AOMEI Backupper Pro - Tłumaczenie (Spolszczenie)

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Wrócę jeszcze raz do wprowadzenia spolszczenia do programu. Żeby nie podmieniać w folderze "Lang" pliku "en" na plik z tłumaczeniem polskim, należy wprowadzić do tego folderu spolszczenie z nazwą "pl" i w pliku programu cfg dokonać zmiany: LANGUAGE=lang\pl.txt
Kiedyś coś takiego kombinowałem, ale z tego co pamiętam to był problem bo boot CD robił się po Angielsku a nie po Polsku. Nieuzywam już tego programu więc nie wiem jak to teraz działa. Ktoś kiedyś pisał że teraz nie można utworzyć boot CD w Polskim, nawet jak plik jest podmieniony na "en"
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Jest wersja 5.9
Wyobraź sobie (jeśli potrafisz) że nie wszyscy pracują zdalnie, a ci co nie są zdalni to muszą chodzić do pracy. Jakbyś zadał sobie trudu to byś wiedział że zaglądam na forum codziennie. WIEM że wyszła bo kolega już o tym wspominał, i nie musisz się powtarzać.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Widać spoiler u was :??

ok, już widać :)
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Widzę że po wielu latach w końcu dodali polskie tłumaczenie do programu. Chyba trzy lata temu napisałem do nich czy są zainteresowani polskim tłumaczeniem, oni że tak że wyślą plik do działu technicznego do sprawdzenia, potem odzewu nie było żadnego.
PS.
Ja z tym "oficjalnym" tłumaczeniem nie mam nic wspólnego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry