Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Kaspersky Free dostępny: darmowy antywirus metodą na Amerykanów?


Na rynku pojawił się właśnie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, darmowa wersja cenionego programu antywirusowego spod skrzydeł Kaspersky Lab. To oczywiście okrojona względem pełnej wersji edycja, jednak z pewnością wiele osób zechce ją zainstalować na swoich komputerach i wykorzystywać na co dzień. A to może być coś, czego firmie potrzeba, po tym jak jej aplikacjom postawiono zarzuty i
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
w organizacjach rządowych w USA.

Do pobrania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
W uzupełnieniu info:
"Kaspersky Free Antivirus został udostępniony i będzie on dostępny bezpłatnie wszystkim użytkownikom systemu Windows. Wdrażanie bezpłatnego oprogramowania antywirusowego jest stopniowane, a użytkownicy z niektórych krajów, takich jak Rosja, Finlandia, Norwegia, Dania, itd. będą mogli go pobrać natychmiast. Użytkownicy z krajów takich jak USA, Kanada, itd. będą mogli go pobrać w miesiącu lipcu, podczas gdy Indie będą musiały poczekać do września. Globalny plan wdrożenia zostanie zakończony do listopada 2017 r."

Czy jest on dostępny w regionie, kliknij tutaj,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
aby pobrać plik instalacyjny programu Kaspersky Anti-Virus.

Zródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Webroot SecureAnywhere na 90 dni
Pobieramy: (kod klucz jest osadzony w pliku konfiguracyjnym )
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

witek21

Świeżak
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
14
Reakcje/Polubienia
2
ja dla mnie to nie powinien obsługiwać w ogóle Windows, jest to program beznadziejny bo tyle co ma fałszywych alarmów to pewnie nic się nie da uruchomić w systemie. Polecam lekturę:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
ja dla mnie to nie powinien obsługiwać w ogóle Windows, jest to program beznadziejny bo tyle co ma fałszywych alarmów to pewnie nic się nie da uruchomić w systemie. Polecam lekturę:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
bez przesady, az tak zle nie jest. fakt, ze jest mocno wyczulony i czasem trzeba cos dodac do wyjatkow. ale raz dodane nie robi problemow. kazdy program ma jakies ale. z tym sie po prostu trzeba pogodzic ;)
 
Do góry