Zemana Anti-Malware 2011 Konkurs ! Giveaway !

Status
Zamknięty.

andrzej55

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym go mieć jako uzupełnienie do awasta free.Pozdrawiam Andrzej
 

AdaMskI

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Kwiecień 2011
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Kolekcjonuję licencje do programów i chciałbym tę również posiadać. Ot co.....
 
A

Anonymous

Witam!
Nie udaje się wygrać Emsisoft, więc może się poszczęści z Zemaną :) Posiadam antiloggera i uważam, że działa świetnie. Pewnie Anti-Malware też będzie w porządku :) Dlatego z chęcią zapisuję się do konkursu :D
Pozdrawiam
I życzę wszystkim powodzenia
 

pawlo1

Świeżak
Dołączył
30 Styczeń 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Dodatkowy skaner obok antywirusa zawsze się przyda i myślę, że produkt Zemany mógłby zwiększyć bezpieczeństwo mojego komputera.
 

Ibrahim

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Witam, Dzięki za konkurs! Skaner jest bardzo szybki, ale skuteczny tylko jedna rzecz do analizy dysk wymienny?
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13238
Reakcje/Polubienia
44739
Oczywiście clon Hitmana Pro,ale program naprawdę dobry, mamy skanowanie przy starcie komputera i dobrze sobie radzi z usuwaniem trojanów i nie tylko ,dlatego biorę udział w konkursie...
 

buto

Wygadany
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
62
Reakcje/Polubienia
0
Używam zemana antilogger jest ok. i dlatego chciałbym mieć anti-malware też :D
 

sasman

Świeżak
Dołączył
8 Kwiecień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Witam nie jestem znawcą komputerowym ale bardzo podoba mi się antilogger zemany z entuzjazmem podchodzę do produktów tej firmy i mam nadzieje że uda mi sie dostać licencję na to cudo:)pozdro
 

cosme

Świeżak
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Zemana Anti-malware is an extremely useful product, it can scan in just a few minutes and it doesn't needs to be installed. Since a long time I've wanted a hitman pro license, maybe now I can get one of the 5 licenses of this software which is the same great program. Please count me in.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Jeden z najlepszych skanerów na żądanie w historii. Cóż więcej dodawać. Wygrywać i cieszyć się użytkowaniem :D
 

prz3m3k84

Świeżak
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Co tu dużo mówić. Zemana Stworzył bardzo dobry antykeylogger i teraz przyszedł czas na skaner:) Obecnie działam na wersji trial i owy program bardzo mi się spodobał, więc chętnie przedłużyłbym jego działanie o wygraną licencję:)
 

gjon

Świeżak
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
oj wyczesałbym nim porządnie mój wiecznie drapiący się system, bo już nie chce mi się iskać co parę dni tego leniwego sierściucha, gdy zaczyna jeździć na dupie po całym dysku. TĘPIĆ WSZARZY! CHWAŁA ZEMANIE!
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Kiedyś nie doceniałem tego programu, bo moja wiedza o sposobach zabezpieczeń i oprogramowaniu doń była znikoma.
Dziś dobrze wiem jak mądre jest używanie tego programu.
Proszę wsiąść i mnie pod uwagę w tym nie łatwym losowaniu.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Zemana Anti-Malware byłby "do pary" z Zemana AntiLoggerem, którego zdobyłem także w konkursie :)
Program bardzo szybki i bez problemów działa u mnie z innymi zabezpieczeniami komputera.
Dzięki za konkurs!
 
Status
Zamknięty.
Do góry