Malwarebytes Anti-Ransomware Beta

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
OXYGEN THIEF napisał:
ukazała się kolejna beta
Download link (beta3 - build 0.9.9.314)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
A działa ci ochrona, bo u mnie po aktualizacji ochrona jest wyłączona i nie pomaga nawet ponowne uruchomienie usługi. I nie tylko ja mam ten problem. Jeden gościu taki ma podobny problem i napisał u nich na forum. Jak narazie te ich bety to jedne wielkie bagno. :nea :papież :bardzo zły
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
SKIBA napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
ukazała się kolejna beta
Download link (beta3 - build 0.9.9.314)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
A działa ci ochrona, bo u mnie po aktualizacji ochrona jest wyłączona i nie pomaga nawet ponowne uruchomienie usługi. I nie tylko ja mam ten problem. Jeden gościu taki ma podobny problem i napisał u nich na forum. Jak narazie te ich bety to jedne wielkie bagno. :nea :papież :bardzo zły
ja podałem tylko aktualizację.Nie używam tego programu gdyż posiadam inne.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.14.361 Beta 5

Improvements:
Improved internal log format to better distinguish between the various Anti-Ransomware beta versions
Adjusted embedded license so that earlier beta versions could be expired and users would be encouraged to move off older versions and onto the latest available beta
Issues Fixed:
Fixed issue that caused high-CPU and memory usage and resulted in a process crash in certain cases
Fixed issue where the current state of the protection status was not remembered correctly after a reboot


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Całe te ich bety to jedno wielkie *****. Usługa wogóle mi sie nie uruchamia., Bagno totalne. Niech lepiej to porzucą.
 
A

Anonymous

SKIBA napisał:
Całe te ich bety to jedno wielkie galareta*. Usługa wogóle mi sie nie uruchamia., Bagno totalne. Niech lepiej to porzucą.
Przy tym co masz zainstalowane, to i tak dobrze, że system się uruchamia :szydera
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
SKIBA napisał:
Całe te ich bety to jedno wielkie galareta*. Usługa wogóle mi sie nie uruchamia., Bagno totalne. Niech lepiej to porzucą.
tak to już jest z programami w niestabilnych wersjach, u jednych działają prawidłowo a u innych nie.Dobrze jest zgłaszać błędy producentowi.
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
OXYGEN THIEF napisał:
SKIBA napisał:
Całe te ich bety to jedno wielkie galareta*. Usługa wogóle mi sie nie uruchamia., Bagno totalne. Niech lepiej to porzucą.
tak to już jest z programami w niestabilnych wersjach, u jednych działają prawidłowo a u innych nie.Dobrze jest zgłaszać błędy producentowi.
Wcześniejsze bety działały dobrze. Jest coraz gorzej. :facepalm Ostatnio zauważyłemn, że Bitdefender wydał apke przeciw ransomware, muszę ją przetestować. A ty ktośtam daruj sobie te durne komentarze. Instaluje co mi się podoba. :k......
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Może tak jak napisał OXYGEN THIEF, zależy od konfiguracji systemu. Beta działa różnie.

PS. Na jakim systemie zainstalowany masz program?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
SKIBA napisał:
Może tak jak napisał OXYGEN THIEF, zależy od konfiguracji systemu. Beta działa różnie.

PS. Na jakim systemie zainstalowany masz program?


ale czy ty czasem w swoim zestawie nie masz już programu do ochrony przed Ransomware :scratch
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
OXYGEN THIEF napisał:
SKIBA napisał:
Może tak jak napisał OXYGEN THIEF, zależy od konfiguracji systemu. Beta działa różnie.

PS. Na jakim systemie zainstalowany masz program?


ale czy ty czasem w swoim zestawie nie masz już programu do ochrony przed Ransomware :scratch
Nie mam. Nie dawno reinstalowałem system i na czysto zainstalowałem ten anti-ransomware i też nie mogę uruchomić program, gdyż wystepuje błąd usługi ( nie może zostać uruchomiona ), także to nie wina moich programów zabezpieczających. :nea Czekam na wersję finalną, co raczej szybko sie nie pojawi pewnie, bo odcholery bugów ma. Wczesniejsze bety działały dobrze, ale np. plik Cyberfoxa oznaczał jako zagrożenie i usuwał mi go. Narazie zbyt wiele fałszywych alarmów. :guma
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
SKIBA napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
SKIBA napisał:
Może tak jak napisał OXYGEN THIEF, zależy od konfiguracji systemu. Beta działa różnie.

PS. Na jakim systemie zainstalowany masz program?


ale czy ty czasem w swoim zestawie nie masz już programu do ochrony przed Ransomware :scratch
Nie mam. Nie dawno reinstalowałem system i na czysto zainstalowałem ten anti-ransomware i też nie mogę uruchomić program, gdyż wystepuje błąd usługi ( nie może zostać uruchomiona ), także to nie wina moich programów zabezpieczających. :nea Czekam na wersję finalną, co raczej szybko sie nie pojawi pewnie, bo odcholery bugów ma. Wczesniejsze bety działały dobrze, ale np. plik Cyberfoxa oznaczał jako zagrożenie i usuwał mi go. Narazie zbyt wiele fałszywych alarmów. :guma
Więc daj sobie spokój z tym Malwarebytes Anti-Ransomware tak to już jest ze jednym działa a innym nie.
 
Do góry