Zemana Anti-Malware 2011 Konkurs ! Giveaway !

Status
Zamknięty.

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Obecnie posiadam Zemana Antiloger a więc Zemana Anti-Malware mile widziany będzie jako kolejne ogniwo zabezpieczające.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
120
Miasto
Wrocław
Chciałbym mieć licencje na Zemanę Anti-Malware 2011, ponieważ jest to bardzo dobry program antimalware i doskonałe uzupełnienie ochrony komputera przed wirusami i robakami internetowymi. Na uwagę zasługuje to,że program posiada kilka silników skanujących.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Raptus1

Świeżak
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Spróbuję szczęścia. Jeśli nie wygram, to i tak kupię. Warto mieć w zestawie solidny i sprawdzony soft.
 

pg5643

Świeżak
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym dodatkowo zabezpieczyć kompa przed szkodliwym oprogramowaniem. W dodatku upewniłbym się czy mój NIS 2011 coś kiedykolwiek przepuścił... ;)
 

abi4

Świeżak
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
No cóż ,używam od początku Zemana Anti-Keyloger,uważam firma ta ma bardzo dobre produkty,a dodatek w takiej postaci czynił by mój komputer jeszcze bezpieczniejszym.Póki co uważam że Malwarebytes Anti-Malware jest w zdecydowanej czołówce,ale czyżby nareszcie jakiś następca ...???? Życzę wszystkim powodzenia w losowaniu.Pozdrawiam.
 

AXXAZ77

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Grudnia 2010
Posty
184
Reakcje/Polubienia
0
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

mam testową wersje Zemana AntiMalware i przydała by mi się licencja.
PROSZĘ LICZYĆ MNIE W KONKURSIE. MYŚLĘ ŻE MI SIĘ POSZCZĘŚCI !!!
 

shadow14pl

Wygadany
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
0
bardzo chcialbym dostac licencje poniewaz jest to swietny skaner na zadanie. Jest dla mnie najlepszym skanerem ktore znam. Pozdro i dziekuje za konkurs :)
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
chciałbym wygrać bo lubię SE7EN'a :)
 

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
nie znam, w ogole pierwsze slysze o programie...
 

iNeedYou

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
4
Reakcje/Polubienia
1
Bym był bardzo szczęśliwy gdybym wygrał program ponieważ jeszcze nic nigdy w życiu nie wygrałem:).Oprócz tego przydała bym mi się baza wirusów G Data, która według testów jest bardzo skuteczna w rozpoznawaniu złośliwego oprogramowania.
 

Nicolas78

Bardzo aktywny
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
132
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Warszawa
Super skaner na żądanie...
Licencja na ten program byłaby mile widziana :).
Program zdecydowanie lepszy do MBAM, nie powoduje konfliktów z innymi zabezpieczeniami.

Pozdrawiam wszystkich.
 

kodziro123

Świeżak
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
3
Biorąc pod uwagę kończącą się niedługo licencję na Emsisoft Anty-Malware zaczynam się rozglądać za godnym jego zastępcą...
W tym momencie na scenę wskakuje Zemana i pasuje jak znalazł.
;)
 

caxton

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
3471
Reakcje/Polubienia
8
Miasto
Tbilisi, Georgia
To keep computer safe from malware is very essential. I don't know anything about this program, but I am sure that it is good because it is from the developer of Zemana antilogger. Thank you for this fantastic giveaway, and Good luck to everybody.
 

Niejarek

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Poczytałem sobie wszystkie pochwały na temat antywirusa Zemana, więc może i ja mógłbym bym tym szczęściarzem i załapię się na licencję tego programu. Będę czekał z niecierpliwością na wyniki losowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry