10 - lecie PZD - Wygraj Kaspersky Internet Security 2019

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
screen-KIS-01.png




Najlepsza ochrona antywirusowa typu Internet Security
Cyberprzestępcy nigdy nie śpią. Dlatego, gdy jesteś online, chronimy Cię, byś mógł korzystać bezpiecznie z zasobów internetu.
Dzięki naszym technologiom możesz korzystać z bankowości i sklepów online, zasobów internetu, portali społecznościowych czy gier nie martwiąc się szkodliwymi programami szyfrującymi dane dla okupu (ransomware), wirusami, phishingiem i kradzieżą tożsamości.


  • Ochrona przed cyberatakami, szkodliwymi programami ransomware i innymi zagrożeniami
  • Zabezpieczenie prywatności
  • Dodatkowa warstwa ochrony dla zakupów i transakcji finansowych online


Do wygrania są trzy 1-roczne licencje Kaspersky Internet Security 19 /jedna licencja na 3 dowolne urządzenia - np. PC, smartfon, laptop/.

Licencje uzyskałem dzięki KasperskyLab Polska, któremu w imieniu społeczności tego forum bardzo dziękuję.

Ważne: Odliczanie czasu ważności licencji - start od momentu uruchomienia na pierwszym urządzeniu.


Zasady konkursu

1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Kaspersky Internet Security 2019 ?
2. Komentarze wyłącznie w języku polskim - klucze licencyjne aktywują wyłącznie KIS w polskiej wersji językowej.
3. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 15.02.2019 r do godziny 23.59.59 czasu PL.


Zwycięzców (w dniu następnym) wyłoni portal Random i będą mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej w PW Powodzenia w konkursie.

/ Administracja/moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych, niestosownych, nie dotyczących konkursu/programu oraz komentarzy pisanych na typowy "odwal się"

Należy pamiętać że do konkursu startujemy bez używania fałszywych IP, multikont itp.

Licencje do konkursu zorganizował @ToGor wraz z Polskim oddziałem kaspersky :dziękuę
 
Ostatnia edycja:

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!

Gratuluję 10 lat ProgramyZaDarmo. Jednocześnie życzę kolejnych lat dynamicznego rozwoju tego forum.

Obecnie jeszcze użytkuję licencję na program ESET Smart Security Premium, która powoli dobiega końca. Wcześniej długo użytkowałem produkty Kaspersky Lab.

Produkty Kaspersky Lab są bardzo skuteczne, jeżeli chodzi o ochronę i wykrywanie złośliwego oprogramowania. Posiadają wiele rozbudowanych funkcji i warstw ochrony. Jednak nie tak dawno wybuchła głośna afera z Kaspersky Lab w roli głównej. W trosce o swoją cyfrową prywatność zrezygnowałem z użytkowania produktów Kaspersky Lab. Czy słusznie - tego nie wiem. Nie orientuję się jak obecnie wygląda sytuacja z tą firmą. Może warto byłoby dać szanse firmie Kaspersky Lab i jej produktom oraz pozostać z nimi na dłużej. O ile poszczęści mi się w losowaniu i wygram licencję, gdzie będę mógł użytkować Kaspersky Internet Security na dłużej.
 
Ostatnia edycja:

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Na wstępie serdeczne podziękowania za świetny konkurs i program.Kaspersky to chyba najlepszy program do ochrony komputera.świetnie radzi sobie chyba ze wszystkimi zagrożeniami przesyłanymi do internetu,skutecznie chroni bankowość i zagrożone otwierane strony.Program lekki i skuteczny,dlatego biorę udział w konkursie.
 
Ostatnia edycja:

wojti59

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Grudnia 2015
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki za konkurs. Pozdrowienia dla całej ekipy ProgramówZa Darmo. Co do konkursu - chciałbym wypróbować Kasperskego. Do tej pory używałem Eset, Norton - dobre pakiety zabezpieczające. Ale jak mawiają - czas na zmiany...
 

mariuszszczup

Świeżak
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Zabezpiecz swój komputer przed syfem lekkim, skutecznym programem ze wschodu może być wart zachodu- Kasperski Internet Security 2019 jest ok!
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Fajny soft-fajny konkurs dzięki za jego organizację.Co do skuteczności pakietu to broni się sam bo jednak z rankingu czołówki przez lata nie spada.Ma wszystko co potrzebne w pakiecie a ochrona bankowości jest jak wykazały testy też w gronie najlepszych a na tym raczej każdemu zależy.Pakiet bynajmniej u mnie lepiej się zachowywał niż Bitdefender -po dodatkowym skonfigurowaniu mocny mur.Powodzenia sobie i Wszystkim.
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Dzięki za konkurs. Pozdrowienia dla całej ekipy ProgramówZa Darmo. Do tej pory używałem Eset Smart. Lecz z chęcią przeszedł bym na inny program do ochrony a Kasperski Internet Security 2019 jest moim zdaniem OK. Super może się uda.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
dzieki za konkurs na ten wspaniały program zabezpieczający.
gratulacje dla moderatorów oraz całej ekipy PZD wzwiązku z 10 leciem.
jest to moim zdaniem najlepszy program zabezpieczający system, mimo wielu różnych opinii ,ale mimo wszystko kazdy internauta chce go mieć
u siebie i zabezpieczyć swój system tym programem.
jeszcze raz dzieki za konkurs i mozliewsc wygrania go.
 

Asting

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Grudnia 2017
Posty
1
Reakcje/Polubienia
1
Korzystam już z Kasperky Internet Security i jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ jest skuteczny i ma ograniczony wpływ na procesor. Moja licencja wkrótce wygaśnie i mam nadzieję, że przedłużę ją na kolejny rok.
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Zgłaszam swój udział w konkursie na Kaspersky IS 2019. Uważam że warto , ponieważ program plasuje się w czołówce zabezpieczeń od wielu lat. A to o czymś świadczy. Nigdy nie miałem dłuższej styczności z programami Kasperskiego ( z rosyjskiej myśli technicznej jedynie Yandex Browser jest w ciągłym użyciu). Atutem programu jest zapewnienie bezpieczeństwa zwłaszcza bankowości i transakcji , jak również skuteczna ochroną przed kradzieżą tożsamości, itp. Jeśli program jest w czołówce rankingów, to myślę że warto wziąć udział w tym konkursie.
Dzięki organizatorom za konkurs . I powodzenia.
 

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3197
Reakcje/Polubienia
12939
Miasto
On a Bike!
Dziękuje za zorganizowanie konkursu i możliwość udziału w nim
Chciałbym wygrać Kaspersky Internet Security 2019 bo to kompleksowy i rozbudowany pakiet bezpieczeństwa do ochrony komputera w systemach z rodziny Windows. W jego skład wchodzi program antywirusowy Kaspersky Anti-Virus 2019, zapora sieciowa (ang. firewall) oraz moduł kontroli rodzicielskiej. Dodatkowo znajdują się tutaj narzędzia zapewniające ochronę przed niechcianymi wiadomościami w skrzynce poczty e-mail (tzw. spam), włamaniami internetowymi oraz próbami wyłudzania poufnych danych.
 
Ostatnia edycja:

maszyna8888

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2016
Posty
1
Reakcje/Polubienia
3
Kaspersky IS 2019 to bardzo dobry i rozbudowany pakiet zabezpieczający, korzystam z wersji od 192 dni i jest zadowolony. Nie zamula kompa, robi robotę:). Wykrył mi kilka phishingowych stron a także jakieś syfy na kompie. Biorę udział w konkursie, ponieważ wygraną chciałbym podarować mojej siostrze:)

Dziękuję za możliwość udziału w konkursie:)
Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział ;)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Według mnie jest to obecnie najlepszy program typu internet security. Posiada przyjazny i ładny interfejs a przy tym ma też sporo opcji do konfiguracji. Od wielu lat Kaspersky to ścisła czołówka programów zabezpieczających. Na jednym komputerze używam obecnie wersji Total Security i jestem zadowolony. Nie mam z nim żadnych problemów, jedynie do czego mogę się przyczepić to to, że mógłby być trochę lżejszy.
Zostało mi jeszcze kilka miesięcy licencji, ale gdyby udało się wygrać to licka poczeka aż obecna się skończy.
Dzięki za konkurs.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Dzięki za konkurs.
Mimo rozpętanej wokół oprogramowania tej firmy "czarnej propagandy" dla mnie jest to jeden z czołówki oprogramowania typu internet security. Oferuje ochronę na różnych poziomach w tym ochronę bankowości elektronicznej i ochronę przed kradzieżą tożsamości. Do tego w testach wykrywalności plasuje się w ścisłej czołówce.
Dlatego właśnie zdecydowałem się próbować szczęścia w tym konkursie.
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
To już 10 lat. Gratulacje :brawo
Nie znam się na programach do ochrony, nie sugeruję recenzjami bo wiem tyle że różnie to bywa z nimi. Ale wiem jedno. Są potrzebne, tak jak mi teraz, właśnie wygasła licka na inny zestaw. Byłoby fajnie zgarnąć coś w końcu na rok.
Dzięki za konkurs.
 
Do góry