Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
@MLJ Dzięki za wpis-też parę razy podchodziłem do Bitdefender Total Security i zawsze miałem "wrażenie" że mimo "lekkości jest ciężej niż nawet KIS który to w reklamach jest niżej niż Bitdefender , co przy I7 -32 GB Ram-SDD, powinno śmigać jak młoda panna po pokrzywach:)
Pozostałe programy co wymieniłeś też sprawiały się lżej niż Bitek czyli to nie tylko u mnie :) zresztą z tymi "testami" to jak tu już napisano różniście bywa...Wszystkim Wesołych Świąt-Pzdr.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Z tym Bitdefender też mam kłopot,ciągle ma jakieś problemy,chciałem znów zainstalować BullGuard Internet Security z promocji kalendarza adwentowego ale po instalacji cały czas mi pokazuje 30 dni,i nic nie pomaga zmiana konta,najgorsze jest to że 1 instalacje zrobilem już po innej promocji i stąd to ciągłe 30 dni,może ktoś mi wytłumaczy co robię nie tak?
Pewnie masz pozostałości po poprzedniej nieudanej próbie z Bullguardem i dlatego teraz pokazuje Tobie 30 dni, musisz wywalić resztki po nim, obstawiam że z rejestru.

nie mogę zainstalować Trend micro - mam win7 64x, pousuwałem malwarebyte, iolo i ten dziad nie chce mi się uruchomić...
Fizolololofie :scratch
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
OXYGEN a co myślisz w temacie Trend micro,tu kolega pisał że nie ma zapory,a co ty o tym myślisz,chyba jednak jakaś zapora powinna być,czy może wystarczy systemowa?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
OXYGEN a co myślisz w temacie Trend micro,tu kolega pisał że nie ma zapory,a co ty o tym myślisz,chyba jednak jakaś zapora powinna być,czy może wystarczy systemowa?
Systemowa styknie, zainstaluj tego trenda skoro dają i wrzuć na luz z instalowaniem kolejnych antywirków bo zrobisz sobie tylko bałagan w systemie i wtedy to dopiero będzie wolno śmigał.
 
M

malczyce

Koledzy - nie mogę zainstalować Trenda Mikro - pousuwałem wszystkie programy o które się upominał Trend ale nie startuje, mam instalkę, podczas instalowania pobiera świeżą wersję i potem nagle rezygnuje z akcji instalacyjnej ....
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Koledzy - nie mogę zainstalować Trenda Mikro - pousuwałem wszystkie programy o które się upominał Trend ale nie startuje, mam instalkę, podczas instalowania pobiera świeżą wersję i potem nagle rezygnuje z akcji instalacyjnej ....
jak masz / miałeś malwarebytes to usuń resztki tym Malwarebytes Clean Uninstall Tool (MB-Clean)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


może to właśnie te resztki po MBAM blokują instalację


a jak to nie pomoże to pobierz sobie cały instalator tego Trend Micro
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

być może u Ciebie problem jest z klientem który pobiera instalator.
 
Ostatnia edycja:

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Koledzy - nie mogę zainstalować Trenda Mikro - pousuwałem wszystkie programy o które się upominał Trend ale nie startuje, mam instalkę, podczas instalowania pobiera świeżą wersję i potem nagle rezygnuje z akcji instalacyjnej ....
Spróbuj tego Remover Tool i pousuwaj resztki tego programu ,niżej link
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Ja już zainstalowałem Trend Mikro,instalacje zrobiłem całym instalatorem coś ponad 200 mb,bez połączenia internetowego przyjął mi też klucz,dopiero po instalacji całego pakietu włączyłem internet,licencja na rok
 

gracer

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2016
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
a moze mi ktos powiedziec czemu mi nie przychodzi ten email z konfiguracja wyslano na gmaila
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
a moze mi ktos powiedziec czemu mi nie przychodzi ten email z konfiguracja wyslano na gmaila
Jeśli piszesz o licencji do Trend Micro to powinna przyjść w przeciągu kilku minut na gmaila, sprawdź też może w spamie.
 

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań
Niestety nic nie przyszlo ;(
Być może pomyliłeś się w nazwie email, też tak kiedyś miałem. Wyczyść ciasteczka z przeglądarki i spróbuj jeszcze raz.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Sprawdziłem i dostałem kluczyk
 

Canaris

Wygadany
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
47
Reakcje/Polubienia
10
Może ktoś poratować kluczykiem do TREND MICRO INTERNET SECURITY? Jakiego maila bym nie wpisał to wyskakuje, że dane nie są poprawne lub coś w tym stylu. Nie mam dostępu do maila w domenie edu ale gmaila też nie chce przyjąć. Będę wdzięczny za pomoc.
 

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań
Może ktoś poratować kluczykiem do TREND MICRO INTERNET SECURITY? Jakiego maila bym nie wpisał to wyskakuje, że dane nie są poprawne lub coś w tym stylu. Nie mam dostępu do maila w domenie edu ale gmaila też nie chce przyjąć. Będę wdzięczny za pomoc.
Poszło na PW
 
Do góry