Szczepić dzieci, czy nie szczepić?...Czy to jest bezpieczne...

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Rozumiem, że to ironia...odry się właściwie nie leczy, a tylko jej objawy.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Koszmarne zdjęcie...koszmarne, ale poruszajace do głębi. Nawet nie staram się wyobrazić tego, co to dziecko czuło i co w związku z tym przeżywała jego rodzina, ale może wreszcie tak obrazowy przypadek poruszy wszystkie tępe i zarozumiale pały i zmusi do jakiś przemyśleń.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9984
Reakcje/Polubienia
10618
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
1247
Miasto
Kraków

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18396
Reakcje/Polubienia
39035
Miasto
Gdzieś w Polsce
5 kłamstw antyszczepionkowców, które padną dzisiaj w Sejmie
Dzisiaj (środa, 3.10) w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie projektu ustawy znoszącej obowiązek szczepień. Wyjątkiem ma być zagrożenie epidemiologiczne, albo epidemia sensu stricto. Niestety - nieścisłości w projekcie przyprawiają o ból głowy...
całość:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Przyjęto ten wniosek...to dla mnie porażka partii rządzącej, która przegłosowała taką decyzję i skierowała wniosek do komisji. Należało go wyp***ć bez czytania.
 

patzke

Świeżak
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
34
Reakcje/Polubienia
17
Szczepienia obowiązkowe stanowią śmiertelne zagrożenie dla wszystkich dzieci.
Mówi się o zniesienie obowiązku szczepień a moim zdanie, powinno być wprowadzony zakaz.
Nie będę się rozpisywał na temat ich szkodliwości zainteresowanym, proponuję zapoznanie się
co na ich temat, mówi Jerzy Zięba, dr Hubert Czerniak, dr Jaśkowski, Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke wszystkie wypowiedzi są dostępne na YouTube.
Ci wspaniali ludzie wielokrotnie wzywali do otwartej debaty w telewizji i wielokrotnie im tego odmawiano a fakty, są powalające.
Niestety Koncerny Szczepionkowe czerpią z tego procederu niewyobrażalne zyski.
Do tego wśród zdemoralizowanych elit panuję pogląd, że jest nas za dużo.
Taki na przykład Bill Gates's, którego jedynym problemem, gdy wstaje rano z łóżka to stwierdzenie, że tak w ogóle to nas jest za dużo i trzeba by było dla dobra nas samych przeprowadzić depopulację ludności.
Jerzy Zięba mówi wprost o niszczeniu Polskiego Narodu i wzywa do debaty.
Skrzętnie ukrywane fakty Grypa hiszpanka była wywołana przez szczepionkę !!!
Obawiam się, że pod naciskiem koncernów szczepionkowych nasz Rząd się ugnie
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9984
Reakcje/Polubienia
10618
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Niestety Koncerny Szczepionkowe czerpią z tego procederu niewyobrażalne zyski.

O czym Ty mówisz. Przecież gdyby ludzie się nie szczepili to koncerny medyczne zarobiłby kilka albo i kilkanaście razy więcej bo trzeba by było wszystkich chorych ludzi leczyć.
 

patzke

Świeżak
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
34
Reakcje/Polubienia
17
PS. Rząd nie ma z tym nic wspólnego, jest to Obywatelski projekt, pod którym ruchy antyszczepionkowe zebrały ponad 120 tysięcy podpisów.
Mogę się założyć, że ci szmaciarze nigdy się nie zdobędą na odwagę, żeby znieść obowiązkowe szczepienia Tzw. Dobra zmiana.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35913
Reakcje/Polubienia
25001
Miasto
Trololololo
@patzke, Zięba to ten co dożylnie witaminę C aplikuje jako lek na nowotwory :scratch
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
1247
Miasto
Kraków
Szczepienia obowiązkowe stanowią śmiertelne zagrożenie dla wszystkich dzieci.
Mówi się o zniesienie obowiązku szczepień a moim zdanie, powinno być wprowadzony zakaz.
Nie będę się rozpisywał na temat ich szkodliwości zainteresowanym, proponuję zapoznanie się
co na ich temat, mówi Jerzy Zięba, dr Hubert Czerniak, dr Jaśkowski, Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke wszystkie wypowiedzi są dostępne na YouTube.
Ci wspaniali ludzie wielokrotnie wzywali do otwartej debaty w telewizji i wielokrotnie im tego odmawiano a fakty, są powalające.
Niestety Koncerny Szczepionkowe czerpią z tego procederu niewyobrażalne zyski.
Do tego wśród zdemoralizowanych elit panuję pogląd, że jest nas za dużo.
Taki na przykład Bill Gates's, którego jedynym problemem, gdy wstaje rano z łóżka to stwierdzenie, że tak w ogóle to nas jest za dużo i trzeba by było dla dobra nas samych przeprowadzić depopulację ludności.
Jerzy Zięba mówi wprost o niszczeniu Polskiego Narodu i wzywa do debaty.
Skrzętnie ukrywane fakty Grypa hiszpanka była wywołana przez szczepionkę !!!
Obawiam się, że pod naciskiem koncernów szczepionkowych nasz Rząd się ugnie
Eliminacja ospy pokazała, jak ludzie mogą współpracować, aby rozwiązywać śmiertelne problemy globalne
uRjQSrJ.jpg


Do anty-naukowych reakcjonistów :

Postęp medyczny w służbie ludzkości nie ma ceny i granic ,

i musi to do wszystkich dotrzeć nawet tych którzy tego nie rozumieją ,bo te marne IQ oddziedziczyli w 50% po swoich antenatach i pozostaje im tylko bardzo,bardzo współczuć . I to wszystko co mam do powiedzenia.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
380
Reakcje/Polubienia
165
A ja się obawiam, że "gieniusze" przeforsują swoją ideologię nakierowaną dla kompletnych "gieniuszy" i wtedy dopiero będziemy mieli "depopulację". I w sumie dobrze - odsiew "gieniuszy" na poziomie 90%, wzrost średniej inteligencji o 20 - 30 punktów - super sprawa. Nie sądzicie, że trzeba im w tym pomóc? Tak w interesie społeczeństwa...
Skrzętnie ukrywane fakty Grypa hiszpanka była wywołana przez szczepionkę !!!

"Gieniusze" nawet nie pofatygują się sprawdzić kiedy były te dwa zdarzenia - "hiszpanka" - 1918 rok, pierwsza szczepionka na grypę - 1933. Po co sprawdzać?
Jak już pisałem - po kiego sprawdzać jak działają szczepionki, skoro ma się takich "gieniuszy" jak "Zięba"? Ci przecież wiedzą wszystko i to na dodatek lepiej, co prawda bez dziesięcioleci badań, bez elementarnej wiedzy czy sprzętu - no po prostu wiedzą lepiej.. Tak przez przypadek wszyscy "zaszczepieni" - więc sami niewiele ryzykują. Po co sięgnąć do danych na temat polio, odry, ospy prawdziwej, gruźlicy, błonicy czy chociażby wścieklizny czy tężca (w tych dwóch ostatnich - śmiertelność 100% do czasu wynalezienia szczepionek... Bo tym są te "SUROWICE przeciwtężcowe" czy "serie bolesnych zastrzyków" (już nie bolesnych) podawane po pogryzieniu przez wściekłe bydlę.

Ale - jak przed chwilą zaapelowałem - pomóżmy "antyszczepionkowcom". Proponuje ich poprzeć z całej siły, zgodnie z hasłem "im więcej samobójców - tym mniej samobójców".
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Przecież projekt nie przejdzie. W komisji albo go będą przeciągać albo "zamrożą". Nikt na tyle głupi nie jest by to klepnąć, a dziś głosowanie "za" tylko po to było żeby nie mówiono, że projekty obywatelskie lądują w koszu.

Nie mam zamiaru w polityczną polemikę tu wchodzić, bo szkoda czasu. Dodam jedynie, że jako ojciec nie wyobrażam sobie nie szczepić synów i tak samo nie wyobrażam sobie by nie zaszczepione dzieci chodziły do przedszkola/szkoły z nimi. Na szczęście z tego co wiem u mnie w mieście tego problemu z "geniuszami" nie ma i dzieci są szczepione.

Na szczęście większość społeczeństwa ma jeszcze jakiś instynkt samozachowawczy i antyszczepionkowcy to mimo wszystko wciąż mniejszość, głośna ale tylko mniejszość.
 
Do góry