Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Z jakich przeglądarek korzystacie , i dlaczego akurat tę wybraliście

  • Firefox

    Głosy: 179 47,4%
  • Pale Moon

    Głosy: 14 3,7%
  • Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10

    Głosy: 36 9,5%
  • SlimJet

    Głosy: 21 5,6%
  • Opera

    Głosy: 114 30,2%
  • Chrome

    Głosy: 99 26,2%
  • Chromium

    Głosy: 12 3,2%
  • Maxthon

    Głosy: 15 4,0%
  • SRWare Iron

    Głosy: 18 4,8%
  • Inne

    Głosy: 40 10,6%
  • Edge

    Głosy: 6 1,6%

  • Głosujących
    378

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
Firefox i Opera :)
 
A

acemnr suvwxz

Chrome is my main browser. Its fast compared to others, extension support is good, like the inbuilt pdf, flash, translator & vulnerabilities are fixed fast.
 

legia1987

Wygadany
Dołączył
7 Grudnia 2015
Posty
44
Reakcje/Polubienia
18
Miasto
Drawsko Pomorskie
Zrezygnowałem Mozilla Firefox 56 i przesiadłem się na Cent Browser jest bardzo szybki, wczytywanie stron i stabilny podobno kiedyś było jak Google Chrome. :)
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Zrezygnowałem Mozilla Firefox 56 i przesiadłem się na Cent Browser jest bardzo szybki, wczytywanie stron i stabilny podobno kiedyś było jak Google Chrome. :)
:ok

Już dwa lata korzystam z tej przeglądarki i nawet się nie oglądam za innymi. Cent Browser - najbardziej "utalentowane dziecko" Chromium :mistrzunio
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
196
Reakcje/Polubienia
2069
Currently use Vivaldi 64 Bits and Microsoft Edge
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
ostatnio przerzucilem sie w calosci na ff [57->58] z seamonkey ktorego uzywalem od... czasow kiedy zmienil sie z netszkapy? powodow bylo kilka. seamonkey mocno tracil przy aktualizacjach, wiec bezpieczenstwo gdzies odstawalo. w koncu bylem w stanie zmiescic sie z uzytkowa gora w wysokosci tego co mialem w seamonkeyu, gdzie mialem mocno kompaktowy wyglad. dalej wkurza mnie idiotycznosc kart na gorze, ale przeboleje i przywykam ;) wiekszosc dodatkow udalo sie dobrac na modle tego co mialem. nawet nie wiecie jak trudno sie przemoc po tylu latach na cos innego. ja to chyba z tych ktorzy jak ludzie beda latac samochodami to dalej bede chcial chodzic hehe
w tle comodo dragon i edge. seamonkey jako zapas zapasu na okolicznosc gdyby jednak z nim sie przeniesli na x64 i zaczeli wydalac z aktualizacjami.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Takie pytanie, które może już gdzieś było na tym forum ale nie mogę namierzyć. Korzystam z Chroma i co miesiąc, dwa przeglądarka resetuje mi się i cały speed dial muszę na nowo przywracać z kopii. W lisku nigdy czegoś takiego nie miałem.
 
Do góry