al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10004
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.

VICTORY

Świeżak
Dołączył
25 Październik 2017
Posty
35
Reakcje/Polubienia
43
Potwierdzam, że to też działa, jeśli nie jesteś uczniem, dowód na powyższym obrazku
:nonono
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25039
Miasto
Trololololo

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10004
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Powinno być jakieś konto edu ale gmaila przyjmuje. Outlook nie przechodzi.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25039
Miasto
Trololololo
Trend Micro choć jest u nas mało znany ale to bardzo dobry produkt, kosi malware aż miło :klawik
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Super,bardzo dobry pakiet internet security,koledzy czy możecie potwierdzić że klucz można aktywować do 30 września?
uzyskać klucz 1 rok TREND MICRO INTERNET SECURITY
użyj adresu e-mail: xxxxx@gmail.com

AKTYWUJ PRZED 30 WRZEŚNIA 2019
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33959
BullGuard Internet Security
1 year / 1 device

1 - Kliknij zielony przycisk "Zainstaluj - 1 rok / 1 komputer". W rezultacie pobieranie instalatora rozpocznie się automatycznie. Rozpocznij i pobierz bezpłatną roczną licencję.
2 - Po uruchomieniu programu musisz założyć nowe konto w BullGuard z poprawnym adresem e-mail i hasłem, a następnie zalogować się. Każdy, kto ma już konto BullGuard, może zarejestrować się bezpośrednio z nim.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
Od siebie dodam że produkty od Trend Micro to absolutna czołówka. Czy to produkty typu Internet Security, czy nawet skaner House Call. Warto skorzystać z tej rocznej oferty. Mam gmaila i klucz wraz z linkiem pod instalator doszedł bardzo szybko. A sam program mimo braku Języka Polskiego jest bardzo łatwy w obsłudze. W ustawieniach warto tylko w zakładce "Data" dodać folder/dysk by chronić go przed ransomware. Program jest bardzo lekki, skanuje tez tablicę facebooka. Dziękuję za tę promocję.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Podobno ciężki ten Trend Micro :guma
Ktoś sprawdzał jak to wygląda w porównaniu do innych pakietów?
 
Ostatnia edycja:

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
Podobno ciężki ten Trend Micro :guma
Ktoś sprawdzał jak to wygląda w porównaniu do innych pakietów?

Ja bym go porównał z pakietem F-Secure Safe, a więc szybko i lekko.
Trend Micro IS z promocji nie ma firewalla, dodaje tylko toolbar do przeglądarki. Patrząc dokładnie w tej chwili w programie Proces Exproler, zużycie wynosi około 100 MB, przy szybkim skanie dobija w okolice 200 MB przy 5-6 aktywnych procesach. Mam leciwy sprzęt (I3, 4 GB Ram, win 7 64bit) i wygląda to imo bardzo dobrze.

W ostatnim czasie szukałem dobrego pakietu.
Jeśli los mi będzie sprzyjał w konkursie z Kasperskim, to wrócę do rosyjskiego produktu (ale tylko ze względu na zaporę), a jeśli nie, to zostanę z Trend Micro.
Nieźle u mnie poczynała sobie G-data, natomiast swoją mułowatością rozczarował mnie Bitdefender. Wcześniej używałem cały rok F-Secure Safe i mam bardzo dobre zdanie o finach. Tak samo korzystnie mogę wypowiedzieć się o pakiecie BullGuard.
 
Ostatnia edycja:
M

malczyce

nie mogę zainstalować Trend micro - mam win7 64x, pousuwałem malwarebyte, iolo i ten dziad nie chce mi się uruchomić...
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Nieźle u mnie poczynała sobie G-data, natomiast swoją mułowatością rozczarował mnie Bitdefender. Wcześniej używałem cały rok F-Secure Safe i mam bardzo zdanie o finach. Tak samo korzystnie mogę wypowiedzieć się o pakiecie BullGuard.
Z tym Bitdefender też mam kłopot,ciągle ma jakieś problemy,chciałem znów zainstalować BullGuard Internet Security z promocji kalendarza adwentowego ale po instalacji cały czas mi pokazuje 30 dni,i nic nie pomaga zmiana konta,najgorsze jest to że 1 instalacje zrobilem już po innej promocji i stąd to ciągłe 30 dni,może ktoś mi wytłumaczy co robię nie tak?
 
Do góry