Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38061
Reakcje/Polubienia
34024
Zemana Mobile Antivirus Premium to płatna wersja skutecznego programu antywirusowego do ochrony smartfonów z systemem Android.Program chroni przed każdego typu złośliwym oprogramowaniem, posiada również ochronę przed keyloggerami które chcą wykraść nasze prywatne dane.


Info i link na stronie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
I tu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

extern.int

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
138
Reakcje/Polubienia
3
Wyświetla mi:
Aplikacja niedostępna na tym koncie

Twoje konto nie może obecnie uczestniczyć w programie testowania tej aplikacji.

Jeśli masz zaproszenie do programu testowania, upewnij się, że jesteś zalogowany na konto, które zostało zaproszone. Jeśli w ramach programu masz zaproszenie do grupy dyskusyjnej Google lub społeczności Google+, sprawdź, czy do niej dołączyłeś.
Jest jakiś sposób żeby to obejść? Do grupy się oczywiście zapisałem...
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Tak.
Oxy pisał już o tym.
Trzeba wysłać do nich maila, że chce się przystąpić do beta-testów i podać adres mailowy z gmail com


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

P.S.
To musi być ten sam adres do jakiego przypisane jest urządzenie z androidem na którym chcesz zainstalować zemane.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
W uzupełnieniu posta Contiego, adres e-mail wpisujesz w miejscach pokazanych na screenach:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ja nie wysłałem maila - przystąpiłem do grupy i potwierdziłem później adres mailowy.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25264
Miasto
Trololololo
a czasem nie jest tak że jak ktoś ma licencję do ZAM / ZAL to adres e-mail który podał podczas rejestracji jest też licencją do Zemana Mobile Antivirus Premium :scratch ,czyli takie 2 in 1, gdzieś na wilderasch o tym pisali.Podobnie jest z Hitmanem Pro i Hitmanem Pro.Alert.
 

extern.int

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
138
Reakcje/Polubienia
3
OXYGEN THIEF napisał:
a czasem nie jest tak że jak ktoś ma licencję do ZAM / ZAL to adres e-mail który podał podczas rejestracji jest też licencją do Zemana Mobile Antivirus Premium :scratch ,czyli takie 2 in 1, gdzieś na wilderasch o tym pisali.Podobnie jest z Hitmanem Pro i Hitmanem Pro.Alert.
Niestety nie. Nie przyjmuje adresu email ani licencji do ZAM i ZAL. Napiszę do nich emaila. Dzięki wszystkim za pomoc :piwko

EDIT: Odpisali...
Hello,

Currently, we do not accept applications for Zemana Mobile Antivirus beta program.
However, if we will started to accept again, we will inform you about.
Czyli po ptokach.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
OXYGEN THIEF napisał:
a czasem nie jest tak że jak ktoś ma licencję do ZAM / ZAL to adres e-mail który podał podczas rejestracji jest też licencją do Zemana Mobile Antivirus Premium :scratch ,czyli takie 2 in 1, gdzieś na wilderasch o tym pisali.Podobnie jest z Hitmanem Pro i Hitmanem Pro.Alert.
Z moich doświadczeń wynikałaby również, że nie... Adres e-mail, na które przychodziły mi klucze do ZAM nie były rozpoznawane przez Zemana Mobile Antivirus Premium jako klucz licencji. A co do starej promocji na ZAL (v1.9.3...), która kiedyś była podana na forum (i jak znam życie pewnie jeszcze jest aktywna), to kluczyk na długoletnią licencję z tego co pamiętam, nie był powiązany z adresem e-mail. Na Zemana AntiLogger 2 Beta (zresztą wydaje mi się, że każdy beta tester dostaje indywidualny klucz, bynajmniej ja taki dostałem) na razie nie przechodzę - poczekam.. poczytam Wasze komentarze i dopiero spróbuję. :)
 

extern.int

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
138
Reakcje/Polubienia
3
Hello,

We have been added you into Zemana Mobile beta program.
You can obtain your free life-time licenses by entering your e-mail address into License page under Settings menu in the applications.

Thank you for your help and attention,
Best Regards.
Zdecydować się nie mogą :zaciesz
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38061
Reakcje/Polubienia
34024
Zemana Mobile Antivirus Premium na rok Android.
Zemana Mobile Antivirus chroni urządzenie przed wszelkim rodzajem najnowszych zagrożeń mobilnych, takich jak szkodliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, wirusy, rejestratory klawiszy i trojany.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34718
Reakcje/Polubienia
61249
x3qi4Ure0XWbi6erzux1pSAGF5P5PDVsvHjCTHCE8pyB0rI53txUECGHMG9lGdgSE_Z-=w100
Zemana Mobile Antivirus (licencja premium na rok) za darmo na:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Oferta na wyłączność współpracy z Zemana i Giveawayoftheday!

Aby odblokować funkcje premium wprowadzić kod: ZMA-Giveawayoftheday (Premium, licencja 1 rok)

Download the app => Open the app and go to Settings => Go to About and enter the giveaway code to finish your activation.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Do góry