sudi

Wygadany
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Jak dla mnie coś wspaniałego:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Antywirus zarządzany z poziomu http, dla użytkowników domowych, w wersji beta nawet z ochroną przed ransomware.

Na jednym koncie można dodać 10 urządzeń (pc lub mac, beta bez mac).
 
Ostatnia edycja:

djluke

Świeżak
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
ESET INTERNET SECURITY 10 za darmo na rok

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Czy błąd "Form is not available at this moment. Please come back later." jest związany z przeciążeniem strony/formularza bądź zakończeniem promocji czy to sprawa proxy? W ogóle spotkać działające australijskie proxy to jak spotkać kangura u nas...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35918
Reakcje/Polubienia
25007
Miasto
Trololololo
Czy błąd "Form is not available at this moment. Please come back later." jest związany z przeciążeniem strony/formularza bądź zakończeniem promocji czy to sprawa proxy? W ogóle spotkać działające australijskie proxy to jak spotkać kangura u nas...
Jak dla mnie to raczej coś po ich stronie jest nie tak, proxy znalazłem, działa, bramki proxy też są i działają ale wywala komunikat o którym pisałeś.

Jak już będziesz miał licencję to warto ją aktywować też z Australijskiego IP, potem będzie śmigać nawet i na Polskim.Eset swego czasu blokował/wygaszał promocyjne klucze jeśli nie były aktywowane z IP kraju dla którego była promocja.
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
u mnie licencja przeszla przez 123.136.58.1:8080. zakladam, ze wasze proxy zbyt duzo chcialo schowac i wywalalo was jako nie z au:)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35918
Reakcje/Polubienia
25007
Miasto
Trololololo
u mnie licencja przeszla przez 123.136.58.1:8080. zakladam, ze wasze proxy zbyt duzo chcialo schowac i wywalalo was jako nie z au:)

Czyli jednak działa, dzięki :dziękuę
 

bratac

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Listopad 2013
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Potwierdzam na podanym wyżej proxy działa bez problemu, dzięki
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Jak dla mnie coś wspaniałego:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Antywirus zarządzany z poziomu http, dla użytkowników domowych, w wersji beta nawet z ochroną przed ransomware.

Na jednym koncie można dodać 10 urządzeń (pc lub mac, beta bez mac).
Zainstalowałem ten program na próbę a próba okazała się fatalna.Tego programu żadnym programem nie można odinstalować.Przywracałem system z kopii zapasowej.Ja nie polecam tego programu.
 

sudi

Wygadany
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Zainstalowałem ten program na próbę a próba okazała się fatalna.Tego programu żadnym programem nie można odinstalować.Przywracałem system z kopii zapasowej.Ja nie polecam tego programu.
Nie miałem tego problemu a kilka razy instalowałem i wyinstalowywałem z kilku komputerów. Ma swój deinstaller.
 
Do góry