Slimjet konfiguracja

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
@Grandalf
Wpisałam:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i kliknęłam w przycisk odtwarzania. Rozumiem, że miały mi się wyświetlić wszystkie ciastka, oprócz wymienionych w tym poleceniu? Jeśli tak, to niestety, ale się wyświetlają, więc pewnie też zostaną usunięte:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

U dołu pokazuje jakiś error, ale przecież wpisałam dokładnie wg Twojego przykładu, tylko do niektórych jest dodane np. .pl lub .com, ale to chyba nie ma znaczenia?
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
U dołu pokazuje jakiś error, ale przecież wpisałam dokładnie wg Twojego przykładu, tylko do niektórych jest dodane np. .pl lub .com, ale to chyba nie ma znaczenia?

Wkradł się błąd :) Jak pisałem, wyjątki muszą być połączone spójnikiem AND i komenda WHERE ma być tylko na początku polecenia. Usuń to drugie WHERE ze swojego polecenia i będzie dobrze.

Swój wcześniejszy tekst poprawiłem. Cóż, zdarza się :winked
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
No ale żeby nie było tak wesoło, to wciąż tego paska pobierania nie umiem usunąć
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
Wiecie co, jednak to wybiórcze czyszczenie ciastek w Slimjet sposobem podanym przez Grandalf jest zbyt uciążliwe. Sami zobaczcie:
- czyszczenie Slimjet
1. Klikam w ikonę kosza w Slimjet
2. Klikam aby wyczyścić historię i pamięć podręczną
3. Zamykam przeglądarkę
4. Uruchamiam program DB Browser for SQLite
5. Klikam w przycisk Open Database
6. Wybieram plik Cookies
7. Otwieram plik Cookies
8. Klikam w zakładkę Execute SQL (domyślnie otwiera się z inną)
9. Klikam w przycisk Open SQL file
10. Wybieram plik tekstowy z poleceniem
11. Otwieram plik tekstowy z poleceniem
12. Uruchamiam polecenie
13. Zamykam program
14. Potwierdzam modyfikację pliku Cookies

- czyszczenie Firefox
1. Zamykam przeglądarkę
2. Otwieram CCleaner
3. Klikam w przycisk "Uruchom cleaner"
4. Zamykam CCleaner

Jak widać czyszczenie Slimjeta to 10 kliknięć więcej niż czyszczenie Firefox za pomocą CCleanera. No kto by się chciał tak z tym macać? Dlaczego u licha Slimjet jest niewidoczny dla CCleanera?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10031
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Bo Ccleaner jest słabym programem, który ma dobrą reputację dzięki portalom takim jak dobreprogramy a w rzeczywistości robi to samo co większość tego typu programów. Nic nie psuje bo i nie jest inwazyjny.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
@al - co w takim razie polecasz aby było darmowe i nie wymagało zbyt wiele klikania?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10031
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@al - co w takim razie polecasz aby było darmowe i nie wymagało zbyt wiele klikania?
Ja tam niespecjalnie jestem zwolennikiem takich programów ale Kerish doctor jest fajny i masz na niego konkurs albo Wise 365 i też są ciągle na niego jakieś promocje.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
Konkurs to sprawa niepewna ;) Widzę, że Wise Care 365 ma wersję darmową, to sobie sprawdzę
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10031
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Konkurs to sprawa niepewna ;) Widzę, że Wise Care 365 ma wersję darmową, to sobie sprawdzę
Tylko, że w konkursie jest do wygrania 100 licencji a chętnych tyłu nie ma. Napisz bezpośrednio do autora to Ci pewnie da licencję.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
991
Reakcje/Polubienia
42
Już napisałam posta w temacie konkursowym. Skoro nie ma tylu chętnych, to może mi się poszczęści ;)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Jak widać czyszczenie Slimjeta to 10 kliknięć więcej niż czyszczenie Firefox za pomocą CCleanera. No kto by się chciał tak z tym macać? Dlaczego u licha Slimjet jest niewidoczny dla CCleanera?

Trochę przesadzasz z tymi kliknięciami, bo to raptem kilka sekund.

Ale jak już uparłaś się na tego CCleanera, to jest na to rada.

Sprawdź, czy w katalogu głównym CCleanera masz plik ccleaner.ini Jeśli go nie ma to otwórz CC, przejdź do Opcje\Zaawansowane i zaznacz "Zapisz wszystkie ustawienia do pliku INI". Plik zostanie zapisany w głównym katalogu CCleanera. Otwórz go i na końcu dopisz takie wyrażenie:

CustomLocation1=CHROME|ścieżka do folderu Default SlimJet

np. CustomLocation1=CHROME|%UserProfile%\AppData\Local\Slimjet\User Data\Default

CustomLocation1=CHROME|E:\Programy portable\SlimJet Portable\Data\Slimjet\Default itp.

Od tej pory CCleaner będzie już widział ciasteczka SlimJeta
 
Ostatnia edycja:
Do góry