Wasze ulubione gry komputerowe i ich typy

A

Anonymous

A jeśli chodzi o inne gry, to największą sympatią darzę serie Disciples i Gothic..
Ile godzin w młodości nad nimi spędziłem (szczególnie Gothic I i Disciples II) to masakra :)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
"Złota piątka" na Pegasusa i tak rządzi :suuper
 
A

Anonymous

hehehe to były typy z PC. Z pegasusa oczywiście Contra z kumplami, Commodore64 Agent KGB i Super Soccer :)
 

ncts

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Październik 2013
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Łódź
viper218 napisał:
A jeśli chodzi o inne gry, to największą sympatią darzę serie Disciples i Gothic..
Ile godzin w młodości nad nimi spędziłem (szczególnie Gothic I i Disciples II) to masakra :)
Propsy za obie gry :ok

Do ww. Gothic 1 i Disciples 2 (naprawdę, trudno dziś o gry z mrocznym klimatem, a szkoda) dodam od siebie oba Soul Reavery i Raymana 2. Poza tym szkoda, że platformówki 3D na PC to dziś już trochę martwy temat. Sidescrollery na dłuższą metę mnie nie przekonują.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
209
Reakcje/Polubienia
191
A ja lubię Pro Evolution Soccer, Deluxe Ski Jump 2.1, Skarby Atlantydy- logiczna i oczywiście najlepsze z całej serii Worms World Party oraz kilka klasyków z Pegasusa jak np. Tank, czy Go Dizzy Go :gracz
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Operation Flashpoint: Cold War Crisis to taktyczna, wojenna gra akcji, przenosząca graczy w dobrze znane nam realia Zimnej Wojny roku 1985. I choć sama fabuła jest fikcyjna, to oddaje dosyć realistycznie możliwy przebieg konfliktu tamtych czasów. Zatwardziali komuniści, przeciwni reformom próbują przywrócić „stary porządek”, czemu zbrojnie przeciwstawiają się członkowie Sojuszu Pólnocnoatlantyckiego (NATO).

106011984.jpg
Operation Flashpoint: Cold War Crisis

Gracz kontroluje grupę uderzeniową wyborowych jednostek desantowych, operujących na wrogim terenie. Gra umożliwia rozgrywkę w kilku trybach. Zaczynając jako prosty piechur, możemy używać wszystkiego co znajdziemy, łącznie z trzydziestoma różnymi pojazdami, takimi jak: ciężarówki, jeepy, czołgi, samoloty czy helikoptery :ok :szef . Do dyspozycji otrzymujemy spory arsenał broni, poczynając od prostych karabinów i strzelb, a na snajperkach z tłumikiem, wyrzutniach przeciwczołgowych, granatach oraz materiałach wybuchowych kończąc :) :pala .
Wśród jedenastu dostępnych klas postaci znajdziemy: piechotę, oddziały przeciwpancerne, przeciwlotnicze, grenadierów, medyków, oficerów, snajperów, sabotażystów, pilotów, strzelców, saperów i wiele innych specjalizacji. Możemy kierować maksymalnie dwunastoosobowym oddziałem wojskowym jako jego dowódca, lub też wcielić się w szeregowego żołnierza

-1700461968.jpg
Operation Flashpoint: Resistance

Operation Flashpoint: Resistance, to oficjalny dodatek do Operation Flashpoint: Cold War Crisis, najlepszej, wojennej gry taktycznej roku 2001. Jego akcja toczy się kilka lat przed wydarzeniami mającymi miejsce w podstawowej grze.Jak w wypadku Operation Flashpoint, także i tym razem interesująca fabuła została znakomicie skomponowana z toczącą się walką. Akcja Resistance dzieje się kilka lat wcześniej i pozwala nam wcielić się w rolę Victora Troski-byłego żołnierza oddziałów specjalnych, który pewnego dnia uznał, że ma dość walki. Nasz bohater osiedlił się na spokojnej sennej wyspie Nogova. Jest to zupełnie fikcyjne miejsce, ale jako żywo przypomina Bałkany. Niestety eks-komandos niezbyt długo cieszył się spokojnym i cichym życiem emeryta. Konflikt, jaki zaistniał między twardogłowymi komunistami a siłami reformatorskimi doprowadził do upadku rządu Nogovy. Na wyspie wylądowało radzieckie wojsko z zamiarem utworzenia marionetkowego rządu. Na czele oddziału okupacyjnego stanął znany z okrucieństw dowódca - pułkownik Aleksiej Vasilli Guba.
Mamy już wyraźny czarny charakter, a kto inny niż Troska mógłby zagrać rolę wybawcy. Tak też się stało. Victor, jako jedyny znający się na rzeczy obywatel wyspy, tworzy milicję, której zadaniem jest walka z okupantem. Tak wszystko się zaczyna.
Wszystko, co wam streściłem zobaczycie w postaci długich, zbudowanych na enginie gry „cutscenach”. To tradycja Operation Flashpoint. Pierwsza sekwencja ukazuje nam sielankowy żywot Troski na Nogovie. Tym brutalniej prezentuje się wtargnięcie na wyspę oddziałów radzieckich. Od razu chce się brać za karabin i walczyć.

ofrhpc0b.jpg
Operation Flashpoint: Red Hammer

Operation Flashpoint: Red Hammer odda w ręce graczy możliwość opowiedzenia się po drugiej stronie konfliktu znanego z oryginalnej wersji gry – dane nam więc będzie zagrać jako żołnierz wierny „Matuszce Rosiji”. Dwadzieścia całkowicie nowych misji, nowy bohater w którego przyjdzie nam się wcielić (Dimitri Lukin),od szeregowca do oddziału Specnazu dluga droga .

Ta gra mi naprawde wyrwala sporo nocek i dni z zyciorysu , pamietam jak by to bylo dzis termos kawy, kanapki i nieprzespana noc :p :piwko a rano oczy na zapalki :p do dzis lubie se w to pograc :dziwak :yhy polecam wszystkim i tym co grali i tym co nieslyszeli o tym tytule :dziękuję :suuper

opisy wziete w celach informacyjnych z

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Jeśli chodzi o typy gier to strzelanki FPS i TPP, wyścigówki oraz jedyna gra symulacyjna EURO TRUCK SIMULATOR 2. :yahoo :suuper
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
hieh ja stary jestem quake3, diablo 2 :)
 
Do góry