Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2096
Reakcje/Polubienia
2552
@Marik ... obudź się czarny Alibabo .. a na co ci klucz bez instalatora gdzie instalator jest dopasowany do danej aktywacji ... czy jak wolisz ... na odwrót :hi
 

Marik

Świeżak
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
35
Reakcje/Polubienia
12
... obudź się czarny Alibabo .. a na co ci klucz bez instalatora gdzie instalator jest dopasowany do danej aktywacji
No chyba nie do końca. Dostałem klucz, instalator pobrałem jako 10 dniowy trial ze strony ashampo.
Po instalacji i uruchomieniu programu miałem zapytanie czy chcę korzystać z triala czy wpisać klucz ręcznie, więc raczej to nie ja śpię.
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2096
Reakcje/Polubienia
2552
.. dawno niczego z tej firmy nie instalowałem ale od zawsze było tak jak opisałem .. być może to się obecnie zmieniło :scratch
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
No chyba nie do końca. Dostałem klucz, instalator pobrałem jako 10 dniowy trial ze strony ashampo.
Po instalacji i uruchomieniu programu miałem zapytanie czy chcę korzystać z triala czy wpisać klucz ręcznie, więc raczej to nie ja śpię.
Mistrzu, to trzeba było wpisać klucz i przekonałbyś się, że nie działa. Specjalnie sprawdziłem i instalka z głównej strony nie przyjmuje klucza bo niby był aktywowany zbyt wiele razy, ale ta promocyjna łyka go bez problemu. Tak jest w większości promocji na programy Ashampoo.
 

Marik

Świeżak
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
35
Reakcje/Polubienia
12
To Ty pisałeś, że jakaś promocyjna łyka kod bez problemu, więc byłem ciekaw czy o tą Ci chodzi.
W końcu niby promocja jest ze 199,99 na 39,96.
I to właśnie o tej instalce pisałem w poście #22 gdzie klucz przyjęło bez problemu.
Wcześniej bene pisał,
na co ci klucz bez instalatora gdzie instalator jest dopasowany do danej aktywacji ... czy jak wolisz ... na odwrót
a jak sam przyznałeś, jest to
normalny trial a nie żadna promocyjna wersja
a mimo to, zdobycznym kluczem, tego właśnie triala aktywowałem do pełnej wersji.

Więc na koniec, by zakończyć niepotrzebną dyskusję:
Do tej akurat promocji nie trzeba mięć instalki dopasowanej do klucza lub na odwrót, tak jak było wcześniej.
Zdobyty klucz aktywuje "normalnego triala" do pełnej wersji.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Do góry