Ważna uwaga dotycząca moderacji na forum

Status
Zamknięty.

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Od "płaczu" @Zeno po jego usuniętych postach walnąłem sobie 50 km na rowerze, wypiłem dwa piwa, wchodzę z ciekawości na pzd, a ten nie odpuszcza. Co za koleś..
Odpisałbym ci elokwentniej, ale po co, skoro i tak al mi zaraz to usunie. Lepiej dalej się skarż lub uzywając twojego zwrotu "płacz", jak to zrobiłeś w swoim ostatnim poście, który al na wszelki wypadek zaraz usunął po napisaniu.
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2420
Reakcje/Polubienia
2870
Odpisałbym ci elokwentniej, ale po co, skoro i tak al mi zaraz to usunie. Lepiej dalej się skarż lub uzywając twojego zwrotu "płacz", jak to zrobiłeś w swoim ostatnim poście, który al na wszelki wypadek zaraz usunął po napisaniu.

Człowieku, lecz się. Siedzisz cała piękną sobotę i nie możesz podarować administratorowi że Ci jeden czy dwa posty usunął. Kłócisz się o byle ***** jakby Ci pół rodziny wymordowali..
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Człowieku, lecz się. Siedzisz cała piękną sobotę i nie możesz podarować administratorowi że Ci jeden czy dwa posty usunął. Kłócisz się o byle ***** jakby Ci pół rodziny wymordowali..
Nie o jeden czy dwa tylko o kilkadziesiąt (trudno to teraz zliczyć), w których mi w taki czy inny sposób grzebał w ciągu ostatnich dwóch lat. Także nie martw się o mnie, bo już kończę tę przygodę i nie będę tu marnował czasu, bo już wystarczająco dużo na forum go zmarnowałem przez kilka lat.
Teraz poczekam na twoje "wartościowe" posty. :szydera
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Panowie jest week. Warto zluzować trochę bo przy okazji prestiż tego Forum obrywa rykoszetem. Proponuję otworzyć po browarku i za zgodę się napić. Zróbmy to solidarnie np. o 21 i tym akcentem zakończcie tę dyskusję.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Panowie jest week. Warto zluzować trochę bo przy okazji prestiż tego Forum obrywa rykoszetem. Proponuję otworzyć po browarku i za zgodę się napić. Zróbmy to solidarnie np. o 21 i tym akcentem zakończcie tę dyskusję.
Spoko, ja właśnie skonczyłem. :)
:francuz
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To aby być konsekwentnym, powinieneś usunąć również posta MLJ. Na (nie)zależnej.pl też sama agitka (dla jednych brednie, dla innych nie), która do tematyki forum nic nie wniesie :)

Gdybym miał być konsekwentnym to powinienem skasować 90% postów :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry