AOMEI Backupper Pro - Tłumaczenie (Spolszczenie)

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
AOMEI Backupper 4.1.0
Aktualizacja do najnowszej wersji. Przetłumaczone 100% :hi
Ostatnia modyfikacja pliku: 15.05.2018

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Sprawdziłem na instalki.pl i plik .rar jest identyczny z twoim. Tylko jako producent jest "acar". To twoje czy plagiat?
Tak, plik pobrany z mojego DropBoxa. Generalnie nie mam nic przeciwko temu, ale może wypadałoby żeby @acar wskazał źródło skąd pochodzi plik "źródło: programyzadarmo.net.pl". Osobiście jak kopiowałem opis programu ze strony instalki.pl, to zawsze było napisane "źródło: instalki.pl". Swoją drogą to często ten plik aktualizuję, bo dużo używam AB i zawsze coś mi wpadnie w oko co wymaga poprawki, tak więc dzisiaj także będzie aktualizacja. Zawsze zaznaczam w poście datę ostatniej aktualizacji pliku :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Tak, plik pobrany z mojego DropBoxa. Generalnie nie mam nic przeciwko temu, ale może wypadałoby żeby @acar wskazał źródło skąd pochodzi plik "źródło: programyzadarmo.net.pl". Osobiście jak kopiowałem opis programu ze strony instalki.pl, to zawsze było napisane "źródło: instalki.pl". Swoją drogą to często ten plik aktualizuję, bo dużo używam AB i zawsze coś mi wpadnie w oko co wymaga poprawki, tak więc dzisiaj także będzie aktualizacja. Zawsze zaznaczam w poście datę ostatniej aktualizacji pliku :)
@acar :?? a czasem na forum nie ma takiego usera :scratch

Sprawdziłem i nie ma ale był.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Wyszukiwarka userów nic nie zwraca.
taki user był,ale dawno temu został wywalony.
Widocznie siedzi pod innym nickiem dla niepoznaki a podebrane spolszczenie zamieszcza pod starym :scratch
 
Ostatnia edycja:

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
A kto w końcu jest autorem tego spolszczenia na instalkach? Bo to chyba nie plagiat? Chyba tam prawidłowo jest podany autor projektu i nic nie zostało oszukane.

Bo chyba takie serwisy mogą dodawac spolszczenia o ile prawidłowo wprowadzą dane czyli kim jest autor, link itp. Prawda?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
A kto w końcu jest autorem tego spolszczenia na instalkach? Bo to chyba nie plagiat? Chyba tam prawidłowo jest podany autor projektu i nic nie zostało oszukane.

Bo chyba takie serwisy mogą dodawac spolszczenia o ile prawidłowo wprowadzą dane czyli kim jest autor, link itp. Prawda?
spolszczenie cały czas aktualizuje user @helium
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Trzeba poinformować..

Może warto by też instalki wrzuciły inne spolszczenia softów które tu są? Może niektóre są warte uwagi iz pewnością są warte zainteresowania :)
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
A kto w końcu jest autorem tego spolszczenia na instalkach? Bo to chyba nie plagiat? Chyba tam prawidłowo jest podany autor projektu i nic nie zostało oszukane.

Bo chyba takie serwisy mogą dodawac spolszczenia o ile prawidłowo wprowadzą dane czyli kim jest autor, link itp. Prawda?
Ja kontynuuję prace ze spolszczeniem którą zaczął na forum @fresta. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu żeby przynajmniej moje spolszczenia były wstawiane na innych portalach. Wcale nie musi mnie nikt wymieniać z nicku ale wystarczy że zaznaczy że spolszczenie pochodzi z naszego forum, po prostu tyle :) Spolszczenia są właśnie po to, żeby służyły użytkownikom nie koniecznie znającym techniczne aspekty j. angielskiego. Tak jak napisałem we wcześniejszym poście, często aktualizuję plik językowy więc niech @acar również na instalki.pl aktualizuje plik.
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Ja kontynuuję prace ze spolszczeniem którą zaczął na forum @fresta. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu żeby przynajmniej moje spolszczenia były wstawiane na innych portalach. Wcale nie musi mnie nikt wymieniać z nicku ale wystarczy że zaznaczy że spolszczenie pochodzi z naszego forum, po prostu tyle :) Spolszczenia są właśnie po to, żeby służyły użytkownikom nie koniecznie znającym techniczne aspekty j. angielskiego. Tak jak napisałem we wcześniejszym poście, często aktualizuję plik językowy więc niech @acar również na instalki.pl aktualizuje plik.

Oki cieszę się, czyli wnioskuje że wykonujesz jeszcze inne spolszczenia programów? Więc warto by Instalki też je miało :) Po Aomei Backupper widać, że ludzie pobierają. Przejrzę dział spolszczenie.

A @acar już znikł z instalek i jest zastąpiony twoim nickiem. Mogę też załatwić aby twoje spolszczenia trafiały bezposrednio na serwer instalek? Wtedy będzie jeszcze lepszy link do pobrania? Bo wiadomo Dropbox są wygodne ale bezpośrednie linki chyba jeszcze wygodniejsze..
 
Do góry