Zoner Photo Studio 15 - Tłumaczenie ( spolszczenie )

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35995
Reakcje/Polubienia
25097
Miasto
Trololololo

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Niewiem jak dla was ale mi te spolszczenie nie działa...próbowałem kilka razy i dooppa :( W programie nieznalazłem żadnej opcji pozwalającej na zmianę języka...widocznie jest to wersja tylko eng :)

ps. chodziło mi o opcje zmiany jezyka na polski a nie o to ze nie ma takiej opcji...mały błąd z mojej strony.
 

makron123

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Witam. Jest w ustawieniach wybór języka ale po wklejeniu plików spolszczających, program nie widzi ich.Nie pomógł restart. Być może ja robię coś nie tak. Pozdrawiam.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Zgadza się. Settings>Preferences>Catalog i brak polskiego ...
 

heniobe

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
To samo, w ustawieniach języka nie widać polskiego natomiast pobrałem wersję 14 o wadze 88 MB, i z tego na wersję którą miałem wcześniej nałożyło się spolszczenie. W wersji 15 pobranej wczoraj za darmo oficjalnie z "fabryki" spolszczenie nie działa, kilka razy instalowałem..... ?
 

heniobe

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
PS. W 14 pokazało się spolszczenie jako "neutralny", przestawiłem w 15 z angielskiego na "neutral", nic nie pomogło.....
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35995
Reakcje/Polubienia
25097
Miasto
Trololololo

heniobe

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki, nowy jestem, nauczę się.... :zawsty . poczekam. pozdrawiam.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Komunikat dla tych, którym spolszczenie z chomika nie działa: spolszczenie z chomika zostało skopiowane z wersji zps 14 bardzo nieumiejętnie za pomocą Restoratora, okna dialogowe nie są kompatybilne z zps 15 , również inne zasoby pominięte i nie zmieniona strona kodowa języka.
Prawidłowe spolszczenie do zps 15 już jest gotowe, mogą wystąpić małe niedociągnięcia, za które z góry przepraszam. Jeśli ktoś będzie chciał wrócić do angielskiej wersji po instalacji spolszczenia wystarczy usunąć pliki
-zpsres.PL.dll
-mfc100pol.dll
z folderu Program32 w systemie 32 bit lub Program64 w systemie 64 bit


Instalator spolszczenia dostępny tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


spakowane pliki spolszczenia z instrukcją (jeśli ktoś chce samodzielnie wrzucić spolszczenie do programu)
To spolszczenie w odróżnieniu od podanego wyżej jest niepełne i radzę dodawać dopiero po aktywowaniu programu kluczem z promocji

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Można też pobrać instalator polskiej wersji Zoner Photo Studio 15 , program trzeba aktywować po instalacji kluczem z promocji lub można używać jako wersję Trial lub Free.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Uwaga. Dziś wstawiłem całkowicie nowe, poprawione i rozszerzone o kilka innych plików wersje tłumaczenia i instalatora przetłumaczonego programu. Tłumaczenie można doinstalować do wersji angielskiej i w każdej chwili odinstalować przywracając wersję oryginalną.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Producent programu udostępnił polską wersję programu o numerku 15, kto ma klucz do wersji angielskiej może zastosować do polskiej wersji:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Miła wiadomość. Bo Czesi ostatnio wyraźnie unikali spolszczeń.
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Dziękuję :dziękuję klucz do wersji angielskiej Zoner Photo Studio 15 , pasuje do wersji polskiej, dobrze że zachowałam.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Pobrałam dziś za darmo Zoner Photo Studio 15 PRO activated ze strony

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i niestety podane tu spolszczenie w pliku rar nie działa a link do instalki wygasł. Klucza żadnego nie mam bo program jest już aktywowany specjalnie dla serwisu Giveaway of the Day. Czy mogę prosić o działające spolszczenie?
 
Do góry