joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Al, mam 8 GB RAM. :D Więc mogłam zaszaleć. :) Poza tym te programy działają bezkonfliktowo. :)

Mojego kompa z XP zabezpieczam za pomocą: Comodo Internet Security Premium free, SecureAPlus Premium, WinPatrol, oraz AppGuard. Chyba nic więcej tam nie zainstalowałam... Aha, tam jest jeszcze MCShield, oraz Unchecky, które powinnam przeinstalować, bo ciągle się wyłącza....
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Laptopa mojej Mamy zabezpieczam za pomocą: darmowego Avasta, do którego wróciłam po latach, zapory Comodo z włączonym HIPS, Zemany AntiLogger Beta, WinPatrol, MCShield, Unchecky... Planuję tam ponownie zainstalować McAfee Web Advisor.... Nie wiem czy tam warto instalować darmowe Malwarebytes, bo ono włącza okres testowy Premium, którego raczej nie sposób wyłączyć... Chyba nic więcej tam nie zainstalowałam...
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Ok, u mnie się trochę pozmieniało:

Moja dziesiątka: Emsisoft AntiMalware, SpyShelter Premium, AdGuard Premium, ShadowDefender, Cybergenic Shade Sandbox, nakładka na zaporę: Windows Firewall Control, OSArmor, Unchecky, oraz MCShield.

Laptop: Bitdefender Free, SimpleWall, Unchecky, MCShield, Zemana AntiLogger stabilna, tam zainstaluję OSArmor.

XP: Kaspersky Free, Kerio Personal Firewall (ostatnia darmowa wersja), MCShield, AppGuard, WinPatrol (może odinstaluję), oraz może tam zainstaluję jeszcze GeSWall, jak będzie można...Oraz Unchecky, które powinnam przeinstalować. Na XP doinstalowałam OSArmor.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25047
Miasto
Trololololo
Moja ochrona :HitmanPro.Alert + NoVirusThanks OSArmor + wtyczka do przeglądarki uBlock Origin i wtyczka Malwarebytes :klawik
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
@OXYGEN THIEF, czyżbyś był minimalistą, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo? Myślałam, że masz Pandę Dome Free, albo chociaż AppGuard.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10006
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Rozbudowany do granic rozsądku mój zestaw zabezpieczający - Appguard + Hitman PA + Adguard - taki zestaw na każdym kompie. U juniora siedzi SecureAPlus i Voodoo.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Windows 7:
Real time: Spy Shelter + AppGuard + Glasswire + ZAM
Na żądanie: MBAM v.2 + Hitman Pro
Opera + uBlock + Bitdefender TL + Disconnect

Windows 10
Real time: SAP
Na żądanie: Emsisoft EK

Aha i zapomniałem jeszcze o hardentools, Shadow Defender ale tylko w celu sprawdzenia czegoś i jeszcze RemoveSPY po każdej aktualizacji, oraz comiesięczna kopia Macrium :zaciesz
 
Ostatnia edycja:

Stephen

Świeżak
Dołączył
31 Grudnia 2018
Posty
20
Reakcje/Polubienia
2
Windows 7:
F-Secure SAFE,
Windows Firewall Control,
uBlock Origin + zestaw wszelakich filtrów
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Kaspersky Internet security 2019 with Acronis True image 2019 and o&o diskimage 14 pro and safe browsing habits.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25047
Miasto
Trololololo
Do góry