdziwa "polskość to nienormalność" jak mawia klasyk :zlosc Ale to dyskusja nie na ten temat :) Jak nie ma możliwości zablokowania multikont i każdy może je zakładać to może lepiej wycofać/zmienić ten punkt regulaminu..

14. tofana

tofana Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    22
    Skąd pochodzi i dokąd zmierza to już inna sprawa. Jak mawiał Szwejk: Nie wolno, ale można. Coś w tym stylu. :p

Ładuję...