Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Wasze ulubione gry komputerowe i ich typy

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
455
Polubienia
106
Autor tematu #1
Wasze ulubione gry komputerowe i ich typy.

Bardzo lubię gry bez przemocy, różnego typu. Lubię gry typu pacman (np. Pacmania, splatman, PacManHattan i Cow Jones- to nietypowy pacman, w którym poruszamy się byczkiem, a nie typowym stworkiem i musimy uciekać nie przed duchami, ale przed niedźwiedziami), tetris (np. Blazetris- trójwymiarowy tetris, BlockOut- inna wersja starej komputerowej gry, Vertrix), pong (w tej grze trzeba odbijać piłeczkę i niszczyć ściany; np. Plasma pong, Worms Breakout), wyścigi (np. Highway Pursuit- to trochę nietypowa wyścigówka, Driving Speed 2, Vdrift), mahjong (np. Mahjong Champ), invader (np. Chicken Invader 2, Space Alien Invaders, Alien Invaders; inne gry typu invader, np. Moorhuhn Remake), plaformówki ( typu Mario: Mario Forever, i inne: Pekka Kana 2, Gish, Icy Tower, Super Tux), gry w których trzeba poruszać się wężem i zbierać różne bonusy (np. centipoid, caterpillars, deluxe snake), gry w których trzeba ustawić obok siebie trzy te same elementy (np. Sparkle, Tumblebugs), oraz karciane (np. klondike 3d, PySolFC Solitaire- polecam tą grę, można w niej grać nie tylko w pasjanse, ale np. w mahjong, Free Solitaire 3d, Solitaire Maniac).

Najczęściej gram w gry: Highway Pursuit, Chicken Invader 2, Moorhuhn Remake, Sparkle i PySol Solitaire.

Jakie są Wasze ulubione gry i ich typy? :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
25733
Polubienia
4627
#2
Gierki nie gram ale jak już zagram :p to w World of Goo

Masakrycznie wciągająca gierka i bez przemocy
 
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
110
Polubienia
2
#3
Przede wszystkim CRPG i pochodne: Baldur's Gate II (ach te epickie zakończenie), Neverwinter Nights I & II (po prostu kocham Zapomniane Krainy) , Fallout II (ciekawa post-apokaliptyczna wizja świata), Planescape: Torment (chyba nigdzie później nie spotkałem tak świetnej fabuły), Jade Empire (mnogość stylów walki), Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor(nie ma to jak klasyczny rpg z podziałem na tury), Diablo II (za Battle.net), Lineage 2 (genialny tryb PVP)

Po drugie strategie turowe: UFO Enemy Unknow i X-COM Apocalypsa (za genialne połączenie gry ekonomicznej, taktycznej i strategicznej)
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1088
Polubienia
42
#4
RPG, FPS, FPS online, RTS, ...wczoraj przeszedlam Gothic 4 Arcania( z Gothiciem moim zdaniem niewiwle ma wspolnego,Ale jako RPG jest Fajny)
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
969
Polubienia
72
#5
cóż, te gry skończyłem co najmniej 1x i lubię do nich wracać:
fallout 1, 2 tactics
starcraft, warcraft III,
diablo 1, sacred, dungeon siege, divine divinity
freelancer
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1082
Polubienia
15
#6
Moje typy to: Counter Strike: 1.6, Counter Strike: Source, Counter Strike: Condition Zero :D
 
A
#8
Tutaj to raczej córka mogła by powymieniać swoje gry.Ja za nerwowy jestem na męczenie się gierkami.Kiedyś próbowałem ale myszki nie wytrzymywały...spotkania ze ścianą.Teraz spokojnie relaksuję się na Farmerama.
pozdrawiam cierpliwych
 
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
422
Polubienia
42
#9
Najlepsze są strategie turowe takie jak Disciples [wszystkie cześci + dodatki] oraz Heroes Mind & Magic + też wszystkie dodatki oraz mody takie jak np WoG. Trzeba pomyśleć, mieć pomysł i strategię, bo szczęście to za mało. Nie gram za często w najnowsze gry, ponieważ liczy się w nich przede wszystkim grafika kosztem zatracenia fabuły. Teraz nie robią gier tak grywalnych jak kiedyś. Trafiają się perełki oczywiście, lecz w większości to są jakieś gnioty... Na Wiedźmina II i Diablo III czekam... Musiał bym nieco poczytać kiedy są premiery. Takie gry chcę mieć na półeczce w oryginale.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
347
Polubienia
42
#12
- Wolfenstein: Enemy Territory,
- TrueCombat: Elite, Mahjong,
- Saper i Sokoban