Zoner Photo Studio 15 - Tłumaczenie ( spolszczenie )

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
d0r0t@ napisał:
Pobrałam dziś za darmo Zoner Photo Studio 15 PRO activated ze strony

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i niestety podane tu spolszczenie w pliku rar nie działa a link do instalki wygasł. Klucza żadnego nie mam bo program jest już aktywowany specjalnie dla serwisu Giveaway of the Day. Czy mogę prosić o działające spolszczenie?

Może lepiej pobrać instalkę od kolegi Emmersa już spolszczony program
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Jak mam pobrać spolszczony program skoro nie mam klucza? Czym go aktywuję? Przecież napisałam, że to była specjalna, pełna wersja już aktywowana. Można ją było pobrać i zainstalować za darmo tylko przez 24 godziny z serwisu GOTD. Pobrany w tym czasie ale zainstalowany później program będzie już bez aktywacji czyli będzie domagał się klucza.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
d0r0t@ napisał:
Jak mam pobrać spolszczony program skoro nie mam klucza? Czym go aktywuję? Przecież napisałam, że to była specjalna, pełna wersja już aktywowana. Można ją było pobrać i zainstalować za darmo tylko przez 24 godziny z serwisu GOTD.

Jak napisał andyxa, pobierz. Następnie zainstaluj i ciesz się... :dziwak
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
@Kamelka - ale taka wersja będzie legalna?
Poza tym Emmers pisze:
Emmers napisał:
Można też pobrać instalator polskiej wersji Zoner Photo Studio 15 , program trzeba aktywować po instalacji kluczem z promocji lub można używać jako wersję Trial lub Free...
A ja nie mam żadnego klucza. I co mi po wersji trial? Wersja Free też nie ma wszystkiego tego co płatna. A ja mam legalną, pełną wersję aktywowaną i brakuje mi tylko spolszczenia.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Instalator utworzony wczoraj prze ze mnie zawiera plik DAT z promocji i najnowsze polskie pliki instalacji wersji 15. Jest to wersja PRO. Wcześniej utworzyłem wersję HOME z poprzedniej promocji i tę również można pobrać. Obie wersje nie potrzebują wpisywania klucza. Oczywiście jeśli ktoś ma swój klucz PRO czy HOME może go wpisać i aktywować kolejną licencję. Każda aktywowana licencja zapisywana jest automatycznie w nowym pliku DAT i można przełączać się pomiędzy licencjami.
licka.jpg


Wiem coś o tym bo posiadam również własny klucz licencji PRO. Klucz nie jest zapisywany w rejestrze systemowym tylko w plikach binarnych : pack.dat w folderze programu oraz nlmdb0003.dat w program data\zoner wystarczy zachować sobie te dwa pliki by w przyszłości program był aktywny bezpośrednio po instalacji.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
d0r0t@ napisał:
@Kamelka - ale taka wersja będzie legalna?
Poza tym Emmers pisze:
Emmers napisał:
Można też pobrać instalator polskiej wersji Zoner Photo Studio 15 , program trzeba aktywować po instalacji kluczem z promocji lub można używać jako wersję Trial lub Free...
A ja nie mam żadnego klucza. I co mi po wersji trial? Wersja Free też nie ma wszystkiego tego co płatna. A ja mam legalną, pełną wersję aktywowaną i brakuje mi tylko spolszczenia.
Tak jak napisałem w poprzednim poście. Jeśli już tak ci zależy na tym. Zainstaluj wersję angielską i skopiuj sobie pack.dat. Odinstaluj wersję angielską i zainstaluj polski trial ze strony producenta. Zamień plik pack.dat triala na skopiowany wcześniej z angielskiej wersji i będziesz miał PRO po polsku -legalne. Na tej właśnie zasadzie zbudowany jest mój instalator. Spróbuję zrobić film jak tworzone są takie instalki.
Spolszczenie można wyodrębnić ale nie będzie działało właściwie z wersją angielską aplikacji z powodu kilku różnić w zasobach pliku. Wersja polska dodatkowo zawiera i polski plik pomocy i wzory kalendarzy oraz polskie pliki do portali społecznościowych
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
d0r0t@ napisał:
Pobrałam dziś za darmo Zoner Photo Studio 15 PRO activated ze strony

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i niestety podane tu spolszczenie w pliku rar nie działa a link do instalki wygasł. Klucza żadnego nie mam bo program jest już aktywowany specjalnie dla serwisu Giveaway of the Day. Czy mogę prosić o działające spolszczenie?
Jeżeli masz wersję x64, spolszczenie wrzuć do katalogu Program64 i Program32 w katalogu głownym programu i działa na obu...
A jak masz już zainstalowany program, to klucz masz, gdzie go znaleźć podane wcześniej, lub zachowaj pliki z danymi rejestracji jak pisał Emmers.
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
Nie ma ktoś z jednej "zbędnej" wersji angielskiej z promocji ? dziś spóźniłem się o 2 min !!! no szlag mnie trafia :)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
@Emmers: dziękuję ślicznie za odpowiedź :) Trochę się już jednak pogubiłam. To mam tę wersję, którą wczoraj zainstalowałam odinstalować, tylko najpierw skopiować te pliki pack.dat i nlmdb0003.dat, a następnie pobrać instalkę z tego linka:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i tak po prostu zainstalować po czym wkleić skopiowane wcześniej pliki do właściwego folderu? Czy dobrze zrozumiałam?
@Edit:
Matko, chyba zakręciłam się jakoś z kolejnością postów, bo ja pisałam tego, to widziałam tylko ten pierwszy post Emmersa, także sorki za zamieszanie.
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
acar napisał:
saper1972 napisał:
Nie ma ktoś z jednej "zbędnej" wersji angielskiej z promocji ? dziś spóźniłem się o 2 min !!! no szlag mnie trafia :)
wydobyłem z kosza :dziwak .. w sumie nie wiem na co Tobie to.. ale proszę.. :england

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dzięki serdeczne, z tego co zrozumiałem wystarczy ją zainstalować wydobyć plik licencji zainstalować wersje polską wkleić plik licencji i mamy pełną polską wersję.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
d0r0t@ napisał:
@Emmers: dziękuję ślicznie za odpowiedź :) Trochę się już jednak pogubiłam. To mam tę wersję, którą wczoraj zainstalowałam odinstalować, tylko najpierw skopiować te pliki pack.dat i nlmdb0003.dat, a następnie pobrać instalkę z tego linka:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i tak po prostu zainstalować po czym wkleić skopiowane wcześniej pliki do właściwego folderu? Czy dobrze zrozumiałam?
@Edit:
Matko, chyba zakręciłam się jakoś z kolejnością postów, bo ja pisałam tego, to widziałam tylko ten pierwszy post Emmersa, także sorki za zamieszanie.

Jak zainstalujesz instalkę od Emmersa nic nie musisz skopiować ,tylko ewentualnie zachowaj sobie te pliki pack.dat i nlmdb0003.dat /po instalce programu/na kolejną instalkę w przyszłości
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Dziękuję, zaraz się biorę za to i napiszę jak mi poszło :)
 

Yagga

Świeżak
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Witam wszystkich.
Trafiłam na to forum szukając spolszczenia do wczorajszej wersji programu z Giveaway of the Day.
Zrobiłam w ten sposób i mam nadzieję, że program będzie działać - zainstalowałam program, potem skorzystałam z linku do spolszczenia od Was, zainstalował się w wersji Home, następnie uruchomiłam ponownie poprzednią instalkę do momentu nawiązania połączenia z ich serwerem w celu aktywacji wersji PRO i kliknęłam instaluj ale zaraz instalację przerwałam. Program jest w wersji polskiej PRO.
Teraz mam pytanie - aby zainstalować ponownie lub na innym komputerze, wystarczy skopiować te 2 pliki o których piszecie? Aktualnie już w/w sposób jest nieaktualny ze względu na wygaśnięcie linka, jak sadzę, bo już za późno. Czy instalując na nowo wystarczy pobrać wersję trial i uaktywnić skopiowanymi plikami? Będzie działać w ten sposób, czy nie?
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Yagga napisał:
Witam wszystkich.
Trafiłam na to forum szukając spolszczenia do wczorajszej wersji programu z Giveaway of the Day.
Zrobiłam w ten sposób i mam nadzieję, że program będzie działać - zainstalowałam program, potem skorzystałam z linku do spolszczenia od Was, zainstalował się w wersji Home, następnie uruchomiłam ponownie poprzednią instalkę do momentu nawiązania połączenia z ich serwerem w celu aktywacji wersji PRO i kliknęłam instaluj ale zaraz instalację przerwałam. Program jest w wersji polskiej PRO.
Teraz mam pytanie - aby zainstalować ponownie lub na innym komputerze, wystarczy skopiować te 2 pliki o których piszecie? Aktualnie już w/w sposób jest nieaktualny ze względu na wygaśnięcie linka, jak sadzę, bo już za późno. Czy instalując na nowo wystarczy pobrać wersję trial i uaktywnić skopiowanymi plikami? Będzie działać w ten sposób, czy nie?
Moja propozycja to instalka od Emmersa
a co do pytania ,myślę ,że powinno być ok po skopiowanych plikach pack.dat i nlmdb0003.dat,
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Nie wiem dlaczego szukacie dziury w całym, podarowałem wam instalkę pełnej polskiej wersji i korzystajcie z niej, od tej z promocji różni się tym tylko, że jest polska. Proszę sobie obejrzeć film jak to zrobiłem, w mojej instalce dodałem jeszcze podręcznik PDF utworzony z plików pomocy, myślę, że się przyda.
 
Do góry