10 - lecie PZD - Wygraj Kaspersky Internet Security 2019

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Dzięki za rozdanie!
Kaspersky 2019 to lekkie narzędzie do zabezpieczania Internetu, które oferuje kompletny pakiet bezpieczeństwa: polowanie na złośliwe oprogramowanie, anty-hacker, bezpieczeństwo internetowe, ochrona przeglądania, ochrona przed exploitami, kontrola rodzicielska, ochrona kamery i audio, ochrona transakcji online, ochrona antywirusowa, Internet bezpieczeństwo bankowe i handlowe, ochrona przed oprogramowaniem ransomware i niezawodna zapora ogniowa. Nowa wersja jest jeszcze bardziej uporządkowana i zawiera więcej podziały, więcej białych i jałowych ilustracji to skaner, moduł kontroli rodzicielskiej, obserwator systemu, usługa VPN, tryb bezpiecznego uruchamiania, ochrona przed spamem, program bezpieczeństwa dla początkujących i nie tylko.
Dzięki dodatkowym funkcjom oferowanym przez Kaspersky Internet Security 2019, pragnę wygrać tę licencję, aby uaktualnić mój bieżący Kaspersky Internet Security 2015 o więcej środków bezpieczeństwa.
 
Ostatnia edycja:

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Obecnie używam KIS 2019 i licka jest ważna jeszcze jakies 2 miesiace.NIgdy nie zawiodlem sie na tym programie.Skuteczny,praktycznie bezobslugowy,bezproblemowy :)CZego chciec wiecej....no tak można chcieć wygrac licencje na ten program :)
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dlaczego chciałbym wygrać licencję do Kaspersky Internet Security? Ponieważ to jeden z najlepszych dostępnych produktów do ochrony komputera. Dodatkowo licencję można też wykorzystać do ochrony swojego smartfona czy tabletu. Jak już wiele razy pisałem pakiet zabezpieczający jakim jest KIS to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto nie interesuję się zbytnio zagadnieniem bezpieczeństwa w sieci, a chcę po prostu programu, który już od instalacji będzie robił to co do niego należy czyli chronił przed wszelakiej maści "dziadostwem". Co prawda ja już od pewnego czasu nie używam Kaspersky'ego ale co roku instaluję go na komputerze brata i nigdy nie słyszałem żeby narzekał na to jak działa. Jeżeli uda mi się zdobyć licencję to będzie miał kolejny rok ochrony za darmo. Podsumowując. KIS to idealny wybór dla kogoś kto nie chcę sam komponować zestawu do ochrony komputera z kilku innych produktów a chce mieć produkt all-in-one, który chronił by go już od instalacji. Dziękuję za konkurs.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Witam
Nigdy nie wygrałem Kacpra na PZD :( Gdyby nie konkurs Kaspersky Lab Polska na FB to moją ostatnią edycją byłaby 2012. Do rzeczy jednak. Czemu chcę Kacpra? To proste. Zabójcza skuteczność przy blokowaniu reklam, samoczynnym pobieraniu plików, banerów itp. Świetna klawiatura ekranowa, częste aktualizacje, nie atakuje miliardem powiadomień, dość szybkie dogłębne skanowanie i nie zżera GB pamięci. Co więcej to licka na 3 urządzenia. Jasne ma swoje wady, ale jest bardzo dobry i boi się go NSA :) Dlatego biorę udział w tym losowaniu i życzę sobie i innym pozostałym uczestnikom szczęścia w losowaniu. Pozdrawiam
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Dziękuję za Wielki Konkurs. Kolejna niezła gratka...
Aktualnie mam od kilkunastu lat nortona i niedługo kończy mi się licencja, więc chętnie potestowałbym kasperczaka. Nigdy go nie używałem a słyszałem sporo pozytywnych opinii, a poza tym testy w sieci mówią że jest to debeściak. Chciałbym to osobiście sprawdzić, może dojdę do wniosku, że czas na zmiany, i to na dłużej?
Powodzenia dla innych konkursowiczów, a dla organizatorów konkursu podziękowania za to, że mogę ubiegać się o wygraną.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Kaspersky Internet Security jest praktycznie niezawodnym oprogramowaniem zabezpieczającym zajmującym czołówki list tego rodzaju oprogramowania. KIS to kompletna ochrona. Zawiera zaporę ogniową oraz dodatkowe zabezpieczenia chroniące prywatność a nawet dzieci w internecie. Nie zawiesza działania systemu i współgra z innymi programami chroniącymi komputer. Pakiet zawsze wypada wspaniale we wszelkich rankingach pod katem wykrywalności zagrożeń w internecie, co jest główną przyczyną, że polecam go każdemu oraz zgłaszam się do konkursu.
Dziękuję za konkurs :)
 

Mohammadwasi7861

Wygadany
Dołączył
28 Lipiec 2018
Posty
40
Reakcje/Polubienia
22
Dzięki za ten bardzo miły gratis, używam KIS od ponad 3 lat i jestem zadowolony z najnowszej ochrony antywirusowej. Pozostało mi kilka dni na mojej licencji KIS, byłbym chętny do uzyskania licencji tutaj. :dancing
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Serdeczne podziękowania za organizację konkursu. Co prawda ostatnio nie mam szczęścia w losowaniach, ale mimo wszystko spróbuję ;-) Program znany i ceniony, również wysoko w rankingach. Chociaż ostatnio nie ma dobrej prasy, jak wyżej napisano. Miałem jakiś czas temu kontakt w pracy z Kasperskym i spodobał mi się jego czytelny interfejs. Chciałbym wypróbować na swoim prywatnym sprzęcie. Tym bardziej, że kończy się okres na oprogramowanie, którego używam. Pozdrawiam uczestników konkursu:hi
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Chcę wygrać Kaspersky Internet Security 2019 bo to znany i sprawdzony od lat program antywirusowy. Program, czego by się o nim nie mówiło, zapewnia zwykłym domowym użytkownikom dobrą ochronę komputerów. Jeśli wygram, to z pewnością klucz się nie zmarnuje.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Kaspersky Internet Security 2019 to wydajny program antywirusowy, posiadałem korzystałem byłem bardzo zadowolony, mimo kontrowersji odnośnie "luk" , chetnie bym go przygarnę. Proszę o dołączenie mnie do konkursu
 

ewa86

Wygadany
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Kasperek jest po prostu świetny.Pomimo różnych opini ,trudno powiedziec skąd sie biorą , doskonale spełnia swoje zadanie.Szczególnie daje pewnosc i poczucie bezpieczeństwa przy częstych wizytach na stronach banków i dokonywania na nich operacji pieniężnych.Każdemu bardzo go polecam.
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Chętnie wypróbuje Kaspersky Internet Security,słyszałem wiele dobrego o tym programie,wiem że ma bardzo dobrą ochronę dla naszych systemów operacyjnych,jest przy tym lekki i nie spowalnia naszego komputera.
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Dzięki za zorganizowanie konkursu ,kończy mi się licencja na Emsisoft Anti-Malware a Kasperskyego używalem kilkanaście lat temu ,był wtedy jednym z pierwszych i jednym z najbardziej skutecznych programów antywirusowych .Chętnie bym sprawdził jak sprawuje się obecnie.
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
196
Reakcje/Polubienia
2069
Dziękujemy @OXYGENTHIEF za rozdanie sprawdzonego i najlepszego oprogramowania zabezpieczającego. Wisienką na torcie jest, że licencja jest ważna dla maksymalnie 3 urządzeń.

Ochrona Kaspersky Lab jest najbardziej spójna i skuteczna na obecnej scenie bezpieczeństwa cyfrowego. Jest to jedyny pakiet zabezpieczeń ze skutecznymi warstwami, tj. Cała jego technologia ochrony, zapora ogniowa, podpisy, heurystyka, kontroler systemu, kontrola aplikacji, chmura itp. Są wyrafinowane i zaawansowane w porównaniu z konkurencją. Jest to jedyny pakiet, który zapewnia silną automatyczną ochronę przy domyślnych ustawieniach z niskimi FP i problemami. Wersja 2019 poprawiła domyślne ustawienia i jest wyposażona w włączoną ochronę Adware / PUP dla File Shield i Web Shield. Wersja 2019 to także niewiele zasobów w porównaniu do poprzedniej wersji.

Kaspersky to bezpieczeństwo, które polecam przeciętnym użytkownikom, instaluję na systemach krewnych i znajomych i używam w systemach rodzinnych. Nasze doświadczenia z Kaspersky są doskonałe.

Życzę i mam nadzieję, że Kaspersky dostarczy niestandardową instalację w edycji konsumenckiej, podobnie jak w wersji korporacyjnej.
 
Do góry