Konkurs PZD. Kaspersky Internet Security 19

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Zgłaszam swój akces do konkursu , ponieważ kiedyś niedługo używałem ochrony firmy Kaspersky, z czego byłem zadowolony. Chętnie wróciłbym do Kasperskiego , ponieważ słyszę wiele pozytywów na temat jakości ochrony tej firmy.
 

Overlord

Wygadany
Dołączył
28 Listopad 2017
Posty
99
Reakcje/Polubienia
151
Z przyjemnością zgłaszam się do konkursu. KIS to kompleksowy pakiet AV, który oferuje ochronę na najwyższym poziomie. Urzywam wersji na smartfona i jestem bardzo zadowolony z jego skuteczności. Dziękuję za organizację tego konkursu.
 

m111p111

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Kaspersy to bardzo dobry i skuteczny sposób na zabezpieczenie naszego komputera.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
170
Reakcje/Polubienia
73
Miałem Kasperskiego. Zainstalowałem Bitdefendera. Wracam do Kasperskiego ze względu na lekkość działania.
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Dlaczego Kaspersky Internet Security?,bo jest najlepszy,jest lekki przejrzysty i skuteczny,jego ochrona daje nam kompleksowe zabezpieczenie naszego systemu zarówno w przeglądaniu internetu jak i bankowości elektronicznej
Pozdrawiam
 

szawer4

Świeżak
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
11
Reakcje/Polubienia
1
Używałem w ostatnich kilkunastu latach programu Kaspersky kilkakrotnie i zawsze byłem zadowolony ze skuteczności ochrony i małego obciążenia systemu. Uważam, że jest to najlepszy program do ochrony sprzętów /systemów/ przed zagrożeniami jakie są dostępne na rynku. Posiadanie takiego programu to wielka przyjemność i satysfakcja.
 

ERPI

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Marzec 2013
Posty
6
Reakcje/Polubienia
2
Używałem kiedyś próbnie Kaspersky Internet Security a ostatnio bezpłatną wersję antywirusa tej Firmy.
Obie wersje zdały egzamin a przy tym niewiele obciążają system. Antywir godny polecenia.
Przy tym bardzo przejrzysty.
 

jack39

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Marzec 2013
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
Miałem do tej pory inny antywirus do którego byłem przekonany całkowicie,ale dokonał spustoszeń w systemie i się z nim pożegnałem.
Znajomy informatyk zaproponował mi Kasperskiego do przetestowania w formie czasowej i od razu komputer dostał skrzydeł.
Doskonały antywirus radzący sobie na każdym kroku bez tysięcy zapytań jak jego poprzednik. Wszystko idealnie współdziała z systemem i jestem zadowolony.
Kasperski Internet Security to najlepszy ochroniarz broniący nas przed niebezpieczeństwami w internecie.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Dzięki wielkie za konkurs i możliwość wygrania wspaniałych nagród! :)

Biorę udział w tym konkursie, ponieważ od wielu lat jestem użytkownikiem rozwiązań firmy Kaspersky Lab i żadna afera polityczno - szpiegowska tego nie zmieni.

A co do samego programu to jest bardzo skuteczny i z wersji na wersję coraz mniej zasobożerny ( w sumie to jest moja subiektywna opinia oparta o kilkuletnie użytkowanie tychże programów od tego producenta ).
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2096
Reakcje/Polubienia
2552
Kilka lat wstecz (a może już kilkanaście :scratch) był to mój pakiet do ochrony .. długo go używałem i nie miałem żadnych zastrzeżeń ale później jakoś nasze drogi się rozeszły .. może nadszedł już czas powrotu .. tak więc również piszę się na konkurs :mistrzunio
 

marro

Świeżak
Dołączył
6 Grudnia 2011
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Kaspersky Internet Security uważam za jeden z lepszych pakietów zabezpieczających komputer. Obecnie używam wersji free, która jednak nie posiada kilku modułów (np. dodatkowych zabezpieczeń bankowości online) dlatego chętnie przygarnę tę licencję :)
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Mam Kasperskiego na dwóch lapkach i smarcie, niestety zaraz kończy się licencja. Nie chcę zmieniać KISa na coś innego bo z tych pakietów z którymi miałem styczność do tej pory KIS odpowiada mi najbardziej.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Kaspersky Internet Security jest świetny. Zajmuje co roku bardzo wysokie pozycje w rankingach.
Używając go jeszcze nie przydarzyła mi się żadna infekcja.
Dawniej krążyły informacje, że zbytnio obciąża system, ale mi się to jeszcze nie przydarzyło.
Obecnie używam wersję Free, ale ze względu na jej ograniczenia bardzo chętnie zgłaszam się do konkursu.
Pełna wersja ma m.in. opcję Bezpieczne pieniądze, która bardzo mi się podoba, a przede wszystkim ulepszoną zaawansowaną ochronę komputera oraz urządzeń mobilnych.
Dziękuję za ten konkurs i pozdrawiam
 
Do góry