Zoner Photo Studio 15 - Tłumaczenie ( spolszczenie )

Yagga

Świeżak
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Dziękuję za odpowiedź, spróbuję na innym komputerze.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Nie wiem dlaczego szukacie dziury w całym, podarowałem wam instalkę pełnej polskiej wersji i korzystajcie z niej, od tej z promocji różni się tym tylko, że jest polska. Proszę sobie obejrzeć film jak to zrobiłem, w mojej instalce dodałem jeszcze podręcznik PDF utworzony z plików pomocy, myślę, że się przyda.

Widocznie nie wszystkim można dogodzić ,mają podane jak na tacy tylko zainstalować
ale nie trzeba coś kombinować :dziwak
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Emmers napisał:
Nie wiem dlaczego szukacie dziury w całym, podarowałem wam instalkę pełnej polskiej wersji i korzystajcie z niej, od tej z promocji różni się tym tylko, że jest polska. Proszę sobie obejrzeć film jak to zrobiłem, w mojej instalce dodałem jeszcze podręcznik PDF utworzony z plików pomocy, myślę, że się przyda.

Z zainteresowaniem obejrzałem. Kolega Emmers poświęcił trochę czasu. Widać, że jest prawdziwym pasjonatem. Wszystko dobrze wytłumaczone. Pełen "szacun", dzięki. :england
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Wszystko działa jak trzeba :) Jeszcze raz dziękuję za pomoc :)
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
saper1972 napisał:
Nie ma ktoś z jednej "zbędnej" wersji angielskiej z promocji ? dziś spóźniłem się o 2 min !!! no szlag mnie trafia :)
To o co Tobie prawdopodobnie chodzi, znajdziesz tu w tym drugim linku: post96890.html#p96890
Tam działa też ten pierwszy link, z oryginalnego źródła, tyle, że taka instalka może już nie działać.
Ta druga (angielska), będzie działać.

A tak poza tym, to każdy instaluje co chce i jak chce. Nie moją sprawą jest oceniać co, dlaczego i jak.
Ja np. zachowuję u siebie wszystkie oryginalne pliki z GOTD itp. tych programów, które mam zainstalowane i które mnie interesują.
 

Yagga

Świeżak
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
@ graf -Jak powtórnie zainstalować taki program np. po formacie? Mam instalki na dysku zewnętrznym kilku programów z Giveaway i nie wiem jak to powtórnie zainstalować bo plik instalacyjny oczywiście już nie działa a nie skopiowałam przed formatem żadnych plików bo o tym nie wiedziałam.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Yagga napisał:
(at) graf -Jak powtórnie zainstalować taki program np. po formacie? Mam instalki na dysku zewnętrznym kilku programów z Giveaway i nie wiem jak to powtórnie zainstalować bo plik instalacyjny oczywiście już nie działa a nie skopiowałam przed formatem żadnych plików bo o tym nie wiedziałam.

Jeżeli nie masz zachowanych odpowiednich plików (kopii rejestru, czystych instalek, plików zawierających informacje o licencji...), a pobierałaś te programy w oparciu o informacje podane na Forum Programy za Darmo, to zobacz w tych tematach gdzie są takie informacje umieszczone (skorzystaj z wyszukiwarki na forum), czy nie ma tam jakichś dodatkowych informacji. Jeżeli nie ma (dany temat prześledź w całości), to w takim temacie napisz (nie pisz tu bo to jest temat dotyczący tłumaczeń) o swoim problemie/prośbie a może jakaś życzliwa dusza się do Ciebie uśmiechnie :)
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
graf napisał:
saper1972 napisał:
Nie ma ktoś z jednej "zbędnej" wersji angielskiej z promocji ? dziś spóźniłem się o 2 min !!! no szlag mnie trafia :)
To o co Tobie prawdopodobnie chodzi, znajdziesz tu w tym drugim linku: post96890.html#p96890
Tam działa też ten pierwszy link, z oryginalnego źródła, tyle, że taka instalka może już nie działać.
Ta druga (angielska), będzie działać.

A tak poza tym, to każdy instaluje co chce i jak chce. Nie moją sprawą jest oceniać co, dlaczego i jak.
Ja np. zachowuję u siebie wszystkie oryginalne pliki z GOTD itp. tych programów, które mam zainstalowane i które mnie interesują.

Niestety nic mi tu już nie pomoże bo potrzebowałbym te dwa pliki do aktywacji, bez nich mam tylko polską instalkę Emmersa ale oczywiście trialową, trudno przeżyję jakoś bez Zonera :)
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
saper1972 napisał:
graf napisał:
Niestety nic mi tu już nie pomoże bo potrzebowałbym te dwa pliki do aktywacji, bez nich mam tylko polską instalkę Emmersa ale oczywiście trialową, trudno przeżyję jakoś bez Zonera :)

Instalka od Emmersa nie jest trialowa. Podobnie jak ta angielska z linku który Ci wskazałem.
I w jednej i w drugiej jest już wbudowany klucz, dlatego nie potrzebujesz żadnych dodatkowych plików.

Chyba że mimo wszystko ja nie rozumiem o co pytasz. :scratch
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
saper1972 napisał:
graf napisał:
Niestety nic mi tu już nie pomoże bo potrzebowałbym te dwa pliki do aktywacji, bez nich mam tylko polską instalkę Emmersa ale oczywiście trialową, trudno przeżyję jakoś bez Zonera :)

Moja instalka nie instaluje wersji trial tylko PRO, zawiera plik pack.dat wyciągnięty z instalki promocyjnej , proszę obejrzeć film, który zamieściłem wyżej.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
Nie ok, to ja już się pogubiłem w tych cudowaniach ze wszystkimi wersjami, wychodzi więc , że mam pełną polską wersję od Emmersa.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
saper1972 napisał:
Nie ok, to ja już się pogubiłem w tych cudowaniach ze wszystkimi wersjami, wychodzi więc , że mam pełną polską wersję od Emmersa.
Dokładnie tak! :)

A jak zainstalujesz tę oryginalną angielską (drugi link) post96890.html#p96890 to też będziesz miał pełną wersję. :)
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Ta wczorajsza promocja nie jest do końca pełna.Owszem jest to licencja PRO ale bez pokazu slajdów na DVD, po aktywowaniu kupionym kluczem włącza się dodatkowa opcja , ale to tylko szczegół
pro1.jpg

pro2.jpg
 
Do góry