Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.

Konkurs PZD. Kaspersky Internet Security 19

ToGor 1 Lipiec 2018

View Users: View Users
  1. zmij Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    5
    Zgłaszam swój akces do konkursu , ponieważ kiedyś niedługo używałem ochrony firmy Kaspersky, z czego byłem zadowolony. Chętnie wróciłbym do Kasperskiego , ponieważ słyszę wiele pozytywów na temat jakości ochrony tej firmy.

2. Overlord

Overlord Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    47
    Z przyjemnością zgłaszam się do konkursu. KIS to kompleksowy pakiet AV, który oferuje ochronę na najwyższym poziomie. Urzywam wersji na smartfona i jestem bardzo zadowolony z jego skuteczności. Dziękuję za organizację tego konkursu.

3. m111p111 Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Kaspersy to bardzo dobry i skuteczny sposób na zabezpieczenie naszego komputera.

4. LechP Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    5
    Miałem Kasperskiego. Zainstalowałem Bitdefendera. Wracam do Kasperskiego ze względu na lekkość działania.

5. plejmix

plejmix Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    22
    Dlaczego Kaspersky Internet Security?,bo jest najlepszy,jest lekki przejrzysty i skuteczny,jego ochrona daje nam kompleksowe zabezpieczenie naszego systemu zarówno w przeglądaniu internetu jak i bankowości elektronicznej
    Pozdrawiam

6. whitezombie Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    0
    Po prostu - jest OK :wykrzyknik

7. szawer4 Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    1
    Używałem w ostatnich kilkunastu latach programu Kaspersky kilkakrotnie i zawsze byłem zadowolony ze skuteczności ochrony i małego obciążenia systemu. Uważam, że jest to najlepszy program do ochrony sprzętów /systemów/ przed zagrożeniami jakie są dostępne na rynku. Posiadanie takiego programu to wielka przyjemność i satysfakcja.

8. ERPI Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Używałem kiedyś próbnie Kaspersky Internet Security a ostatnio bezpłatną wersję antywirusa tej Firmy.
    Obie wersje zdały egzamin a przy tym niewiele obciążają system. Antywir godny polecenia.
    Przy tym bardzo przejrzysty.

9. jack39 Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    1
    Miałem do tej pory inny antywirus do którego byłem przekonany całkowicie,ale dokonał spustoszeń w systemie i się z nim pożegnałem.
    Znajomy informatyk zaproponował mi Kasperskiego do przetestowania w formie czasowej i od razu komputer dostał skrzydeł.
    Doskonały antywirus radzący sobie na każdym kroku bez tysięcy zapytań jak jego poprzednik. Wszystko idealnie współdziała z systemem i jestem zadowolony.
    Kasperski Internet Security to najlepszy ochroniarz broniący nas przed niebezpieczeństwami w internecie.

10. angellomichel387

angellomichel387 Bardzo aktywny Obsługa Forum Moderator

Otrzymane Polubienia:
    586
    Program znakomity ciągle na topie więc grzechem było by nie wystartować Dzięki za wspaniały konkurs

11. Don Pedro

Don Pedro Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    65
    Dzięki wielkie za konkurs i możliwość wygrania wspaniałych nagród! :)

Biorę udział w tym konkursie, ponieważ od wielu lat jestem użytkownikiem rozwiązań firmy Kaspersky Lab i żadna afera polityczno - szpiegowska tego nie zmieni.

A co do samego programu to jest bardzo skuteczny i z wersji na wersję coraz mniej zasobożerny ( w sumie to jest moja subiektywna opinia oparta o kilkuletnie użytkowanie tychże programów od tego producenta ).

12. bene Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    79
    Kilka lat wstecz (a może już kilkanaście :scratch) był to mój pakiet do ochrony .. długo go używałem i nie miałem żadnych zastrzeżeń ale później jakoś nasze drogi się rozeszły .. może nadszedł już czas powrotu .. tak więc również piszę się na konkurs :mistrzunio

13. marro

marro Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    0
    Kaspersky Internet Security uważam za jeden z lepszych pakietów zabezpieczających komputer. Obecnie używam wersji free, która jednak nie posiada kilku modułów (np. dodatkowych zabezpieczeń bankowości online) dlatego chętnie przygarnę tę licencję :)

Ładuję...