Wasze ulubione gry komputerowe i ich typy

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Wasze ulubione gry komputerowe i ich typy.

Bardzo lubię gry bez przemocy, różnego typu. Lubię gry typu pacman (np. Pacmania, splatman, PacManHattan i Cow Jones- to nietypowy pacman, w którym poruszamy się byczkiem, a nie typowym stworkiem i musimy uciekać nie przed duchami, ale przed niedźwiedziami), tetris (np. Blazetris- trójwymiarowy tetris, BlockOut- inna wersja starej komputerowej gry, Vertrix), pong (w tej grze trzeba odbijać piłeczkę i niszczyć ściany; np. Plasma pong, Worms Breakout), wyścigi (np. Highway Pursuit- to trochę nietypowa wyścigówka, Driving Speed 2, Vdrift), mahjong (np. Mahjong Champ), invader (np. Chicken Invader 2, Space Alien Invaders, Alien Invaders; inne gry typu invader, np. Moorhuhn Remake), plaformówki ( typu Mario: Mario Forever, i inne: Pekka Kana 2, Gish, Icy Tower, Super Tux), gry w których trzeba poruszać się wężem i zbierać różne bonusy (np. centipoid, caterpillars, deluxe snake), gry w których trzeba ustawić obok siebie trzy te same elementy (np. Sparkle, Tumblebugs), oraz karciane (np. klondike 3d, PySolFC Solitaire- polecam tą grę, można w niej grać nie tylko w pasjanse, ale np. w mahjong, Free Solitaire 3d, Solitaire Maniac).

Najczęściej gram w gry: Highway Pursuit, Chicken Invader 2, Moorhuhn Remake, Sparkle i PySol Solitaire.

Jakie są Wasze ulubione gry i ich typy? :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35387
Reakcje/Polubienia
24420
Miasto
Trololololo
Gierki nie gram ale jak już zagram :p to w World of Goo

Masakrycznie wciągająca gierka i bez przemocy
 

LanceNDZ

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
110
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Katowice
Przede wszystkim CRPG i pochodne: Baldur's Gate II (ach te epickie zakończenie), Neverwinter Nights I & II (po prostu kocham Zapomniane Krainy) , Fallout II (ciekawa post-apokaliptyczna wizja świata), Planescape: Torment (chyba nigdzie później nie spotkałem tak świetnej fabuły), Jade Empire (mnogość stylów walki), Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor(nie ma to jak klasyczny rpg z podziałem na tury), Diablo II (za Battle.net), Lineage 2 (genialny tryb PVP)

Po drugie strategie turowe: UFO Enemy Unknow i X-COM Apocalypsa (za genialne połączenie gry ekonomicznej, taktycznej i strategicznej)
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
RPG, FPS, FPS online, RTS, ...wczoraj przeszedlam Gothic 4 Arcania( z Gothiciem moim zdaniem niewiwle ma wspolnego,Ale jako RPG jest Fajny)
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
cóż, te gry skończyłem co najmniej 1x i lubię do nich wracać:
fallout 1, 2 tactics
starcraft, warcraft III,
diablo 1, sacred, dungeon siege, divine divinity
freelancer
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Moje typy to: Counter Strike: 1.6, Counter Strike: Source, Counter Strike: Condition Zero :D
 
A

Anonymous

Tutaj to raczej córka mogła by powymieniać swoje gry.Ja za nerwowy jestem na męczenie się gierkami.Kiedyś próbowałem ale myszki nie wytrzymywały...spotkania ze ścianą.Teraz spokojnie relaksuję się na Farmerama.
pozdrawiam cierpliwych
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Najlepsze są strategie turowe takie jak Disciples [wszystkie cześci + dodatki] oraz Heroes Mind & Magic + też wszystkie dodatki oraz mody takie jak np WoG. Trzeba pomyśleć, mieć pomysł i strategię, bo szczęście to za mało. Nie gram za często w najnowsze gry, ponieważ liczy się w nich przede wszystkim grafika kosztem zatracenia fabuły. Teraz nie robią gier tak grywalnych jak kiedyś. Trafiają się perełki oczywiście, lecz w większości to są jakieś gnioty... Na Wiedźmina II i Diablo III czekam... Musiał bym nieco poczytać kiedy są premiery. Takie gry chcę mieć na półeczce w oryginale.
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
ja kiedyś only Diablo i NWN, obecnie nie gram i na nic nie czekam
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
- Wolfenstein: Enemy Territory,
- TrueCombat: Elite, Mahjong,
- Saper i Sokoban
 
Do góry