Slimjet obsługa cookies

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Z dodatków do fb mam tylko F.B.Purity i wątpię, żeby coś takiego robił.
A jak właściwie mogę zablokować ciasteczka z tego xfreeservice.com za pomocą EditThisCookie? Ten dodatek nie pokazuje tego ciasteczka na stronie wyszukiwania Google
Jak pisałem, z fejsem nie przychodzi mi teraz nic na myśl. A ciasteczka nie pokaże ci na stronie google, bo jest ładowane dopiero po kliknięciu tego linka. Wypróbuj ten dodatek, może ci pomoże:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Niestety, nic ten dodatek nie pomógł:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Kiedy klikam PPM na ten odnośnik i wybieram z menu: "Kopiuj oczyszczony link", to kopiuje się taki jak jest :(
I nadal nie wiem jak mam zblokować to ciasteczko z xfreeservice.com za pomocą EditThisCookie. Ktoś mi podpowie?
W tej chwili mam tak:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jednak po kliknięciu w link z wyników wyszukiwania nadal przenosi mnie pod adres: http://clkde.tradedoubler.com/click?p=300324&a=1764843&g=0&epi=at106140_a101509_m12_p12460_cPL&url=https://www.ceneo.pl/45518465
Poza tym nie wiem, co ten dodatek więcej robi niż opcja blokowania ciastek dostępna natywnie w Slimjet, skoro nie można sobie dodać dowolnego ciastka do zablokowania?

Już nie mam siły do tego :(
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Wynik skanowania:
2nUDPm4.png

uTorrent na pewno nie jest niepożądanym programem, natomiast nie wiem o co chodzi z tym jakimś toolbarem. Pamiętam, że kiedyś podmieniałam sobie pasek narzędzi w uTorrencie, bo miał szpetne ikonki, ale nie wiem, czy to właśnie o to chodzi...
W każdym razie mam starszą wersję i żadnych reklam mi ona nie wyświetla
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
uTorrent na pewno nie jest niepożądanym programem, natomiast nie wiem o co chodzi z tym jakimś toolbarem. Pamiętam, że kiedyś podmieniałam sobie pasek narzędzi w uTorrencie, bo miał szpetne ikonki, ale nie wiem, czy to właśnie o to chodzi...
To jest szkodnik (nie wirus) mogący się podpinać pod przeglądarki. Tu jest opisana jedna z odmian i sposób oczyszczania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pozbądź się tego i zobaczymy co dalej.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
No ale to mi usunie całego uTorrenta, a nie tylko ten toolbar?
W sumie dziwne, bo AdwCleaner i Malwarebytes to już nie raz skanowałam i mi nic takiego nie wykrywały
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Ale ten nowy jest właśnie z reklamami. Mam tą wersję nieaktualizowaną od wieków i wcześniej nie miałam żadnych problemów
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10623
Miasto
Somewhere over the rainbow.
No ale to mi usunie całego uTorrenta, a nie tylko ten toolbar?
W sumie dziwne, bo AdwCleaner i Malwarebytes to już nie raz skanowałam i mi nic takiego nie wykrywały

Malwarebytes to może Ci jedynie wykryć ile masz pamięci RAM i zeżreć wszystko :guma
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Ech, tym to raczej nie ma sensu, bo ja mam mnóstwo własnych modyfikacji, a ten program pokazuje je jako jakieś tam problemy do naprawy i mi wszystko zepsuje, bo już raz tak miałam, ale sobie przywróciłam. A nikt nie umiał rozkminić, co jest czym, i które to zmiany pożądane, a które nie.
Poza tym nadal uważam, że to musi być wina któregoś dodatku do Slimjet, bo w innych przeglądarkach nie ma tego problemu, nawet jak zmieniłam Comodo IceDragon na domyślną. To czego by ten szkodnik miał się czepiać tylko Slimjeta?
PS
A ten EditThisCookie mogę odinstalować? Bo rozumiem, że na ten problem mi się nie przyda?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Ech, tym to raczej nie ma sensu, bo ja mam mnóstwo własnych modyfikacji, a ten program pokazuje je jako jakieś tam problemy do naprawy i mi wszystko zepsuje
To baw się dalej ze swoimi modyfikacjami :sarkazm

Poza tym nadal uważam, że to musi być wina któregoś dodatku do Slimjet
To wyłącz wszystkie dodatki i sprawdź.
A ten EditThisCookie mogę odinstalować? Bo rozumiem, że na ten problem mi się nie przyda?
Możesz odinstalować.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
To baw się dalej ze swoimi modyfikacjami :sarkazm
Nie wiem z czego rżysz, bo to akurat nie ma nic wspólnego ze szkodnikiem. Nie chodzi o modyfikacje typu pobrałam sobie skórkę z neta, tylko są to wpisy w rejestrze i dobrze wiem co robiłam i po co. Zresztą te modyfikacje też już są od lat
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Nie wiem z czego rżysz, bo to akurat nie ma nic wspólnego ze szkodnikiem. Nie chodzi o modyfikacje typu pobrałam sobie skórkę z neta, tylko są to wpisy w rejestrze i dobrze wiem co robiłam i po co.
a ten program pokazuje je jako jakieś tam problemy do naprawy
Ten program jest po to aby pokazać problemy i je rozwiązać ;)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Tylko że to, co on uważa za problem, jest często celową zmianą, która jest mi potrzebna i nie chcę, żeby mi ją "naprawiał"
 
Do góry