Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38257
Reakcje/Polubienia
34086
Zemana Mobile Antivirus Premium to płatna wersja skutecznego programu antywirusowego do ochrony smartfonów z systemem Android.Program chroni przed każdego typu złośliwym oprogramowaniem, posiada również ochronę przed keyloggerami które chcą wykraść nasze prywatne dane.


Info i link na stronie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
I tu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wyświetla mi:
Aplikacja niedostępna na tym koncie

Twoje konto nie może obecnie uczestniczyć w programie testowania tej aplikacji.

Jeśli masz zaproszenie do programu testowania, upewnij się, że jesteś zalogowany na konto, które zostało zaproszone. Jeśli w ramach programu masz zaproszenie do grupy dyskusyjnej Google lub społeczności Google+, sprawdź, czy do niej dołączyłeś.
Jest jakiś sposób żeby to obejść? Do grupy się oczywiście zapisałem...
 
Tak.
Oxy pisał już o tym.
Trzeba wysłać do nich maila, że chce się przystąpić do beta-testów i podać adres mailowy z gmail com


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

P.S.
To musi być ten sam adres do jakiego przypisane jest urządzenie z androidem na którym chcesz zainstalować zemane.
 
W uzupełnieniu posta Contiego, adres e-mail wpisujesz w miejscach pokazanych na screenach:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ja nie wysłałem maila - przystąpiłem do grupy i potwierdziłem później adres mailowy.
 
a czasem nie jest tak że jak ktoś ma licencję do ZAM / ZAL to adres e-mail który podał podczas rejestracji jest też licencją do Zemana Mobile Antivirus Premium :scratch ,czyli takie 2 in 1, gdzieś na wilderasch o tym pisali.Podobnie jest z Hitmanem Pro i Hitmanem Pro.Alert.
 
OXYGEN THIEF napisał:
a czasem nie jest tak że jak ktoś ma licencję do ZAM / ZAL to adres e-mail który podał podczas rejestracji jest też licencją do Zemana Mobile Antivirus Premium :scratch ,czyli takie 2 in 1, gdzieś na wilderasch o tym pisali.Podobnie jest z Hitmanem Pro i Hitmanem Pro.Alert.
Niestety nie. Nie przyjmuje adresu email ani licencji do ZAM i ZAL. Napiszę do nich emaila. Dzięki wszystkim za pomoc :piwko

EDIT: Odpisali...
Hello,

Currently, we do not accept applications for Zemana Mobile Antivirus beta program.
However, if we will started to accept again, we will inform you about.
Czyli po ptokach.
 
OXYGEN THIEF napisał:
a czasem nie jest tak że jak ktoś ma licencję do ZAM / ZAL to adres e-mail który podał podczas rejestracji jest też licencją do Zemana Mobile Antivirus Premium :scratch ,czyli takie 2 in 1, gdzieś na wilderasch o tym pisali.Podobnie jest z Hitmanem Pro i Hitmanem Pro.Alert.
Z moich doświadczeń wynikałaby również, że nie... Adres e-mail, na które przychodziły mi klucze do ZAM nie były rozpoznawane przez Zemana Mobile Antivirus Premium jako klucz licencji. A co do starej promocji na ZAL (v1.9.3...), która kiedyś była podana na forum (i jak znam życie pewnie jeszcze jest aktywna), to kluczyk na długoletnią licencję z tego co pamiętam, nie był powiązany z adresem e-mail. Na Zemana AntiLogger 2 Beta (zresztą wydaje mi się, że każdy beta tester dostaje indywidualny klucz, bynajmniej ja taki dostałem) na razie nie przechodzę - poczekam.. poczytam Wasze komentarze i dopiero spróbuję. :)
 
Hello,

We have been added you into Zemana Mobile beta program.
You can obtain your free life-time licenses by entering your e-mail address into License page under Settings menu in the applications.

Thank you for your help and attention,
Best Regards.
Zdecydować się nie mogą :zaciesz
 
Zemana Mobile Antivirus Premium na rok Android.
Zemana Mobile Antivirus chroni urządzenie przed wszelkim rodzajem najnowszych zagrożeń mobilnych, takich jak szkodliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, wirusy, rejestratory klawiszy i trojany.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
x3qi4Ure0XWbi6erzux1pSAGF5P5PDVsvHjCTHCE8pyB0rI53txUECGHMG9lGdgSE_Z-=w100
Zemana Mobile Antivirus (licencja premium na rok) za darmo na:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Oferta na wyłączność współpracy z Zemana i Giveawayoftheday!

Aby odblokować funkcje premium wprowadzić kod: ZMA-Giveawayoftheday (Premium, licencja 1 rok)

Download the app => Open the app and go to Settings => Go to About and enter the giveaway code to finish your activation.
 
Back
Do góry Bottom