Wypalanie płyty DVD po obróbce filmu

sowa2 22 Grudzień 2015

View Users: View Users
  1. sowa2

sowa2 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    1
    Po obróbce filmu programem Cyber Link Power Director przystąpiłem do utworzenia płyty.Wskazania programu podają, że wymagane miejsce to 6296MB po włożeniu płyty DVD+R 8,5GB wyświetla się informacja ,,Rozmiar importowanych plików przekracza ilość dostepnego miejsca płycie" Nie do końca wiem o co chodzi płyta 8,5GB powinna przecież wystarczyć.Czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi?

2. rafalp86

rafalp86 Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    4
    Warto spróbować. Zobacz ile masz miejsca na dysku na którym jest zainstalowany Cyberlink Power Director. Może program ma za mało miejsca na renderowanie pliku i dlatego problem z nagraniem na płytę. Wina płyty to nie jest można na nią nagrać spokojnie plik 8100 MB.

2.Spróbuj zmienić może na inny format kompresji video i zobacz czy zadziała.

3. sowa2

sowa2 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    1
    Miałeś rację, nazbierało się niepotrzebnych ,,śmieci" Po oczyszczeniu kompa wszystko wróciło do normy. Dzięki za zainteresowanie.
    Zdrowych Wesołych Świąt
    Pozdrawiam

4. rafalp86

rafalp86 Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    4
    Spoko.Nawet nie wiedziałem, że to zadziała.Dobrze wiedzieć na przyszłość :)

Ładuję...