XYplorer za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
XYplorer – to popularny i bardzo rozbudowany wielo panelowy menedżer plików przeznaczony dla systemów operacyjnych Windows .XYplorer pozwala użytkownikowi na niezwykłą swobodę w wykonywaniu skomplikowanych operacji na plikach, posiada wbudowany mechanizm wyszukiwania plików oraz możliwość dowolnej konfiguracji interfejsu programu.W programie XYplorer znajdziemy ponad 600 funkcji które bardzo ułatwią operacje na plikach.

Yyplorer pozwala również synchronizować dane pomiędzy dwoma wskazanymi lokalizacjami, wbudowano w niego także odtwarzacz multimedialny (obsługuje popularne pliki audio, wideo oraz pozwala przeglądać zdjęcia).Xyplorer zużywa znikome ilości zasobów systemowych i nie spowalnia pracy komputera. Interfejs programu jest czytelny i prosty w obsłudze, dzięki czemu nie sprawi problemów nawet początkującym
http://programyzadarmo.net.pl/goto/168216
 

radj

Świeżak
Dołączył
28 Styczeń 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Wygląda bardzo ciekawie, wart bliższemu przyjrzeniu się. Może być jako portable.

Czy może wie ktoś czy można w nim zaznaczać pliki i foldery prawym klawiszem myszki jak w Total Commanderze?
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Avos napisał:
Spolszczenie działa sprawdziłem ze strony:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Update (1.2):

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Działa, ale z wersją 12.00, więc jak to sprawdziłeś w tej wersji? Ten drugi link nie działa. Jak napiszesz jak to zrobiłeś, to wrzucę tutaj spolszczoną wersję portable z licką GOTD.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
170
Reakcje/Polubienia
73
A jest gdzieś spolszczenie tej wersji 11.90.0100
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12824
Reakcje/Polubienia
43170
Jak ktoś ma magiczną instalke to chętnie wezmę, bo ciorta nie mogę zainstalować Giveaway of the Day z góry dziękuje ....
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
ten program od wieków aktywując zmienia plik rozruchowy programu w którym zawarta jest licencja, więc zachowaj sobie ten plik, a instalkę pobierz od producenta.
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
grummer napisał:
Avos napisał:
Spolszczenie działa sprawdziłem ze strony:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Update (1.2):

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Działa, ale z wersją 12.00, więc jak to sprawdziłeś w tej wersji? Ten drugi link nie działa. Jak napiszesz jak to zrobiłeś, to wrzucę tutaj spolszczoną wersję portable z licką GOTD.

Koledzy / Koleżanki !

Spolszczenie tej [11.90.0200] wersji działa na 100% [wystarczy je pobrać ze strony producenta programu]. Wierutną bzdurą jest, że działa dopiero od wersji 12.Zanim sami nie sprawdzicie to nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Dowód !
xyplorer_pl
 

Avos

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
141
Reakcje/Polubienia
1
@ sPeRaCz
Zanim cokolwiek napiszesz przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem moje wcześniejsze posty w których napisałem że to spolszczenie działa z wersją 11.90.0200.
Zanim sam nie sprawdzisz nie siej zamętu
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
OnSam napisał:
ten program od wieków aktywując zmienia plik rozruchowy programu w którym zawarta jest licencja, więc zachowaj sobie ten plik, a instalkę pobierz od producenta.

Który plik mam zachować? Pobrałem instalkę 11.90.0.200 ze strony producenta i nie mam pojęcia jak ją aktywować , wsadziłem ją razem z plikiem Setup.gcd do jednego foldera ale nic to nie dało, mam po polsku ale wersję 30 dniową.
Wersję 11.90.0.100 odinstalowałem i d...pa zbita.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
kagar54 napisał:
OnSam napisał:
ten program od wieków aktywując zmienia plik rozruchowy programu w którym zawarta jest licencja, więc zachowaj sobie ten plik, a instalkę pobierz od producenta.

Który plik mam zachować? Pobrałem instalkę 11.90.0.200 ze strony producenta i nie mam pojęcia jak ją aktywować , wsadziłem ją razem z plikiem Setup.gcd do jednego foldera ale nic to nie dało, mam po polsku ale wersję 30 dniową.
Wersję 11.90.0.100 odinstalowałem i d...pa zbita.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zachować masz plik wykonywalny. Załączyłem folder wersji portable. Oczywiście w wersji angielskiej, bo spolszczenia nie da się uruchomić.
 
Do góry