Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.

Konkurs PZD. Kaspersky Internet Security 19

ToGor 1 Lipiec 2018

View Users: View Users
  1. ToGor

ToGor Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    133
    Do wygrania są

trzy 1-roczne licencje Kaspersky Internet Security 19

/jedna licencja na 3 dowolne urządzenia - np. PC, smartfon, laptop/.

Ważne:
    Odliczanie czasu ważności licencji - start od momentu uruchomienia na pierwszym urządzeniu.
    Licencje uzyskałem dzięki KasperskyLab Polska, któremu w imieniu społeczności tego forum bardzo dziękuję.

Licencje nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.
    Aktywacja na terenie Polski /klucze pasują wyłącznie do polskiej wersji programu/
    /info od sponsora/

Więcej informacji o zmianach w programie znajdziecie porównując informacje z linku - tutaj:

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

i przeglądając bardziej aktualne informacje na stronie KasperskyLab Polska :

Pliki instalacyjne można pobrać tutaj:

Zasady konkursu
    1. Napiszcie tylko

"Co /poza samym konkursem/ sprawia, że wybieracie właśnie ten pakiet
    -
    Kaspersky Internet Security 2019 - by chronić swoje urządzenia ?"
    2. Komentarze wyłącznie w języku polskim - klucze licencyjne aktywują wyłącznie KIS w polskiej wersji językowej.

3. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
    4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 21.07.2018 r do godziny 23.59.59 czasu PL

Zwycięzców (w dniu następnym) wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej w PW
    Powodzenia w konkursie. :ok
    P.S.
    Moim skromnym zdaniem
    Kaspersky IS 19 zyskał nie tylko wizualnie, ale i jakościowo.
    /Wpisy dotyczące użytkowania oprogramowania wygranego dzięki temu konkursowi byłyby mile widziane na łamach forum PZD - jednak zależeć to będzie wyłącznie od inicjatywy samych zwycięzców ... /

Administracja/moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych, niestosownych, i nie dotyczących konkursu/programu.

2. VICTORY

VICTORY Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    43
    Dziękuję za ten dar KIS 1 rok, czy będę szczęśliwym zwycięzcą?

Jestem kolekcjonerem wszystkich rodzajów kluczy antywirusowych !!!!
    : Piwek

Daniel Hidalgo lubi to.
  3. spamtrash

spamtrash Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    1,194
    NIE BIERE UDZIALU, tylko sie wypowiadam... do aktywacji konieczne jest polskie IP. Do korzystania - niekoniecznie.
    Odnosnie "zyskal" - wafel tam zyskal. To znaczy: zyskal zyskal, tylko sie poddal z wtyczka do Outlooka. Nie jest to do konca wina Kasperskyego, bo MS namieszal w bibliotekach przy ktoryms tam update, jesli pamiec nie zawodzi, okolo kwietnia 2017 i od tego czasu trzeba sie nameczyc zeby zobaczyc te "mark as spam" "no spam".
    Poza tym ma pare "baboli", np. serwery mailowe fasthosts sa blokowane i albo trzeba wylaczyc ochrone SSL/TLS albo dodac toto do wyjatkow.
    Last but not least: zbedne jest dodawanie VPNa, bo wersja platna nie wchodzi w sklad programu i trzeba placic osobno. Ale to pikus, mozna odinstalowac z panelu sterowania.
    Poza tym to calkiem niezly kawalek programu ochronnego, czuje sie zupelnie bezpiecznie wiedzac ze moja lepsiejsza polowa, dziateczki itp maja taka oslone.

A, tak przy okazji: instalator KTS po podaniu (w przypadku zwyciestwa w konkursie) klucza KIS sam sie przerobi na KIS, wiec mozna sobie przez miesiac potestowac, a potem podac klucz i soft sie dostosuje, bez koniecznosci przeinstalowywania.

GDYBYM bral udzial (a podkreslam jeszcze raz ze NIE biore) to napisalbym ze moim wyborem kierowala bezpsrednia rekomendacja "fachofcuf" z Unii Europejskiej, ktorzy demonstrujac po raz kolejny swoje bezbrzezne becwalstwo (okreslenie uzyte na zasadzie licencji creative commons za J Haskiem) okreslili produkty KLab jak malware.

Daniel Hidalgo, Grandalf and 1qaz like this.
  4. prenrzyk Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    3
    Mam, używam, jestem bardzo zadowolony z jego działania.
    W sierpniu kończy mi się licencja.Miałem kupić kontynuacje , ale może uda się wygrać konkurs.

Daniel Hidalgo lubi to.
  5. Hefajstos

Hefajstos Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    37
    Oczywiście, że piszę się na ten zacny produkt. Dlaczego? Krótko:testowałem wielu, różnych ochroniarzy. Z różnym skutkiem, krócej lub dłużej. Kasper zawsze był debeściakiem. Daruję sobie rozszerzony opis - zapewne zrobi to jeszcze wielu po mnie. Podkreślę tylko trzy cechy: skuteczność, pewność, niezawodność. Ponieważ w aktualnej sytuacji nie za bardzo stać mnie na wykupienie licencji , z wdzięcznością dla pomysłodawcy i organizatora - po cichutku liczę, że znajdę się w gronie szczęśliwych zwycięzców konkursu.

6. vortexx

vortexx Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    14
    Używam produktów firmy Kaspersky bo są po prostu bezkonkurencyjne.
    Przerobiłem wiele produktów zabezpieczających różnych producentów ale żaden nie zapewniał ochrony na tak wysokim poziomie.
    Używanie produktów od Kasperskiego pozwala używać komputer bezstresowo i mieć pewność że ochrona naszych danych jest na najwyższym poziomie.
    Obecnie posiadam Kaspersky Free lecz z chęcią zwiększyłbym poziom swojej ochrony wygrywając licenję na wersję Internet Securiry 2019.

7. Securitas

Securitas Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    24
    Kaspersky pomimo ostatnich wpadek wizerunkowych jest jednym z najlepszych pakietów zabezpieczających.Szybki,skuteczny praktycznie bezobsługowy czego więcej chcieć. Na pewno znajdzie miejsce na moim kompie.

8. Orion Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    131
    Wybieram Kasperskiego ze względu na wysoką skuteczność ochrony.
    Dlatego zgłaszam się do tego konkursu

9. Leszek55 Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    47
    Kaspersky zyskał w najnowszej wersji parę poprawek, jednak-najważniejsze dla mnie to, że nie stracił skuteczności i lekkości jaką od paru lat posiada.Testuje-towałem różne programy zabezpieczające w różnych konfiguracjach mimo to na koniec powracam na KIS_a bo u mnie sprawdza się jak na razie najlepiej! Praktycznie zero problemów z działaniem sieci-itp,poprawna współpraca z Zemaną,ustawienia default już pozwalają mniej technicznym na bezpieczny internet. Konfiguracja pozwala na ustawienia nawet do poziomu "paranoic" czyli każdemu według potrzeb :) a dodatkowa panaroja polityczna wymusiła transparentność tego produktu jak prawie żadnego innego softu pozostałych producentów-zresztą sam Windows oficjalnie przyznaje że posiada najlepszą telemetrię ze Wszystkich :) .Dzięki za wspaniały konkurs-miłego użytkowania wygranym.Pzdr.

10. KiM__ Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Dziękuję za ten dar KIS 1 rok, Dzięki za wspaniały konkurs-miłego użytkowania wygranym

11. Daniel Hidalgo Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Ja lubię kaspersky dla różnych funkcji, nowy moduł vpn jest bardzo przydatny do ochrony moich danych w miejscach publicznych, lub też lubię funkcję bezpiecznych płatności, to bez wątpienia jedyne rozwiązanie, które muszę wykonać w różnych działaniach

12. memnon

memnon Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    155
    Dziękuje za możliwość udziału w konkursie . Dlaczego wybieram KIS ? Nie używałem jeszcze tego programu , przez pół roku ochroniał mnie jego bardziej rozbudowany brat KTS , jednak moje odczucia wtedy były mieszane . Pakiet zapewniał bardzo dobrą ochronę jednak mocno obciążał komputer ,a dedykowane narzędzie do jego usuwania kavremover.exe po użyciu "uwalało" system . Na szczęście wystarczyło skorzystać z punktu przywracania . Powiedziałem sobie wtedy nigdy więcej . Możliwość dokładnego i pełnego usunięcia programu jest dla mnie bardzo ważna , zwłaszcza ochronnego . Wtedy próbowałem go reinstalować , był problem z Kaspersky Password Menager . Ale nigdy nie mów nigdy . To było z 6 lat temu , produkt zmienił się znacznie . A licka jest na KISa a nie KTS . Więc bardzo chętnie zobaczyłbym jak się sprawuje .

13. rene1983

rene1983 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    4
    Po pierwsze dziękuje za konkurs.Po drugie mam obecnie kasperskiego na swoim laptopie i sprawuje się znakomicie ,zero problemów ,z wirusami i obciążeniem na komputerze. Więc jest to forteca nie do pokonania .A jako że kończy mi się licencja za 30 dni było by wprost znakomicie wygrać tą licencje.Więc piszę się na konkurs.

14. senior38

senior38 Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    82
    Bardzo dziękuję za konkurs.Program pomimo krytyki chyba jeden z najlepszych i skutecznych,chętnie biorę udział w konkursie.

15. jerzy601

jerzy601 Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    22
    biorę udział w tym konkursie poniewarz Kaspersky jest najlepszą ochroną naszego sprzetu .
    jest nie zawodny w skutecznosci wykrywania wszelkich wirusów.
    Obecnie poprawił swoje parametry i jest lekki dla systemu i sprawuje się dobrze .
    w tej chwili uzywam wersji darmowaj ,ale chętnie rozszerze swoją warstwe ochrony w postaci Kaspersky Internet Security.
    dzięki za konkurs i mozliwosc wygrania tego programu.

Ładuję...