OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Dobra promocja ale przy instalacji usunął mi Shadow Defender i Zemanę.Dlaczego?
Dlatego że mogą być konflikty, jako pierwszy zainstaluj tego F-secure a dopiero potem zemanę i Shadow Defender.
 

fonik111

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Luty 2011
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Witam,
Po okresie rocznej promocji F-secure konieczny jest dalszy jego zakup?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
M

malczyce

przepraszam, ale to syf ta szprota. Miałem Eseta to był mistrzuniu, Gdata - OK, BitDefendera testowałem i Kaspra - ok. ale Webroot zabija swą lekkością i czułością wszystkich - dlatego brak reklam. POzdrawiam i spasiba. Cookies1967
 

VICTORY

Świeżak
Dołączył
25 Październik 2017
Posty
35
Reakcje/Polubienia
43
Czytniki PC rejestracja GURU ESET Internet Security
pc_guru_logo.jpg
GURU każdy problem czytelników PC Magazine darmową ESET Internet Security licencja (od 2017 roku, zamiast ESET Smart Security). Po wypełnieniu poniższego formularza, aby wysłać licencję ważną przez jeden miesiąc dany adres e-mail. Proszę uważnie i dokładnie podać wymagane informacje. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego wkrótce zostanie wysłany do Ciebie w licencji elektronicznej. Proszę zachować swój list licencji, ponieważ może być konieczne podawanie go.

ESET Internet Security używać listę licencjonowanych produktów obejmie nas licencjonowania.

Ostrzeżenie! Jeśli masz już zainstalowany ESET ochronę antywirusową, wystarczy zmienić ustawienia odświeżania. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
.

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy podczas procesu rejestracji, prosimy o kontakt na support@sicontact.hu adres e-mail.


CHIP.Pc.2017 / 12

Kod:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Obowiązuje od 01/31/2018.


CHIP.Mobil.2017 / 12

Kod:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Platform: Android, Windows Mobile, Symbian, smartfony i tablety.

Obowiązuje od 01/31/2018.

======== ========================
ip węgierski
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
przepraszam, ale to syf ta szprota. Miałem Eseta to był mistrzuniu, Gdata - OK, BitDefendera testowałem i Kaspra - ok. ale Webroot zabija swą lekkością i czułością wszystkich - dlatego brak reklam. POzdrawiam i spasiba. Cookies1967

Troszkę drogi, nawer przy 63% promo....
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Sasha

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Wrzesień 2017
Posty
279
Reakcje/Polubienia
809
McAfee Internet Security 2017 [na PC]
Funkcje

Znakomita ochrona antywirusowa
Kontrola rodzicielska i narzędzia bezpieczeństwa sieci
Optymalizacja wydajności komputera

Zasady i warunki
Jest to 6-miesięczna licencja na 1 komputer
Zauważ, że w przeszłości używałeś McAfee, nie możesz uzyskać pełnej licencji lub uzyskać wygasłej licencji, ponieważ jest ona przeznaczona tylko dla nowych użytkowników McAfee!
Otrzymujesz bezpłatne aktualizacje przez pół roku
Otrzymasz bezpłatną pomoc techniczną w ciągu sześciu miesięcy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
M

malczyce

Dzień dobry w niedzielę
Chciałbym zająć stanowisko odnośnie antywirusów. Po wieloletnich testach mam obywatelskie prawo zaznajomić wielu Was o tym, że antywirus to jedna bajka a życie to prawdziwa bajka. I teraz tak: każdy użytkownik kompa ma problem, jaki system zabezpieczający wybrać. Pytanie łatwe, odpowiedź naiwna: "żaden". Why ? warum? usw.... dlaczego ? Prosta odpowiedź: szukając a następnie instalując narzędzie tzw. antywirusowe sami się oszukujecie, dlatego, że szukacie dziury jak ona i tak jest. Nie mówię naturalnie o kobietach. System operacyjny - jakikolwiek jest bezpieczny, tylko ich użytkownicy są niebezpieczni. Plądrując strefy niezaufane, ściągając fajne gry czy programy wpadacie w pułapkę kakaowej dziury. Potem rozpacz, reinstalacja windowsa, odzysk poczty i wielu utraconych plików. Dlaczego? Bo każdy szuka gratisa, ( taka Polska przyziemność ) i fajny program czy gra czy muza za free to radość. ALE. Ziomki, kktóre to puszczają na fora typu torrent lub ..... to ziomale pracujące dla.... firemek tworzących płatne programy antywirusowe. Mówiąc wprost: zanim rozpakujesz winrarem plik z fajnym czymś przemyśl decyzję swą, bo w paczce jest kod, który zamuli kompa, Pobiega Po prywatnych danych, wyśle do ziomka Twoje namiary, łącznie z hasłami i Potem masz jaja ugotowane. Przykładem syfu jest ałslodżik. Mimo tego, że jest w pakiecie komputerswiat.pl to takiej świni nie widziały moje oczy. Jakikolwiek renomowany antywir beszta auslodżika za wsady niedozwolone. Po testach na win 10, następnie win 8,1 i teraz win7 widzę, że to szajs. dLACZEGO: MA gangsterski kod znany tylko w Warszawie i Wilnie.
Mogę zdradzić, że dwie litery w rejestrze przez ten syf spowalniają system o 85 %. Następnie odnośnie antywirusów:
mój ranking na Win7: ESET - 100 %, Bitdefender - 98 % ( ręczne nastawianie fajerwala ), Nortona nie opisuję bo sam się męczy. Dobry jest Webroot, lekki i mądry, Emsisoft pokazuje zwiewność i pazurki. Avasta cenię za dobre zmiękczanie RAM-u. F-prot Sophos, dla użytkowników Fiata 126P, Gdata - program dla Nazistów, Vielen Dank
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Przykładem syfu jest ałslodżik. Mimo tego, że jest w pakiecie komputerswiat.pl to takiej świni nie widziały moje oczy. Jakikolwiek renomowany antywir beszta auslodżika za wsady niedozwolone. Po testach na win 10, następnie win 8,1 i teraz win7 widzę, że to szajs. dLACZEGO: MA gangsterski kod znany tylko w Warszawie i Wilnie.
Mogę zdradzić, że dwie litery w rejestrze przez ten syf spowalniają system o 85 %.
:scratch, przecież te dodatki w programach Auslogics'a nie instalują się same, podczas instalacji programu jak byk jest napisane co się instaluje, wystarczy to odznaczyć i jest ok.
 
Do góry