Jaki antywirus, co do czyszczenia, defragmentacji i w ogóle jak?

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
@spamtrash, troszkę namotałam... Ustawienia domyślne, jeżeli chodzi o IP, skutkują problemami z siecią i rozłączaniem się internetu. Dlatego ustawiłam sama IP, wykorzystując dane podane w Google. Co do DNS już kiedyś mi się popsuły, ale raczej bez związku z IP.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
@spamtrash możesz trochę jaśniej? Na stronie: 192.168.1.1 mogę zmienić ustawienia funboxa. Jakie tam wbić ustawienia? Tam są takie ustawienia: adres IP, maska podsieci LAN, oraz początkowy i końcowy IP.
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
To co wymieniłeś, mam ustawione w kompie... Kiszka, chyba mam FunBox 1... Jak mam tam domyślne IP, to są problemy z netem... Rozumiem, że powinnam zmienić ustawienia na stronie FunBoxa. Nie znam się na tym za bardzo...Rozumiem, że zrobiłam coś nie tak i nie wiem jak to naprawić...
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
@spamtrash, zawarłam umowę z Orange, na dwa lata, potem ona się automatycznie przedłuży na kolejne dwa lata i jestem skazana na używanie FunBoxa. FunBoxa używam od paru lat...

Jak pewnie już wiecie, na Windows XP zainstalowałam Kaspersky Free. Niedawno dostałam maila, że okres testowy kończy się za 15 dni... Czy wiecie o co chodzi? Aktywowałam ów soft i na pewno nie aktywowałam triala. Na pewno jest ograniczony, w przeciwieństwie do pakietu Internet Security...

Ok, zalogowałam się na moje konto Kaspersky i aktywna jest darmowa licencja, przez prawie rok... Czyli może standardowo proponowali testowanie wyższej licencji, ale tego nie aktywowałam...
 
Ostatnia edycja:

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
Aż strach postawić pytanie. Ty legion tych swoich PC tylko non-stop zbroisz czy też czasem korzystasz z nich jak zwykły ''ludź'' ?
Dziewczynisko jest nie do zddddarrrrcia.:gwiazdy:gwiazdy:gwiazdy Co nie kliknę odnośnik , tam ''chinka''.Strach sie logować.:zaciesz
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
@spamtrash przejdę się za jakiś czas do punktu Orange i zapytam się, kiedy u nas będzie aktywny światłowód... Wtedy może zaproponują mi inny sprzęt... Na razie muszą nas podłączyć...

@cwaniak z pekałesu chyba kiedyś miałam Nortona, ale w pewnym serwisie komputerowym nie polecali mi go... Wówczas z XP przeszłam na Windows 7, który mi zainstalowali...

@thorsten ,,dziewczynisko" jest formą obraźliwą, jakbyś nie wiedział... Co w tym złego że jestem kobietą? Z kompów korzystam jak inni ludzie, już ich nie bunkruję.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
@cwaniak z pekałesu chyba kiedyś miałam Nortona, ale w pewnym serwisie komputerowym nie polecali mi go... Wówczas z XP przeszłam na Windows 7, który mi zainstalowali...[/QUOTE]
zmień serwis ;-)
i jeszcze lepiej nie daj grzebać w swoim kompie obcym ludziom
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
@spamtrash, poleciłbyś mi taki sprzęt: router Asus DSL-N12E? Można go kupić na morele.net. Na razie chyba jestem skazana na funBoxa, niedługo pogadam z ludźmi z Orange...

@cwaniak z pekałesu zmieniłam już serwis komputerowy... Na taki bardziej zaufany, gdzie znam ludzi...
 
Do góry