al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10015
Reakcje/Polubienia
10657
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Teraz będziecie na przemian wrzucać po jednej stronie na której tylko wspomną o tej promocji? Zepsuję zabawę i podam klucz:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wpisujemy go w aplikacji.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Teraz będziecie na przemian wrzucać po jednej stronie na której tylko wspomną o tej promocji? Zepsuję zabawę i podam klucz:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wpisujemy go w aplikacji.
Wiem że to jest chore, ale to on uważa że ( moje musi być mojsze ) i zbiera zlepki info a klucz jest podany w mych podanych t.z. info.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10015
Reakcje/Polubienia
10657
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Wiem że to jest chore, ale to on uważa że ( moje musi być mojsze ) i zbiera zlepki info a klucz jest podany w mych podanych t.z. info.

No to umieszczaj w poście klucz a wtedy każdy następny post z tą samą promocją i tym samym kluczem wyleci.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35997
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
Nie chce mi sie nowego zakladac, wiec jak cos to niech ktos (@OXYGEN THIEF ) przerzuci...
Na Google Play jest aktualizacja Zemana Antivirus, ktora z automatu kazdemu wyswietla kod promo na 180dni pt: "SPOOKY".

Jakby to ujac... ja pamietam jak to byl maly, fajny i przewidywalny w dzialaniu antykeylogger, ale teraz jak sobie mysle o ich modelu biznesowym w aspekcie rozdawania KAZDEMU darowej licki to jestem jakby lekko spooked...:jaranko

Aczkolwiek kod jest i dziala...
Przeniesione :dziękuę
 

irfan19

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
1713
Reakcje/Polubienia
11098
Zemana Mobile Antivirus for Android - free Premium license:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Terms of the offer:
  • Until November 15, 2019, you will receive a license for 1 device for personal (personal) use only.
  • The license is activated if you install the Premium version for the first time.
  • Free upgrades to new versions are available.
  • No free technical support
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry