OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36255
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

SKIBA napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
jorn napisał:
czekamy na wersje stabilną
swoja drogą jako skaner program naprawdę bardzo dobry
jeśli ochrona w realu będzie również taka to tylko się cieszyć :ok
też lubi strzelić fp
Ja testuję program do pobierania sterowników i Zemana uznało go jako Scareware/Optymizer, co ciekawe program oznaczył tak cały folder, nawet plik 7z.exe i 7z.dl w tym folderze, co jest nie prawdą, gdyż program do sterowmników używa tych plików do wypakowywania pobranych sterów, a sa to pliki zewnetrzne, firm trzecich i zemana powinna to wychwycić.
mało znany ten steroszukacz i dlatego, w programie jest chyba opcja powiadamiania ich o fp
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

mało znany ten steroszukacz i dlatego, w programie jest chyba opcja powiadamiania ich o fp
Jest opcja wysłania jako dobry progam/plik, ale pisałem do supportu w tej sprawie i odpisali mi, że ta opcja tylko zapamiętuje to na danym komputerze, a nie wysyła do nich. Tochę to mylne z ich strony. Powinni też wprowadzić tak zwaną reputację pliku, co by weryfikowało, czy naprawdę dany plik jest szkodliwy. Dużo programów antywirusowych używa własnego systemu reputacji plików, co czasami jest przydatne, ale niezawsze koniecznie.
 
A

Anonymous

Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

SKIBA napisał:
mało znany ten steroszukacz i dlatego, w programie jest chyba opcja powiadamiania ich o fp
Jest opcja wysłania jako dobry progam/plik, ale pisałem do supportu w tej sprawie i odpisali mi, że ta opcja tylko zapamiętuje to na danym komputerze, a nie wysyła do nich. Tochę to mylne z ich strony. Powinni też wprowadzić tak zwaną reputację pliku, co by weryfikowało, czy naprawdę dany plik jest szkodliwy. Dużo programów antywirusowych używa własnego systemu reputacji plików, co czasami jest przydatne, ale niezawsze koniecznie.
proponuje korzystać dalej z IObit Malware Fighter on na bank Ci nic takiego krzywdzącego nie znajdzie :guma
pełen profesional :szydera
 
A

Anonymous

Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

Ten real time w Zemance to trochę taka proteza...skanowanie włącza się tylko podczas uruchamiania virków w locie nic nie łapie.Poza tym ze skutecznością też jest różnie.Pościągałem trochę świeżynek...i na dwoje babka wróżyła.
 
A

Anonymous

Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

Hornet napisał:
Ten real time w Zemance to trochę taka proteza...skanowanie włącza się tylko podczas uruchamiania virków w locie nic nie łapie.Poza tym ze skutecznością też jest różnie.Pościągałem trochę świeżynek...i na dwoje babka wróżyła.
No sam jestem ciekaw jak to będzie w wersji finalnej :zawsty
 
A

Anonymous

Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

jorn napisał:
No sam jestem ciekaw jak to będzie w wersji finalnej :zawsty
Jorn-żeby wszystko było jasne : to elegancki sofcik (niektóre antyvirki działają przecież na podobnej zasadzie) miałem tylko nadzieję,że to real time będzie HIPS-o podobne(jeżeli chodzi o niektóre mechanizmy). Ale ogólnie program godny polecenia :ok
 
A

Anonymous

Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

Hej Admini ! Jak Wy testujecie tą Zemankę ? Na willderssach to real time nikomu nie działa...a mi (jak ją trochę pogniotę) uruchamia się raz na 10 razy...dobrze,że nie odpaliłem przy niej jakiegoś crypto :szydera .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36255
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

Mam betę i działa ochrona w czasie rzeczywistym, problemów z tym nie mam.
 
A

Anonymous

Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

Zobaczymy jak będzie w "stabilce" :wariat
mam nadzieje ze już niedługo się przekonamy :guma
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36255
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

Działać działa, czytałem na WS i komuś tam nie działa ale bez przesady to jedna czy 2 osoby.Piszą też coś tam że kwarantanna nie działa jak przecież działa, już wiem to pewnie piszą userzy niedorobionego Windows 10 :szydera
 
A

Anonymous

Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

OXYGEN THIEF napisał:
już wiem to pewnie piszą userzy niedorobionego Windows 10 :szydera
Wszystkie systemy Microsoftu są niedorobione,jesteś na tyle dużym Chłopcem,żeby wiedzieć o tym najlepiej :) .
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

Zemana Anti-Malware 2.17.1.906 Beta
Friday, October 16, 2015 12:05 PM

Fixed an issue with service manager
Fixed an issue with low level disk reading
Fixed an issue with cloud connection on PC start
Improved digital certificate validation
Improved real time protection
Updated internal whitelist
Updated French, English, Romanian, Polish language files

Credits

Sanya IV Litvyak
Pobieranie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Portable:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Re: Zemana AntiMalware 2.X - wersje rozwojowe

Chciałem poinformować,że po aktualizacji Beta Zemanki na 10 działa już perfekcyjnie.Polecam :ok .
 
Do góry