Slimjet konfiguracja

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Na jakiej zasadzie Slimjet wybiera konto pocztowe po kliknięciu w "wyślij link do strony"? Jestem zalogowana do dwóch różnych kont, i nagle od dziś chce mi wysyłać odnośnik z innego konta, niż bym chciała :( Można to gdzieś ustawić?
Co ciekawe, w Firefox nigdy się to nie zdarzało. Poza tym jak w Slimjet klikam na przycisk Gmail w Shortcuts for Google, to przenosi mnie do właściwego konta. Tak samo w Checker Plus for Gmail. Tylko nagle wysyłanie odnośnika zwariowało
@Edycja:
...Kerish doctor jest fajny i masz na niego konkurs albo Wise 365 i też są ciągle na niego jakieś promocje.
A z tym konkursem na Kerish Doctor, to chyba coś się pokićkało, bo teraz w ogóle go nie znajduję, ani posta którego napisałam. Znalazłam tylko konkurs sprzed roku i obawiam się, że to w tamtym wątku musiałam napisać nie zwróciwszy uwagi na rok, a mój post zapewne został usunięty czy coś.
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Na jakiej zasadzie Slimjet wybiera konto pocztowe po kliknięciu w "wyślij link do strony"? Jestem zalogowana do dwóch różnych kont, i nagle od dziś chce mi wysyłać odnośnik z innego konta, niż bym chciała :( Można to gdzieś ustawić?

Slimjet, jak każdy inny program wybiera domyślnego klienta poczty.

Używasz jakiegoś klienta poczty?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Nie używam żadnego klienta poczty i w ogóle nie zrozumiałeś.
Firefox i do wczoraj Slimjet, po wybraniu "wyślij link do strony" otwierały okienko Gmail z moim kontem głównym (nazwijmy je A), chociaż jestem zalogowana do dwóch różnych kont (A i B). Od wczoraj Slimjet z nieznanej mi przyczyny otwiera okienko Gmail z drugim kontem (B), a ja chcę wysyłać z adresu konta A.
W Firefox, Cyberfox, Palemoon nigdy się takie cuda nie zdarzały. Miałam tam dodatek Gmail watcher, który powiadamiał o wiadomościach z obu kont, ale po kliknięciu przenosił zawsze do tego głównego. A dziś już nawet dodatki do Slimjet przenoszą mnie na to drugie konto (B), chociaż wczoraj jeszcze otwierały konto A. Nie wiem co się stało, że nagle to drugorzędne konto zostało uznane za główne :( Próbowałam już się przelogować i logować w różnej kolejności, ale nie pomaga...
Jak to zmienić?
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Może mi ktoś podpowiedzieć jak działa pobieranie wielu odnośników w Slimjet? Niby jest taka opcja w menu, ale jak próbuję jej użyć, to nic z tego nie wychodzi :( Potrzebuję pobrać wszystkie pliki ze strony:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Jest ich sporo więc klikanie na każdy z osobna będzie dość uciążliwe. A kiedy klikam PPM i wybieram z menu Pobierz wszystkie odnośniki i wpisuję *.jpg, to po kliknięciu w wyodrębnij odnośniki mam tylko 1 i w dodatku wcale nic się nie pobiera. Coś robię źle czy ta opcja to jakiś pic na wodę?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Da się gdzieś ustawić, aby ten zrzut ekranu wbudowany w Slimjet był robiony w PNG?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
A wszystkie obrazki są w jpg? mogą być w png, jpeg, eps i co tam jeszcze im do łba strzeliło, to raz.
Dwa że pliki mogą być zabezpieczone przez właściciela strony przed pobraniem. Na ogół skryptem...
Anyway ja bym kliknął PPM w obrazek do pobrania i zobaczył w jakim jest formacie, a potem ustawił to rozszerzenie (i obstawiam png...).
Wszystkie były w JPG, ale odnośniki nie były bezpośrednie, pomimo że kończyły się na .JPG. W każdym razie już i tak wygasły, więc po ptokach.

eee... tak mnie nachodzi jakaś idea że masz awersje do czytania FAQ, manuali, tutoriali i instrukcji obsługi?
slimjet ma dośc dobrze opanowane tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i fragment tego dokumentu radośnie głosi:
Save Screenshot
Save a screenshot in JPG format of the current web page.
Zostaje ci moim zdaniem zrobić screena konwencjonalnie przez PrntScrn, wklejenie do starego dobrego painta i zapis w formacie jaki Ci pasuje.
Tak, mam awersję i często coś psuję :p Głosić sobie może, ale czasami ktoś sprytny zna sposób, aby to zmienić. Nie wiem jak jest w Slimjet, bo wcześniej zawsze używałam Firefoxa, a tam można zmieniać niemal wszystko, stąd moje pytanie.
No aż tak to się nie będę macać z jakimś Paintem ;D Zwłaszcza, że potrzebuję zrzutów całej strony, a nie tylko widocznej części. Na Firefox używałam do tego dodatku, do Slimjeta pewnie też jakiś jest, ale skoro już wbudowali tę opcję, to myślałam, że się obejdzie bez instalacji kolejnego rozszerzenia (tyle już ich mam, że strasznie muli mi ten Slimjet). A te zrzuty w JPG są kiepskiej jakości.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Nie, bo tam nie było obrazków. Były tylko odnośniki do ich pobrania.
@Edycja:
Odświeżyłam linki:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- tak to wygląda, jednak po kliknięciu PPM na przycisk Download nie da się skopiować odnośnika
Natomiast po kliknięciu w "Pobierz wszystkie linki" i wpisaniu *.jpg mam tylko 1 link, który w dodatku wcale się nie pobiera:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dodam, że kiedy normalnie kliknę na przycisk Download, to pobiera mi się plik JPG, jednak nie jest to link bezpośredni, bo gdyby był, to po najechaniu na ten przycisk dodatek który mam w Cyberfoxie pokazywałby obrazek, a nie pokazuje. Sprawdzałam na Cyberfox, bo ten dodatek do pokazywania obrazków po najechaniu na odnośnik w Slimjet jest bardzo ubogi i na wielu stronach nie działa.
 
Ostatnia edycja:

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Mam problem i proszę o pomoc: włączając rano strony np. "programyzadarmo" strona po załadowaniu po chwili zamyka się i wyskakuje komunikat: Jak sobie z tym poradzić?
3c665a6da77c61admed.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35949
Reakcje/Polubienia
25043
Miasto
Trololololo

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Tak, nawet przeinstalowałem Slimjet od nowa. Ciekawe. że niektóre strony się otwierają a niektóre nie?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35949
Reakcje/Polubienia
25043
Miasto
Trololololo
Tak, nawet przeinstalowałem Slimjet od nowa. Ciekawe. że niektóre strony się otwierają a niektóre nie?
Dziwne dziwne, może była jakaś aktualizacja tego slimjeta :?? ewentualnie coś w nim modyfikowałeś :??
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Wróciłem do poprzedniej wersji 17.0.8.0.0 i problem zniknął.
 
Do góry